Transfer Nöbeti | 2021 Yaz Dönemi #12 - Sayfa 490 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bize Gedson veya Baska bir Orta saha oyuncusu lazim ve tabiki Halil gelmeli

Avrupa ve lig uzun bir maraton surekli ayni ilk 11 ile oynayacak degiliz en azindan 16-17 oyuncunun ilk 11 oynadiginda takim da herhangi bir bozulma olmamasi gerekiyor

Muslera
Boey
Luyindama
Nelsson
Alpaslan
Pva
Taylan
Berkan
Gedson
Cicaldau
Feghouli
Morutan
Kerem
Baris Alper
Diagne
Mohammed
Halil

Marcao’nun durumu belirsiz oldugu icin saymadim

Ilk 11 de rahatlikla kullanabilecegimiz 17 oyuncu olacak avrupa ve lig icin,geri kalan oyunculari da türkiye kupasinda kullanabiliriz

Dogru kadro planlamasi ile gidiyoruz hayirlisi insallah basarili oluruz

Kanka cica uydurur ondan şüphem yok zeki topçu ama bi de morutan uydurursa var ya işte bütün yaratıcılık o çocukta, gelişim kaydederse iyi paraya satacağız gibime geliyor
Cica bana snejderin ilk zamanları andırdı şahsen he onun kadar oynicak demiyorum yanlış anlaşılmasın fakat o tekte gördüğü aralar falan tam bir şino izlenimi yarattı bende yav uzaktanda çivilemeye başlarsaki uzaktan bol gol atan bi herif oldığu biliniyo zaten müyhiş birşey izleriz

X numara kullandıktan sonra giyilmemiş x başka numaraya geçme var mı? Son hükme göre "yeni oyuncular vurgusu" olmayacağını mı ifade ediyor? Feghouli'ye 10 numarayı aldırabilecek bir madde olması lazım hocanın demeçlerine bakarsak..
Yönetmeliğe göre, bir futbolcu sezona hangi no ile başlamışsa onla devam etmek zorunda. Feghouli mesela bu sezon hiç kadroya girmeseydi 10 no yu alabilirdi ama giydi artık bi kere 89 u, sezon sonuna kadar giymek zorunda. Morutan, Gedson, Halil ya da boş kalacak kurallara göre. Hoca farkında değil bence pozisyonel olarak 10 no yu kastetmediyse

Mactan once Luyindama’nin paylasimi:

E9urmvUX0AIJT8C

Mactan sonra Luyindama’nin paylasimi:

E9vvmGLXsAIgMb-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt