Transfer Nöbeti #11 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 491 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne kadar istiyorlar yaw bu herife. 7mye masaya oturmuyorlarmış

There are not even polls by Raphael Veiga.

There was a lot of speculation that Galatasaray would make an offer of 7 million euros, however, for these values Palmeiras does not even open conversations for the midfielder.

Segundo informações da fonte citada, o tradicional clube turco apresentou uma oferta de cerca de 7 milhões de euros (aproximadamente R$ 37 milhões, pela cotação de hoje) pelo camisa 23, mas o Verdão recusou. A equipe paulista quer ao menos 10 milhões de euros (pouco mais de R$ 52 milhões) pelo meio-campista.

ulan adam kendi ağzıyla grillitschi istedik, evanderi istiyoruz dedi zaten. adam veto edeceği oyuncuyla neden görüşsün?

bunların bu gece söylediğine inananlarda gram zeka belirtisi olduğunu düşünmüyorum.

bakayoko, diawara hepsi imzaya geldi adam ille berkay dedi öyle mi :D madem berkay diyor neden bu zamana kadar kimse görüşmedi? saçmalık.
dönemin başından beri böyle reis. akla mantığa izaha sığmayacak şeyler yazılıyor söyleniyor her gün

Belli ki kaynakları kesilmiş, içeride Okan hoca ile de sorun yaşayan birileri var ki bu kadar bariz şekilde, saçmalık seviyesinde Okan Buruk ve Erden'e yükleniyorlar. Ya bunlara haber sızdıranın ipi kesildi ya da transferler becerilemedi ihaleyi Okan hocaya yıkmayı deniyorlar. Kasımpaşa maçı sonrası Okan hocanın açıklamalarına bakarsak haber sızdıran bulunmuş, bunlar da kaynaksız kalmış gibi görünüyor.

Kulüp içiyle ilgili bu kadar net konuşanların söyledikleriyle yükselmek çok da doğru değil. Söylenenler doğru olsa bile bekleyip, görmemiz daha iyi olur. Sakin olalım. Aylarca Galatasaray diye beklemiş, yanıp tutuşmuş adam kendisini taca çıkartacak hamleler yapmaz, zeki birisi Okan Buruk.

Valla ben de isterim Haluk & Gokhan isimli mikserlerin kaynaklari kesilsin ama Ali Akman ve Midtsjø isimlerini de ilk onlardan duyduk. Bundan onceki transferler icin de boyleydi

Benim anladigim okan hocanin başini yemek istiyorlar. Ne bu okan hoca onay verirse olayi? Hoca her mactan sonra transfer istiyor. Hatta ilk kampa yetişse diyordu. Simdide okadar topcuyu bitirdik onaya mi kalmis iş? Palavra

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt