Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #15 - Sayfa 430 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Buradaki kriptolar hariç beğenen cıkmaz sanmam. yok performans alıyormusta yok bılmem neymıste, gorurdum ben hakemler olmasaydı o performansları bu takımın. kaldı kı bızım resmen bıcıldıgımız, herkesın bastan sona sıkayet ettıgı sezonda dahı sıke ıle zor zar sampıyon oldular. sozun ozu hakıkı Galatasaray taraftarı begenmez krıptolar dıller..

kolay kolay bunu demem ama tamamen tesadüf bir başarı elde ettiğini düşünüyorum

ya da yardımcıları iyi bilmiyorum

taktik teknik bilgisinin en büyük muhalifi olduğum terimin yarısı etmeyeceği kanaatindeyim

Genç, yetenekli ve az maliyetli bir kadro kurduk. Sahada aslan gibi mücadele edelim, şampiyon olmasak da canları sağolsun.
Aciz top oynamayan, sahada saldıran pres yapan ve reaksiyon gösteren bir takım olalım, kaybedince de alkışlarız.

Yolumuz açık olsun bu sene, 1 aya kadar kadro uyumu yakalanır, İmparatorun da hep dediği gibi kaybederken de alkışlanan bir Galatasaray istiyoruz

Şurada kupayı kaldırmayı nasip eyleeeeeeee
E-yXgksXIAQIcdR

Devre arasi gedson ve sol kanat olmalı hedef
devre arasi yedlin, babel ve omar'dan cikmak 1.hedef olmali. performans göstermedilerse feghouli ve diagne'yi de sutlamak sart.

mustafa muhammed'i futbola kazandirip bonservisni almaliyiz. luyindama'nin sözlesmesini uzatmak lazim. daha yapacak cok is var ama ilk etapta fena olmayan bir dönem gecirdik.

yerli kaleci sart ayrica.

Yıllar sonra bonservis harcayabildiğimiz ve yeniden yapılandığımız bir transfer dönemini geride bıraktık. En son 2017-2018 sezonunda bonservis harcaması yaparak ciddi bir yapılanma yapmıştık ama o yapılanmanın maliyetleri ve maaş yükü çok fazlaydı bu sezona göre. Bu sezon ise çok daha genç ve düşük maaşlı oyuncularla yeni bir planlama yapıldı. Umarım bu transfer döneminin meyvelerini önümüzdeki 4-5 yılda fazlasıyla alabilecek duruma geliriz ve oyuncularımızın hepsi iyice değer kazanır. Artık kadromuzda opsiyonsuz kiralık diyebilecek oyuncumuz kalmadı bir tek Halil var ama onda da öncelik bizde olacak. Eğer Gustavo ve Mohamed'in bonservislerini alıp Halil işini de çözebilirsek seneye müthiş hazır bir kadromuz olacak birde üzerine Gedson'u ekleyebilirsek 10 yıllık takım oluruz. Seneye Feghouli,Babel,Arda ve Fatih Öztürk gibi yaşlı bazı oyuncuların sözleşmesi bitecek ve maaş yükümüz iyice azalacak. Mesela kiralık gönderdiğimiz oyunculardan Yunus ve Okan Kocuk'ta tekrar rotasyonumuza katılabilirler. Nöbet yavaştan kapanırken böyle genel bir değerlendirme yapmak istedim bu sezon ki transfer planından oldukça mutluyum umarım bunun devamını getirebiliriz sportif başarı olarak.

son olarak gedson'un benfica'da kalması da bir şeydir. takıntılı aşık hikayemiz ocak'ta da sürecek. yine birileri gelip dünyada başka adam kalmadı sanki diyecek. film bitmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt