Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #6 - Sayfa 501 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hocanın da bir kanatta ayağı iyi kağnı futbolcu sevdasından vazgeçmesi lazım artık.

arda, babel, feghouli, ghezzal gibi adamların devri bitti. alacaksın iki kanada da hızlı, genç topçuları bakacaksın rahatına.

tecrübeli oyuncu alacaksan orta sahaya al, marcao'nun yanına al +30 birini. gidip de ghezzal gibi feghouli v2 adama milyonlar vermenin ne anlamı var bırak alsın beşiktaş.

asla ve asla para harcanmamalı bu transfer döneminde

umarım hiç transfer yapamayız

belki 1 sene daha ızdırap çekeriz ama geleceğimizi gerçekten kurtarmış oluruz

bonservissiz ucuz isimler gelsin

hem de geç gelsinler ki en azından geldikleri takımda 1 ay daha fazladan fizik ve taktik çalışmış olsunlar

Hoca %1000 hatalı tamam da oyuncu grubumuz da helva gibi resmen. 3 dk baskı yeseler dağılıyorlar. Ben ne zamandır diyorum bu takıma 2-3 tane karakter katacak liderlik yapacak adamlar lazım diye hoca görmüyor mu bunu. Takım lideri diye sahaya sürülen arda 15 dkda dil dışarda dolanmaya başlıyor

Başka bir gıcık olduğum huyu da hiç yetiştirdiği bir antrenör olmadı. Yav illa eskilerden kadro yapacaksın getirsene Bülent korkmazı illa takımı bilen birini yanında istiyorsan ondan ala takım dinamiğini bilen adam mı var. Ondan sonra da git adam gibi antrenörler transfer yap ama hoca işine karışılmasını sevmediği için bunu hiç denemiyor

Gerçekten Bülent Hoca ilk bizle çalıştığı zaman yeni td efsanemiz olmasını çok istemiştim. Kariyerinede çok iyi başlamıştı, sonrasında Hamburg mağlubiyeti, ardından alınan mağlubiyetler... Çalıştığı Anadolu takımlarında kendini gösterip bize gelmesini istemiştim. Ancak daha sonra sürekli defans düşünen bir antrenör oldu. Fatih Hoca’ya katkı sağlayabilecekte bir isim ama hocanın yanına teknik birisini almasına falan gerek yok. Kendisine karışamayacak Selçuk ve Necati’yi yapsın, istediği oyunu da oynatsın. O çok sorun değil ama bir - bence birden fazla- Atletik Antrenör şart. Antrenman programlarını ayarlayacak, kondisyonu denetleyecek vs. Diğer takımları analist edecek bir de analist alsın, yeterli. Hiç değilse bunu yapmalı artık.

Gerçekten Fatih Terimle sampiyon olmaktan da sıkıldım ki son 2 sampiyonluk tamamen tudorun kurduğu takima aittir, Başarısız olmaktan da sıkıldım. Artik gitmeli başka td ile denemeliyiz Başarısız olacaksa başkası olsun ama denemeliyiz. Yeter bu imparator ft gazları. Bu adam kaç senedir top fln oynatmıyor takima yeter. Artık herseyi ile zarar vermeye başladı

hocanın da bir kanatta ayağı iyi kağnı futbolcu sevdasından vazgeçmesi lazım artık.

arda, babel, feghouli, ghezzal gibi adamların devri bitti. alacaksın iki kanada da hızlı, genç topçuları bakacaksın rahatına.

tecrübeli oyuncu alacaksan orta sahaya al, marcao'nun yanına al +30 birini. gidip de ghezzal gibi feghouli v2 adama milyonlar vermenin ne anlamı var bırak alsın beşiktaş.
katılıyorum iç oyuncuları bile hareketli artık tek yönlü oyuncular tedavülden kalktı çağa uygun oyuncular çok pahalı almamız zor ama ya fırsat transferi arayacaksın ya da yetiştireceksin başka çare yok

Hoca %1000 hatalı tamam da oyuncu grubumuz da helva gibi resmen. 3 dk baskı yeseler dağılıyorlar. Ben ne zamandır diyorum bu takıma 2-3 tane karakter katacak liderlik yapacak adamlar lazım diye hoca görmüyor mu bunu. Takım lideri diye sahaya sürülen arda 15 dkda dil dışarda dolanmaya başlıyor
Bugun oynayan oyunculari kim aldi hepsini bize rezil futbol izlettiren hoca aldirdi

SM-N975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

stoper yok sağ bek yok sol bek yok orta saha yok kanatlar yok forvet yok ama 5 milyon 4 milyon euro alan emekli çok bana birisi anlatsın ardaya 7 milyon emre akbaba 7 milyon emre Taşdemir 5 milyon Aytaç 7 milyon Alpaslan 7 milyon bu kadar paraya genç gelecek vaat eden 19 20 yaşında 2 veya 3 genç alınamaz mi sonra para yok bizde yedik

başkan seçilmeden önce de bazı mali tablolara ulaşamadıklarını söylemişti 4-5 tane vergi yasağı kaldırdılar onlardan eminim haberleri yoktu hiç suçu yok demiyorum ama bütün olayı onlara yıkmak yanlış
koskoca GS şampiyonlar ligi ön elemesine orta sahasiz Ve beksiz çıktı.GS başkanı bir tane orta saha alamayacak kadar aciz mi olur.PSV den 5 yedik ve klubun başkanı kendisi bence sonuna kadar elestiriyi hakediyor.Secimden önce kanal kanal gezip yalan vaatler sıralamayı biliyordu.Renktas kısaca PSV gibi orta sıra bir takımdan 5 yedik rezil olduk.

Babel, feg, diagne, Falcao birini bile Ali Koç gibi hile ile yollayaman adam gelip başkan olmasın. Daha bir de Arda ve Emre akbaba gibi sözleşmesi bitip Terim paşa isteği ile uzatılanlar var.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav PSV'ye şut atamadık inanılır gibi değil. Hoca bu takım ne çalıştı ?

Duran top yok. Taç yok. Organizasyon yok. Pres yok. Ön alan baskısı yok. Savunmada dikkat yok.

Bence takımda hoca var mı ? Tartışılır.

Bırakın borç bilmem ne ayaklarını. Galatasaray gibi takımın tek orta sahasi Aytaç olamaz, olmamalı. PTT seviyesinde değil orta saha.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt