STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:34 | Sivasspor 3-4 Fenerbahçe | 22 Mayıs | Maç Sonucu

Rakipleri Trabzonspor hakkında da açıklamalarda bulunan Emre: "Trabzonspor'un sadece futbolcularını kutluyorum! Yöneticilerle pek anlaşamadık bu süreçte. Kim şampiyon olsaydı hak edecekti. Ama bize nasip oldu. Bugüne kadar da haram puanlar kazanmadan bugünlere geldiğimiz için ayrıca mutluyum" ifadelerini kullandı.

Emre'den Trabzonspor'a sert sözler - Rotahaber.com

Emre böyle demiş.

hiç yorum yapmaya gerek yok:

2vv9op2.png

Daha taze, bu akşamdan bir görüntü, durum sivas 1 fener 1 sivas atakta ve sonuç bu!

Haram puan kazanmadık diyenlere ithaf olunur!

fb li arkadaslardan ricam su.. en azindan kendi adima.. desinler ki , "kabul edin diger 17 takim , en iyi futbolu biz oynuyoruz bu yuzden de bu zirveyi en cok hakeden biziz" ... ben bir GS li olarak buna uzulurum ama sonuna kadar katilirim da .. veya desin ki 10 senedir her sene birinci olalim olmayalim hep yaristayiz.. buna da katilirim ..

ama lutfen bu duzen , lig ,spor ortami temiz , bizim birinciligimizde hakemlerin katkisi yok vs demesinler .. cunku inandirici olmuyor hakkaten .. belirli bir olcude kiskanclik vardir fb camiasina karsi ulkede , katiliyorum .. sebepleri tartisilabilir .. ama esas tepkinin sebepleri arasinda bu hile hurda hakem sohbetleri birinci derecede etkendir ..

18 maçta 52 puan toplamış bir takım anca ayakta alkışlanır...

Sonuca endekslenmiş bir bakış açısıyla bakarsak haklısın. Ancak o sonuçlar alınana kadar olan süreçte yaşananlara ne demeli? Ayakta alkışlarken basılan soyunma odalarını, yapılan hakem hatalarını göz ardı etmemek lazım gelir. Sadece rakip takımlar için değil, bizim için de durum böyle olmalıdır.

18 maçta 52 puan toplamış bir takım anca ayakta alkışlanır...

Evet bu başarı çok büyük ve değerli,ayakta değil ama gerçekten alkışlıyorum.Böyle bir sonucun arkasındaki her neyse 17 takım içinde yapabilir demektir ama önemli olan eğer arkasında başka bir şey varsa onu kendine çekebilmektir,ayrıca bunuda başardıkları için yine tebrik ederim.

Ya beyler bırakın şu işleri onun arkası bunun önü,tarih bugünü 18 maçta 52 puan alıp 28 golle gol kralı çıkartan takımı yazıcak bu takımda alkışlanır,kaptanıda AYAKTA ALKIŞLANIR kusura bakmayın.

Ulan doboşlar, 8.olmuşuz rezil bir sezon geçirmişiz UEFA bile Fenerin "şampuanlık" haberine ekliyor "Ülkenin en başarılı ve bilinen takımı Galatasaray..." diye.

Azcık çapınızı aşın. Azcık birşey istemiyoruz. Sınırlarınız Anadolu içinde hepsi bu. https://www.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=1439095.html!gelen kuşlar için !HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK CİMBOM !fark bu !ve bigün iddia ediyorum bigün bu fenerli medya yok olacak !

Bu çok iyiymiş harbiden. :)

Ulan doboşlar, 8.olmuşuz rezil bir sezon geçirmişiz UEFA bile Fenerin "şampuanlık" haberine ekliyor "Ülkenin en başarılı ve bilinen takımı Galatasaray..." diye.

Azcık çapınızı aşın. Azcık birşey istemiyoruz. Sınırlarınız Anadolu içinde hepsi bu. https://www.fifa.com/worldfootball/clubfootball/news/newsid=1439095.html!gelen kuşlar için !HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK CİMBOM !fark bu !ve bigün iddia ediyorum bigün bu fenerli medya yok olacak !

Verdiğiniz link açılmıyor. Doğrusu bu olmalı; FIFA.com - Fenerbahce take title over Trabzonspor

Hem gurur verici hem de üzücü..

Çok şaşkın durumdayım şuan, Türkiye'de herkesin gözü önünde şaibeli maçlar oynanıyor. Bunlara inanmak istemeyen ve göz ardı eden insanlardan biriydim. Ama bugün gerçekten ben artık bu olaylara karşı tepkisiz kalmak istemiyorum. Çok samimi bir şekilde söylüyorum; Eğer Galatasaray bir gün böyle bir Şampiyonluk elde edecekse, Allah nasip etmesin. Emenike Fenerbahçe'ye karşı maça çıkmıyor, Lugano ve Emre'ye kartlar çıkmıyor, Ofsayt olmayan pozisyonu çok net gördüğü halde hakemler bayrak kaldırıyor, küfürlü tezahürat yapan Fenerbahçe taraftarına hiç bir ceza verilmiyor... bu böyle uzar gider. Belki bunu kimse önemsemiyor ama, bu insanları kimler yönetiyor ?

Çok şaşkın durumdayım şuan, Türkiye'de herkesin gözü önünde şaibeli maçlar oynanıyor. Bunlara inanmak istemeyen ve göz ardı eden insanlardan biriydim. Ama bugün gerçekten ben artık bu olaylara karşı tepkisiz kalmak istemiyorum. Çok samimi bir şekilde söylüyorum; Eğer Galatasaray bir gün böyle bir Şampiyonluk elde edecekse, Allah nasip etmesin. Emenike Fenerbahçe'ye karşı maça çıkmıyor, Lugano ve Emre'ye kartlar çıkmıyor, Ofsayt olmayan pozisyonu çok net gördüğü halde hakemler bayrak kaldırıyor, küfürlü tezahürat yapan Fenerbahçe taraftarına hiç bir ceza verilmiyor... bu böyle uzar gider. Belki bunu kimse önemsemiyor ama, bu insanları kimler yönetiyor ?

Bence Fenerbahçe taraftarıda bunun farkında, sadece bunu kabullenmek işlerine gelmiyor. Herşey o kadar açık ki..

tıpkı aziz yıldırımın dediği gibi "şampiyonluk sadece sahada kazanılmıyor"

Fenerbahçe haketti yahu hakem desteği falanda almadılar.Çok temiz bi lig yarışı oldu.YERSEN

Trabzonspor bizim yüzümüzden şampiyon olamadı. Onlara bir özür borçluyuz. Kimse ne alaka demesin. Bizim taraftarımız Arenanın açılışında birilerini ıslıklayınca o birileride bize inat F7 yi zorla şampiyon yaptı. Ama o birileri şimdi karadenizde çok oy kaybetti.

Üst Alt