Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #12 2022 Yaz Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün haluk torreira transferi için arsenal 28 milyon euroya aldı çok zor transfer demiyomuydu şimdi nasıl olduda oyuncuya kaldı iş? Rüzgar nereden eserse ona göre yorum yapıyor bu adam bir şey bildiği yok.

Şimdi bu işin siralamasi nasıldır. Önce klüp sonra futbolcumu? Futbolcu ile anlaşmadan kluple görüşüp anlaşmak gereksiz bir zaman kaybı olmaz mı belki adam istemiycek. Kulüpten izin alıp futbolcu ile görüş anlaş sonra kluple anlaş,

Nevzat Dindar: "Galatasaray kaliteli iyi oyuncular için çabalıyor bunlarda zaman alıyor netice itibariyle ben kadro mühendisliğini doğru buluyorum bence gidecek oyuncuların antrenmana çıkacak olması lüks olduğunu düşünüyorum öyle herkes antrenmana çıkmamalı."

Kulube sözleşmesi gelen oyuncu olmayabiliyor(F.Grillitisch), uçağı bekleyen isim olmayabiliyor(F.Morientes), havaalanında bekleyen isim olmayabiliyor(J.Denayer); o yüzden beklemekte fayda var KAP açıklamasını...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt