Süper Lig 17/18 H:31 | Osmanlıspor 1-4 Başakşehir | MS | 29 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Küme düşmeye oynuyan takım > Şampiyonluğa oynuyan diyorsun sende :cigara:
Ben 2. yarının başından beri diyorum bu akbiller top falan oynamıyor,hatta beşiktaş için de bunu demiştim.Hala da diyorum.İkisi de rezil top oynuyor.Fener de rezil ama fener acayip bir konumda.Rezil de oynasa maç kazanıyor.Bu diğer ikisi rezil oynayınca sıkı bir maç kazanacak durumda değiller.Osmanlı az sıkı dursun bu ikisinden de puan alır

Ankara deplasmanları her zaman zorludur rakip kim olursa olsun şampiyonluk maçlarını direk etkiler çünkü hava şartları, yerden yükseklik ve zemin olarak diğer şehirlere göre daha sert bir şekilde geçer. Deniz seviyesindeki bir takımla oynamakla 1000 metre yüksekteki bir takımla oynamak arasında dağlar kadar fark var yükseldikçe oksijen seviyesi değişir ve vücut buna değişik tepkiler verir sürekli orada oynayan takım buna adapte olur. Aynı şekilde Akdeniz gibi şehirlerde Mayıs, Agustos, Eylül gibi aylarda oynamanın ciddi zorluğu vardır çünkü nem seviyesi bakımından rakip takımları yıpratır.

Osmanlıspor hem başakşehir hem de beşiktaş'a gerekli çelmeyi takabilir bizim akhisar ve göztepe deplasmanlarına göre bu iki takımın osmanlı deplasmanı çok ama çok daha zorlu geçecektir.

Hala Türkiye'de futbolun sahada oynandığını zannedenler var.
Uzun birisinden eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanına rica gitmiştir kafanızı yormayın.

Umudum yok. Bir şekilde bunlar maçları alacak gibi.

İnşallah yanılırım ve hem Beşiktaş hem de Başakşehir'e 4 puan fark atarız.

Şu maçın saati bir gelse diyorum, çünkü o maçı dinleme v.s. derken geçecek zaman ve izim maçın saati daha kolay gelecek.

Üst Alt