suriyeli, pakistanlı ve afgan mültecilerin ülkeye akın etmesi - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

suriyeli, pakistanlı ve afgan mültecilerin ülkeye akın etmesi

Kendi millet derken reis?

Boşnağı var, Zazası var, Kürdü var, Lazı var.

Varda var yani ve hepsi bizim insanımız değilmi?

Yorumunu bi taraftan anlıyorum ama doğru olduğunu söyleyemeyeceğim yukarıdaki örnekten yola çıkarak

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
onlar yüzyıllar öncesi gelip her türk vatandaşı gibi türk olan isnsanlar, afganlıların uyum sağlaması 50 yılı alır yanlarında iran var hiç adı geçiyor mu sığınmakla ilgili yok ancak ortadoğunun enayisi biz alırız ne olduğu belli olmayan insanları

adamlar 20 bin elit sığınmacı alıyor biz de eli silah tutan ayakları olan yürüme potansiyeline sahip belki de canlı bombaları alıyoruz

seçim vakti gelene kadar ne yapacaksak yapalim diyorlar.
amerikanin afgandan cikisi bile planlanandan erken gerceklesmis olabilir.

ben artik hic birseye masum bakmiyorum. suriyelilerin gelecegi hakkinda bir planimiz var mi? suriyede savas var mi hala varsa ne zaman bitecek?

hadi suriye savasi 20 yil sonra bitti de.bu afganistanin 100 yil geçse bile duzelmeyecegini biliyorken NE BOK YEMEYE ULKEMIZE ALIYORUZ

suriyeli dogan bebekler hangi akla hizmet T.C. vatandasligini alabiliyor. yasa mi kural mi? burada dogan herkese tc. vatandasligi vermemiz sarttt mi?
tek cocugum var simdiki aklim olsa onu da yapmazdim. geleceğe umutla bakamiyorum maalesef.
bu herifler ilerde turkiyeyi begenmiyorsan defol diyecek, bize demeseler cocuklarimiza diyecekler.

haaaa bu arada instagramdan nefret ettigimi belirteyim bu milleti ota cevirdi. facebookta hic degilse millet gündem takip ediyor, sikayetini belirtiyor ve kulak veriyordu. simdi cevreme bakiyorum herkes ot gibi olaylari izliyor.

ormanlar yandi evet ülkemizin cigeri yandi ama tum gözler oradayken ülkeye inanilmaz bir mülteci yigini yapiliyor bir zahmet şu sorunu bir görün.

seçim vakti gelene kadar ne yapacaksak yapalim diyorlar.
amerikanin afgandan cikisi bile planlanandan erken gerceklesmis olabilir.

ben artik hic birseye masum bakmiyorum. suriyelilerin gelecegi hakkinda bir planimiz var mi? suriyede savas var mi hala varsa ne zaman bitecek?

hadi suriye savasi 20 yil sonra bitti de.bu afganistanin 100 yil geçse bile duzelmeyecegini biliyorken NE BOK YEMEYE ULKEMIZE ALIYORUZ

suriyeli dogan bebekler hangi akla hizmet T.C. vatandasligini alabiliyor. yasa mi kural mi? burada dogan herkese tc. vatandasligi vermemiz sarttt mi?
tek cocugum var simdiki aklim olsa onu da yapmazdim. geleceğe umutla bakamiyorum maalesef.
bu herifler ilerde turkiyeyi begenmiyorsan defol diyecek, bize demeseler cocuklarimiza diyecekler.

haaaa bu arada instagramdan nefret ettigimi belirteyim bu milleti ota cevirdi. facebookta hic degilse millet gündem takip ediyor, sikayetini belirtiyor ve kulak veriyordu. simdi cevreme bakiyorum herkes ot gibi olaylari izliyor.

ormanlar yandi evet ülkemizin cigeri yandi ama tum gözler oradayken ülkeye inanilmaz bir mülteci yigini yapiliyor bir zahmet şu sorunu bir görün.
euro doları işsizliği falan geçin bu adama ciddili post attırdı bu ülke durum ortada

Adamlar birde okumuş hea master degree felan

ABD Sovyetlere karşı şavaşsın diye kurup, besleyip silahladığı Taliban. Aynı Talibana yenik düşüp çekildiler. Dünyayı karıştırıp iç savaş saçan şerefsiz toplumdur ABvD

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

yavaştan işlerin düzene girdiğini görüyorum..

lavanta bahçesinde çalışan köylüler
1.jpg

ve trafik polisi

2.jpg

Birtakım paralı trollerin güdümünde dizayn edilmiş küflü zihniyle, tanısanız çok seversiniz edasıyla Taliban denen emperyalist taşeronu, islam düşmanı, kanlı örgütü öven ve şirin göstermeye çalışan sefil, acınası durumda olduğunu farkedemiyor.

afganistan diye bi ülke neden var
bu soru yanlıs kanka Afganistan neden hala bu kadar çag dışı bilerek isteyerek adamları sistematik olarak cag dışı bıraktılar dünyanın uyuşturucu merkezi oldu işlerini görüyorlar istedikleri zaman terör örgütü elemanı buluyorlar. Bu insanların çaga ayak uydurması artık mümkün degil kendi kendilerine bırakmak gerek. Olan kadınlara coluga cocuga oluyor adam sonucta nerde dogacagını secemez

bu soru yanlıs kanka Afganistan neden hala bu kadar çag dışı bilerek isteyerek adamları sistematik olarak cag dışı bıraktılar dünyanın uyuşturucu merkezi oldu işlerini görüyorlar istedikleri zaman terör örgütü elemanı buluyorlar. Bu insanların çaga ayak uydurması artık mümkün degil kendi kendilerine bırakmak gerek. Olan kadınlara coluga cocuga oluyor adam sonucta nerde dogacagını secemez
Önce Rusya. Sonra bunlara karşı Abd tarafından kurulan Taliban. Sonra Abdnin kendisi ve şimdi tekrar Taliban.

Ben kendimi bildim bileli savaş var orada. Allah yardımcıları olsun

Üst Alt