Süper Lig'de Diğer Maçlar - Sayfa 203 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mustafa yumlu türk pasaportu var diye hayatinin parasini kazandi, simdi burada hainlik falan diyor. tabi onaziyi söylediyse kismen hakli zira onazi trabzon'dan sakat gelen oyuncuydu. hem transfer yapmasini bilmiyorlar hem yerlilerin agzina malzeme veriyorlar. rodallega ile devam ederlerse kümede kalma ihtimalleri yok. denizli gidici.

@Murat Durmaz @Hidayet Sarıdağ @Onur Adıbelli @Onur Yücel Siz Süper Ligi iyi takip ediyorsunuz.

Bana kalirsa bu sezon ligden düsmeyi en cok hak eden takimlar Malatya, Denizli ve Rize idi.

-Malatya kadroyu bosaltti ve icler acisi Umut'la gol aradi
-Denizli ise büyük maclar disinda performans göstermedi. Rodellega'nin yarisi kadar bile oynatilmayan Estupinan o heriften daha fazla gol atti
-Rize tamam Kayseri'yi yenmis olabilir ama bizim avellerin hediye ettigi galibiyetle ligde kalacak motivasyonu buldular, biz yenseydik ligi sonuncu bitirecekleri kesindi.

Kayseri hem FB hem Rize maclarini kazandigi halde verdi ama ligin ilk yarisina kadro yetistiremeyip eski baskanin malligindan düstüler. Ikinci yarida performanslari genel olarak cok iyidi seviyesine göre. Ankaragücü yine öyle transfer yasagi mevzusundan gitti.

Seneye birinci düsme adaylarim MAGANDA HASAN KARTAL'IN Rizesi & Denizli.

Genclerbirligi'nde Sio ve Stancu olmasa onlar da gitmisti.

Asagidan gelenlere göre seneye yine cetrefilli bir düsme yarisi bekliyorum. Fener'den sonraki kulüpler eksi averaja sahip.

@Murat Durmaz @Hidayet Sarıdağ @Onur Adıbelli @Onur Yücel Siz Süper Ligi iyi takip ediyorsunuz.

Bana kalirsa bu sezon ligden düsmeyi en cok hak eden takimlar Malatya, Denizli ve Rize idi.

-Denizli ise büyük maclar disinda performans göstermedi. Rodellega'nin yarisi kadar bile oynatilmayan Estupinan o heriften daha fazla gol atti
-Rize tamam Kayseri'yi yenmis olabilir ama bizim avellerin hediye ettigi galibiyetle ligde kalacak motivasyonu buldular, biz yenseydik ligi sonuncu bitirecekleri kesindi.

Kayseri hem FB hem Rize maclarini kazandigi halde verdi ama ligin ilk yarisina kadro yetistiremeyip eski baskanin malligindan düstüler. Ikinci yarida performanslari genel olarak cok iyidi seviyesine göre. Ankaragücü yine öyle transfer yasagi mevzusundan gitti.

Asagidan gelenlere göre seneye yine cetrefilli bir düsme yarisi bekliyorum. Fener'den sonraki kulüpler eksi averaja sahip.
rize ünalsız oynasa buralara düşmezdi kafadan 5-6 puan daha fazla puanla ligi bitirirdi. adamın takıma hiçbi katkısı olmadı ayrıca bizim maçı biz vermedik reis sahada hiç yoktuk hadi hata yapıp yedirsek neyse. bana kalırsa düşecek 3 ekip de bunlardı ve üçü de hak etti

Rizespor'a karşı tutumum değişti.Yenilenme oldu kulüpte.Ben tanıdığım birinden dolayı düşmelerinin tarafı değilim.Seneye düşmezler bence.Şuan kim düşer kim düşmez tahmin etmek zor da lige yükselen takımlardan banko 1 tanesi düşer.Konyaspor'da başkan değişikliği olacak diye haberler var.Bülent Kaptan da başkan değişirse gidebilirim şeklinde bi açıklaması olmuştu.Adayları bilen varsa ona göre yorum yapmak doğru olur.Denizlispor sallantıda dediğin gibi.Şuanlık anca böyle tepeye yaklaşmak gerek daha doğru tahminler için..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt