Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN" - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Totem Yapan İki Galatasaraylı "O AN"

Bu ve 2006 yılındaki şampiyonluğun yeri hakikaten ayrı.

2006 da efsaneydi.. üni ogrencisiydim Ankara'da aynı kahvede izlerdik maçları..neyse şampiyonluk geldi kutladık evlere dağıliyoruz emekten bahçeli 1 e gidiyorum sallana sallana ..bir fenerli grup gördüm uzaktan bağırdım bunlara nasıl koyduk lan diye adamlar bahçeli 2 ye kadar beni kovalamisti ya harbi altıma sçmıştım o akşam 😆

Ne şampiyonluktu be.. maç bitti baktık arkadaş ariyor oğlum bana birşeyler oluyor acil gelin dedi gittik adamın heyecandan mi artık denk mi geldi apandisi patliyormus 😆 zar zor yetiştirdik hastaneye şampiyonluk kutlayacaktik hastanede geçti gecemiz..
Acayip bişeydi bu şampiyonluk.
Maçtan önce son iki üç saatte stresten bir paket sigarayı bitirmiştim. Kaybetseydik ne yapardım bilmiyorum.

2006 da efsaneydi.. üni ogrencisiydim Ankara'da aynı kahvede izlerdik maçları..neyse şampiyonluk geldi kutladık evlere dağıliyoruz emekten bahçeli 1 e gidiyorum sallana sallana ..bir fenerli grup gördüm uzaktan bağırdım bunlara nasıl koyduk lan diye adamlar bahçeli 2 ye kadar beni kovalamisti ya harbi altıma sçmıştım o akşam 😆
Bir grup mahalle abisinin gazlamasıyla manyak derecede ifbli birine nasıl şampiyon olduk demiştim, beni bahçe çitlerine doğru fırlatmıştı ;D

Acayip bişeydi bu şampiyonluk.
Maçtan önce son iki üç saatte stresten bir paket sigarayı bitirmiştim. Kaybetseydik ne yapardım bilmiyorum.

Evet ya 2006 yılı efsanedir.. 16. Şampiyonluk -fener maçı +16 - son dakika golleri-adnan Polat'ın 20.45 muhabbeti müthiş hikayeler vardı
Benim sıralamam 2006 -2012 sonra da Bursa'nın Fener'e koyduğu şampiyonluk gelir .. ne yalan söyleyeyim şu 2 şampiyonluk ve UEFA kupası dışında bu kadar haz aldigim bir lig sonu olmamıştı..

Evet ya 2006 yılı efsanedir.. 16. Şampiyonluk -fener maçı +16 - son dakika golleri-adnan Polat'ın 20.45 muhabbeti müthiş hikayeler vardı
Benim sıralamam 2006 -2012 sonra da Bursa'nın Fener'e koyduğu şampiyonluk gelir .. ne yalan söyleyeyim şu 2 şampiyonluk ve UEFA kupası dışında bu kadar haz aldigim bir lig sonu olmamıştı..
Aynen. 2006, 2012 ve uefa kupası şampiyonlukları, bence hepsi de birbirinden değerli şampiyonluklar. 2006’daki sevinçten ağladığım tek şampiyonluktur. Uefa finalinde bile ağlamadım. 2012’de ise yazdığım gibi maçtan saatler öncesi bile stres yüzünden belki de ömrümden ömür gitti.

2019 şampiyonluğu da bana acayip haz vermişti. 17 takımı, federasyonu ve MHK’yi üst üste koyup öperek şampiyon olduk. Çok anlamlı bir şampiyonluktu.

Ne şampiyonluktu be.. maç bitti baktık arkadaş ariyor oğlum bana birşeyler oluyor acil gelin dedi gittik adamın heyecandan mi artık denk mi geldi apandisi patliyormus 😆 zar zor yetiştirdik hastaneye şampiyonluk kutlayacaktik hastanede geçti gecemiz..

Evde 1-2 yenildiğimiz maçta kahvede kalp krizi geçirmenin eşiğinden döndüğüm için rövanşı izleyememiştim. Evde radyo açtılar maç günü yine bir heyecan kalp çarpıntısı falan bastı dayanadım çıktım evden. Binanın damına çıkıp orda beklemiştim maçın bitmesini :D

Bu sefer kaybediyormusuz bir de üstüne kisitlamadan polis 3 er bin geciriyormus adamlara 😂
15047.jpg

Üst Alt