STSL 19/20 H:4 | Trabzonspor 2-2 Gençlerbirliği | MS | 15 Eylül - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:4 | Trabzonspor 2-2 Gençlerbirliği | MS | 15 Eylül

Şöyle tempolu futbol izlemeyi özledim arkadaş. Bizim takım neden veteranlar takımı gibi oynuyor herkesin eli belinde.
Sadece isim transfer ettiğimiz için öyle. Babel'i falan bizden başkası alıp oynatmaz 3 yıllık kontrata mesela. Oyun şablonumuz olmadığı alınan oyunculardan belli. Rastgele oyuncuları alıp sonra şablon oluşturuyoruz. Bu da başta epey leş maçlar seyrettiriyor.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sadece isim transfer ettiğimiz için öyle. Babel'i falan bizden başkası alıp oynatmaz 3 yıllık kontrata mesela. Oyun şablonumuz olmadığı alınan oyunculardan belli. Rastgele oyuncuları alıp sonra şablon oluşturuyoruz. Bu da başta epey leş maçlar seyrettiriyor.

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Şöyle henry gibi atletik oyuncular kiralasaydık keşke. Gittik nerede veteran var milyonlar döktük.

obi mikeli ben chelsea'deyken bu adamin chelsea'de ne isi var demisligimi hatirliyorum. iyi futbolcu felan degil hic bir zamanda olmadi ama nasil o kadar yil chealsea'de oynadi sasirtici. ha sonra cv'de sirf chelsea yazdigi icin ne bileyim iste para kopardi sagdan soldan simdide tirabzondan

Novaki FC Midtjylland'de takip ediyordum adam cok iyi hatta forumda onermistim yillar once is gorurdu bizde bence. linnesin bence bir tik ustu.

Üst Alt