Tottenham Hotspur Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tottenham Hotspur Takip Başlığı

Cevap: # Resmi Tottenham Hotspur F.C. Başlığı

Van der vaartı niye aldı totenham anlamıyorum. Eski usul ingiliz 4-4-2 si oynuyorlar. Uzun-kısa kombinasyonlu forvet ikilisi , biri daha defansif ve mücadeleci diğeri daha ofansif iki orta saha, çok etkili iki kanat, iki stoper biri ofansif biri defansif iki bek ve tabiii ki kaleci :D. Çok güzel işleyen bir sistemleri var ve inanılmaz tempolu ve keyif veren bir futbol oynuyorlar. Van der vaartın kalitesine lafımız yok da bu sistemde nerede oynar diye düşünüyorum adama yer bulamıyorum. 4-3-3 e döneceklerse olabilir de işleyen mis gibi bir sistem neden bozulur . Van der vaart yerine keane veya rusu elden çıkarıp sağlam bir forvet alsalardı sistemleri için daha uygun olurdu diye düşünüyorum. Vdv ikili orta sahada oynayacak savunma özelliğine ve agresifliğe sahip değil.

bunların taraftarı harika arsenal derbisini izliyorum arsenalden cok tottenham taraftarı var...deplasmanda bide...

iyi gidiyor tottenham 4. sirada.. siradaki mac everton deplasmani

Evet hulk ve falcao diyorlar ama mümkün degil imkansız aşk

Hulk ve Falcao'yu almalarinda sakinca yok. Bize Pavlyuchenko'yu versinler yeter.

Yalnız o iki adam gelirse Totenham harbiden favorisi olur seneye şampiyonluğun.

Seneye Liverpool'da sağlam bir kadro kuracak. Chelsea ve Arsenal'n yerini Liverpool ve Tottenham alabilir.

Hulk ve Falcao'yu almalarinda sakinca yok. Bize Pavlyuchenko'yu versinler yeter.

Defoe,Crouch,Pavlyuchenko. Bence seneye hepsinin satılma ihtimali var. Orta saha oyuncusunu da Tottenham'ın herhangi bi yedeğini alarak yapsak mantıklı olur. Scott parker, Mark noble gibi bi adam olmayacağına göre. Seneye yapılacak transferlerin premier lig ağırlıklı olması mantıklı olur.

Geçen sezondan geriye :)

[video=youtube;DIJ4rHPWsKs]https://www.youtube.com/watch?v=DIJ4rHPWsKs&feature=share[/video]

Üst Alt