STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu - Sayfa 65 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu

Cevap: STSL H:30 | Bucaspor 3-5 Fenerbahçe | 24 Nisan | Maç Sonucu

biz de 2006 ve 2008 senelerinde geriden geldik ya da ondeyken yakalanip cok kez maclar cevirdik .. 2006 senesinde erciyes , antep , ankaragucu , besiktas ve konyada hepsi birbirinden destansi 4 galibiyet 1 beraberlik aldik .. bunlar gibi 4-2 kazandigimiz 2 tane manisa ve iceride erciyes maclari var , yine kan aglaya aglaya ...

bu yuzden belki geriden gelerek cevirdigimiz degil ama bu tarz cok macimiz var .. ozellikle aydinin , kabzenin golleri , karanin ankaradaki golu , iceride song un uzaktan sutu manisa macinda , yine ittire ittire rakibi de kaleye soktugumuz erciyes maci ..

2008 de gencler deplasmani , son dk ts maci serkan calik .. cok vardir daha arastirsam .

O dediğin senelerde hangi maçta 3 dakikada 2 gol attık? Hangi maçımızda biz gerideyken maç 10 dakika uzadı? Hangi maçı 3-1 gerideyken 45 dakikada 4 gol atarak kazandık?

bugün febenin attığı 2. goldeki penaltı HAKSIZ

4. ve 5. gollerde ise kalecinin ÇOK BÜYÜK hataları var

buna rağmen hala bazıları, febe şampiyonluğu hakediyor falan diyor

belediye 4 yedi. ligi biraktilar dertleri kupa

Belediye her zaman böyle sonuçlar alır.Bu yüzden abdullah avcının adı Galatasarayla ilgilenirken hem sevinirim hem üzülürüm.

İbb beklenmedik sonuçlar alıyor ve bunu her sene yapıyor.Özellikle küçük takımlara karşı çok farklı ve kötü oynuyorlar.Fener maçı başka

camurlu sahada genclerbirligini lincoln'un attigi golle 1-0 yendigimiz maci unutamam ..

lincoln un kaderi guiza ile benzesiyor .. guiza taraftari , lincoln de kendi yuzunden hep elestirildiler .. ama cok kritik anlarda atilan gollerde bas roldeler .. ama benim sahsi fikrim o ki , guiza o golu atmamis olsa idi bile o mac 3-3 bitecek gibi degildi .. isi degistiren 3-2 de iken alex in 3-3 yapan golunun cok erken gelmesi idi.

2 takım ligi aynı puanda bitirirse fb şampiyon oluyo bu bile sinir ediyo adamı önce bi şu 2 li averaj saçmalığı kaldırılmalı bence

Ulan ligtv seninde Allah belanı versin..Bu kadar alenen taraf tutmak olurmu..

Geçen hafta luganonun pozisyonunu gösterme,gökhanın elini gösterme şimdi hiç penaltıyla alkası olmayan ve zaten verilmeyen pozisyonu siteye koymuşlar...Yatacak yeriniz yok....Ama öyle bir kötü yönetim, taraftarki hiçbirşeyden haberi yok...

Bizim yeni başkanımızda gidiyor bu adamlara konuk oluyor...

Belediye her zaman böyle sonuçlar alır.Bu yüzden abdullah avcının adı Galatasarayla ilgilenirken hem sevinirim hem üzülürüm.

İbb beklenmedik sonuçlar alıyor ve bunu her sene yapıyor.Özellikle küçük takımlara karşı çok farklı ve kötü oynuyorlar.Fener maçı başka

Abdullah Avcıyı bi kenera bırakın Arif Erdem var ben ondan daha çok ümitliyim

lincoln un kaderi guiza ile benzesiyor .. guiza taraftari , lincoln de kendi yuzunden hep elestirildiler .. ama cok kritik anlarda atilan gollerde bas roldeler .. ama benim sahsi fikrim o ki , guiza o golu atmamis olsa idi bile o mac 3-3 bitecek gibi degildi .. isi degistiren 3-2 de iken alex in 3-3 yapan golunun cok erken gelmesi idi.

işi değiştiren sadece penaltıydı

orada maç bitti

Bence Türk ligini idare edenler son haftaya kadar heyecanın sürmesini istiyorlar. Eskiden ilk yarıyı 5-6 puan önde bitirenler büyük bir ihtimalle şampiyon oluyordu şimdi 10 puan öne geçsen bile hiç belli olmuyor. Önde gidenin paçasından çekiliyor.

Ulan ligtv seninde Allah belanı versin..Bu kadar alenen taraf tutmak olurmu..

Geçen hafta luganonun pozisyonunu gösterme,gökhanın elini gösterme şimdi hiç penaltıyla alkası olmayan ve zaten verilmeyen pozisyonu siteye koymuşlar...Yatacak yeriniz yok....Ama öyle bir kötü yönetim, taraftarki hiçbirşeyden haberi yok...

Bizim yeni başkanımızda gidiyor bu adamlara konuk oluyor...

kim nereye konuk oldu

hemen tepkimizi gösterelim

O dediğin senelerde hangi maçta 3 dakikada 2 gol attık? Hangi maçımızda biz gerideyken maç 10 dakika uzadı? Hangi maçı 3-1 gerideyken 45 dakikada 4 gol atarak kazandık?

ben bu ornekleri , o senelerde , bugun fb de olan dayanisma ve maca asilma , zor durumlarda kenetlenme bizde fazlasiyla vardi demek icin verdim .. cunku geriden gelip kazandigimiz sekilde olmasa da berabere ama son dk larda cok mac cevirdik , arti onde iken yakalanip , cok daha disli takimlara karsi son dk larda 4 leri bulduk .. olay o

mod arkadaşlarım tebrikle,şikayetler topiğinde bişey sordum bakar msınız?

Karabük fener'e yenilmez, Trabzon son haftaya lider girer, fener son hafta sivas'a karsi devreyi 62-0 önde bitirir, trabzon son hafta karabük'e karsi bir hayli zorlanir, galibiyet golünü 90+9'da atar,bundan bi haber olan Erkan Sahin ve angut arkadaslari Horon teperler ama sadece 9 dakikaligina.

Helal olsun Fenerbahce'ye 2 dakikalik Sampiyonluktan sonra bu sene de 9 dakikaligina sampiyon olurlar, ilerleme var;) ha gayret.

ben bu ornekleri , o senelerde , bugun fb de olan dayanisma ve maca asilma , zor durumlarda kenetlenme bizde fazlasiyla vardi demek icin verdim .. cunku geriden gelip kazandigimiz sekilde olmasa da berabere ama son dk larda cok mac cevirdik , arti onde iken yakalanip , cok daha disli takimlara karsi son dk larda 4 leri bulduk .. olay o

arkadaşlar, bizim o senelerde verdiğimiz şerefli mücadeleleri febenin fenerasyonla yürüyüşü ile kıyaslamayın, boşverin

işi değiştiren sadece penaltıydı

orada maç bitti

ama su var ki penalti maci berabere bile yapmadi , o dk ya kadar abuk bir penalti ve uzaktan sallanmis bir sutla gelen bir gol vardi .. mac henuz 3-2 ... ardindan 3 gol daha yenecek bir moral bozukluguna girmezlerdi kisa surede 3-3 olmasa .. fenerin de o ardarda akinlari olmazdi .. katiliyorum penalti cok etkiledi ama 3-2 de iken dusmeleri cok etken oldu

2-0 geride iken bunlar 2-1 e gelen anelkanin elle oynamasi da benzer bir etki yaratmisti konyada .. 4-2 bitmisti mac.

bence hakemin bir tarafindan penalti uydurmasi macin donum noktasi oldu.. 1 dk sonra 3-3 olmasi cok normal.. :)

2li averaj da saçmalık, gol averajı da

puanlar eşit olursa, o 2 takım kendi aralarında 2 maç yapmalı bence

Üst Alt