Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #13 - Sayfa 460 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MM zaten kalmak niyetli değildi….ailesi bile yokdu burda yani kırmak icin demiyorum sonunda arap yani ailelerini affedersiniz heryere alan insanlar bunlar. Gelipde istanbulamı getirmeyecek. Adam kalmak icin gelmemiş ki.

Bu konuda sucluyu aramaya gerek yok. Her transferdede kan davası olacak diye birşey yok.
Dün yönetimi seven bugün söven olmuş.

Bazılarıda hemen birşey olsunda terime,yönetime yada oyuncuya sayayım dıyor.

Anlamak zor

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum
Sizler oldukca bu foruma guvenim devam ediyor, bazen ne kadar zor olsada. Mantikli, sakin ve objektif konusanlar :tbr:

Bakın tekrar söylüyorum ahmet mehmet önemli değil halil gelmiş mustafa gitmiş
Klübün içerisindeki kangren kesilip atılmadığı sürece başarıda iyi futbolda hayal
kim olduğunu herkes biliyor ben artık zevk için maçları izleyeceğim bu zat varken biz her maç iyi oynuyoruz nasılsa
o iyi oynadığımızı iddia ediyor ya saha ya hakem ya top ya kısmet hep biri suçlu ama kendi değil
gittiği günü Bayram ilan edeceğim

Ribery 2 vakası olur eğer Mustafa giderse.Yönetimin artık dur demesi lazım Terim'in garip transfer işlerine.Emre Akbaba,Arda sözleşme uzatsin Onyekuru, Mustafa gitsin.Ne yaptı bu çocuklar, Kadıköy'de Fener'i avladı diye mi gönderiyorsunuz? Yaşı genç, maaşı düşük ee daha ne? Performans için de bi zahmet çalıştır hocam.Hic göremiyorsan geçen sezon Antalya deplasmanına bak,o kadar tek kale oyna, pozisyon kaçır ama Mustafa girince sana sonucu alsın!Yine evlatçılık yapıp Halil için adamı gönderiyorsan bir diyeceğim de yönetime,aman almayın!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt