Süper Lig 17/18 H:28 | Gençlerbirliği 1-0 Galatasaray | MS | 9 Nisan - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Halen daha inanamıyorum bu sonuca. Sinirden elim ayağım titriyor. Galatasaray şampiyonluğa kısa mesafe kala oynadığı haftalarda deplasmanda asla puan kaybı yapan bir takım değildi, bu senede ciddi bir terslik var ve yolun sonunda pek olumlu şeyler gözükmüyor. Deplasmanda bir türlü düzelmeyen ve düzelecek gibi de gözükmeyen pasif, silik, verimsiz ve kısır bir oyun var. 7 mağlubiyet almışız, bugüne kadar 7 mağlubiyet alıp da şampiyon olan bir takım var mı? Yani kabullenemiyorum bu durumu, bir takımın ısrar ve inatla ayni soruna çözüm bulamaması kabul edilir bir şey değil. Olumsuz olmayayım diyorum ama tabloya bakıyorum ve ortada çok vahim bir durum var. Kalan 2 iç saha maçı çok zor, onları yener miyiz belli değil, %50 %50. Diğer taraftan 3 zor deplasman daha var, deplasman oyunumuz ortadayken yorum yapmaya gerek yok. Diğer taraftan da rakiplerin inanılmaz kolay fikstürleri var. Yani nereden tutsan elinde kalıyor.

Özetle hiç olmadı bu gece hiç. Her açıdan berbat ve umut kırıcı bir gece oldu gelecek adına.

Bende aynı düşüncedeyim hangi deplasmanda giydiysek yenildik daha da ötesi olamaz bir de mor formada aynı parçalı hariç hiçbir forma bize yaramıyor gerekirse 11-12 sezonu gibi sarı forma yapsınlar

Valla sıkıntılı oldu bu beyaz forma alanya maçına parçalıyla çıkarız herhalde 2 formalarıda çakışmıyor bizimkiyle.

Ona verilen maaşla 3 tane iyi forvet besleriz :D

Drogba , balotelli , sneijder tipi topçu lazım bu takıma feguli , belhanda , garry acilen gitmeli sezon sonu.

Valla sıkıntılı oldu bu beyaz forma alanya maçına parçalıyla çıkarız herhalde 2 formalarıda çakışmıyor bizimkiyle.

Drogba , balotelli , sneijder tipi topçu lazım bu takıma feguli , belhanda , garry acilen gitmeli sezon sonu.
aynen.feghoulinin kafada da sorunu var.çok lakayıt.eger sampiyon olursak bi şans verilsin ama aksi takdirde gidebilir.

bizi iyi sonuclara götürecek ''net'' futbolcu eksikliği var.takımdaki cogu futbolcu ''belirsiz''.bunu bikaç kere söyledim.o yuzden bütün bu dengesizlikler...sonuclar normal yani.

Dualarım gerçek olmuyor Allahım
Al içimden bu hasreti
Al da kurtar beni

Karanlığım sabah olmuyor Allahım
Al içimden bu sevgiyi
Al da kurtar beni

Unutulacak bir dert değil bu
Tarifi olan bir acı değil
Unutulacak bir düş değil bu
Sözlere sığan bir keder değil

Bir ölüm var bu kadar zor
Bir ölüm böyle amansız
Ne olurdu ne olurdu
Gitmeseydin apansız

bu maçın özeti ve sonrası bu şarkıdır benim için.rahmetli kerim tekinin şarkı...şen şarkılar dinlemek dileğiyle...

Ayni Mancini sezonuna benziyor. Tek fark bu sezon kopup giden bir rakip yok.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kesinlikle benzer bir sezon geçiyor mancini dönemi 17 maçta 24 puan deplasman da toplamıştık ama iç saha da 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet var zaten iç sahada bu sene ki performans olsa şampiyon olurduk

Kesinlikle benzer bir sezon geçiyor mancini dönemi 17 maçta 24 puan deplasman da toplamıştık ama iç saha da 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet var zaten iç sahada bu sene ki performans olsa şampiyon olurduk
içerdeki rize,antalya maçları şampiyonlugu kaybettirdi biraz da.çok gol kaçırmıstık.gerçi fatih terim olsa şampiyonduk o sezon da,o ayrı.fenerin saçmasapan son dk gollerine ragmen sampiyon olurduk.

içerdeki rize,antalya maçları şampiyonlugu kaybettirdi biraz da.çok gol kaçırmıstık.gerçi fatih terim olsa şampiyonduk o sezon da,o ayrı.fenerin saçmasapan son dk gollerine ragmen sampiyon olurduk.
O sezon fener'de o enerji vardı son dakika ata ata daha da moral buldular ve bizim moralleri bozdular 80'den sonra atıp aldıkları puan sayısı galiba 25 civarındaydı çok ciddi bir rakam böyle olunca bizim takımı da etkiliyordu.

O sezon fener'de o enerji vardı son dakika ata ata daha da moral buldular ve bizim moralleri bozdular 80'den sonra atıp aldıkları puan sayısı galiba 25 civarındaydı çok ciddi bir rakam böyle olunca bizim takımı da etkiliyordu.
ac 2015e bak.10tane var yine son dklarda attıkları,olmayan penaltılar dahil.mersin macı son dkda,sivas maçı son dkda attılar yine şerefsizler.ama biz şampiyon olduk.

bi takıma baktıgında görürsün ya hani şurda puan kaybedecek,şampiyonluktan kopacak diye...o görüntüleri göreceğimiz haftalar geliyo rakipler adına.bu tahmin daha önce tutmalıydı,ama hakemler+şike karıstı araya.

ac 2015e bak.10tane var yine son dklarda attıkları,olmayan penaltılar dahil.mersin macı son dkda,sivas maçı son dkda attılar yine şerefsizler.ama biz şampiyon olduk.

bi takıma baktıgında görürsün ya hani şurda puan kaybedecek,şampiyonluktan kopacak diye...o görüntüleri göreceğimiz haftalar geliyo rakipler adına.bu tahmin daha önce tutmalıydı,ama hakemler+şike karıstı araya.
13-14 sezonu gibi bir sezon ben hatırlamıyorum bir takımın bu kadar son dakika gol atması cidden inanılmaz bir olay o sezon diğer hiçbir sezona benzemiyor ciddi anlamda her maç mı 80+ olur. 14-15 sezonu da attılar ama gene de 13-14 kadar olamaz o sezon ekstrem ötesindeydi kaç yılda denk gelir bilemem ama şanslılardı

13-14 sezonu gibi bir sezon ben hatırlamıyorum bir takımın bu kadar son dakika gol atması cidden inanılmaz bir olay o sezon diğer hiçbir sezona benzemiyor ciddi anlamda her maç mı 80+ olur. 14-15 sezonu da attılar ama gene de 13-14 kadar olamaz o sezon ekstrem ötesindeydi kaç yılda denk gelir bilemem ama şanslılardı
mersin 90+ 3 puan
sivasspor 89 3 puan
besıktas(90+1) 3 puan
karabukspor (81) 3 puan
gaziantepspor(olmayan penaltı) (81) 3 puan
genclerbirliği 86 (olmayan penaltı) 3 puan
rizespor(80) 3 puan
eskişehirspor (90+2) 1 puan
erciyesspor deplasmanı (86) 3 puan olmayan penaltı
bursaspor 80+ 3 puan

mersin 90+ 3 puan
sivasspor 89 3 puan
besıktas(90+1) 3 puan
karabukspor (81)
gaziantepspor(olmayan penaltı) (81) 3 puan
genclerbirliği 86 (olmayan penaltı)
rizespor(80) 3 puan
eskişehirspor (90+2) 1 puan
erciyesspor depasmanı (86) 3 puan olmayan penaltı
bursaspor 80+
13-14 sezonu yazmaya kalkmayalım sabahı buluruz o kadar uzun liste :D

Genclerbirligi , Gs ve fb ye bu tip kritik
kayiplar hep yasarmistir , bjk ye pek hatirlamiyorum

Yakin tarihte iceride yenilmistik eboue nin ve drogbanin cildirttigi macta , bu seneki de en kritik yerde geldi

Hic unutmam ahmet hassanin son saniye goluyle fener galipken 2 puanini alip bizi sampiyon yapmislardi 15 sene evvel

Yine 5 sene evvel bizi yendikleri sene sonra yine aykut demir ve vlemincx in golleriyle fb yi yenip son haftalara rahat girmemizi saglamislardi

Hamzali sezonda da gene bu kez volkanin sacmalamasiyla 2-1 yenildiler ankarada ve sampiyon olduk

Üst Alt