STSL 19/20 H:4 | Alanyaspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 19/20 H:4 | Alanyaspor 3-1 Fenerbahçe | MS | 16 Eylül

Sol bek dışında eksik yerleri kalmadı bence
sağ bek alternatifi yok ozan oynuyor zorunlu,santrafor alternatifi başakşehirde oynayamayan mevlüt,rodriguezin alternatifi yok,stoperlerinde devşirme jailson,serdar gelse form tutması 1 ay sürüyor sonra yine sakat.,zanka hantal ve ayaklarının iyi olması dışında kötü stoper.emre'nin alternatifi yok sakatlık felan geçirse orta saha boşluk .kalecilerinin yan tp zaafiyeti var ikisininde.beşiktaşın kadrosu bile fenerin bayağı üstünde.teknik direktörüde kötü fenerin.fener sezon başı yaptığı sadece bir ilizyon.sezonu erken açıp fizik yükleme yapmışlar o kadar.

Karbonat bu maçı kazanamaz. En iyi ihtimal beraberlik gibi duruyor. Organize işler çetesi maçtan evvel bağlayabilir müsabakayı!!

Bize her maç meydan muharebesi çıkarıp 2-3 tane kırmızılık hareket yapan Anadolu takımlarının, sponsorları Fenerbahçe'ye karşı da sahaya biraz karakter koymalarını bekliyorum. Yoksa sonunda geçen yıl Rize'deki gibi ağlata ağlata geçmek zorunda kalacağız memleketlerinizden.

1 - Bu sezon Avrupa'nın beş büyük ligi ve Süper Lig'de en fazla net gol pozisyonuna giren takımlar:

Paris Saint-Germain - 19 (4 maç)
Manchester City - 18 (4 maç)
Fenerbahçe - 16 (3 maç)

Hücum. https://t.co/JvMQT6fLv5

Bu doğru mu?

asgsğsydofğtaoğydı

aynn fener gol gol gol
şampiyonluk geliyor

rdaş seni bilmem de ben fenerden çok korktum bu sene Gazi Madrid C.F'ye karşı aldıkları inanılmaz galibiyet ki 5 golle eze eze beni çok ürküttü. Gazi Madrid C.F'ye hakem tarafından 3 penaltı peşkeş çekilmesine rağmrn Fenercelona'nın yeni aldığı Altay denilen kaleci 3 penaltıyı da tuttu. Bi maçta 3 penaltı ne demek, gazi madrid hakem tarafından kayrılmasına rağmen fenercelonanın yeni aldığı kaleci hepsini tuttu.

40 milyona gider seneye, 50 de müriçten gelse daha jailson gibi wonderkitler var. onu da 20ye satsalar 110 milyon euroluk bi nakit girişi elde edecekler. biz bayern olma hayali kurarken adamlar porto oldu, nasıl çıkacaz bu işten rdaş bi akıl ver geceleri uyuyamaz oldum

Normal şartlar altında bu form durumu ile alanya bunlara puan vermezdi ama takımın başında erol olduğu için alanya'nın bırak3 puan almasını 1 puan bile alması imkansız.
Hatta kuşlar strese girmesin ve boş yere heyecan yapmasinlar diye alanya ilk 20 dakika 2 gol yer ve maç öyle rahat rahat biter.

Özetlerden izlediğim kadarıyla Alanya'nın baya iyi hücum hattı var. Bunların defansı da evlere şenlik.

Alanya gol bulur. Beraberlik bekliyorum.

Bu şu yatar bu yatar diyen arkadaşlara soruyorum;
Siz cidden bu yazdığınızı inanarak mı yazıyorsunuz.
Siz olsanız bir takıma sempaniz var diye size güvenmiş, sizden başarı bekleyen bir camiayı ekmek yediğiniz kulübü satar mısınız?
Eğer cevabınız evet ise zaten tartışacak bir şey yok.
Bu maçı Alanya aldığında bu şekilde yazdığınız için özür dileyecek misiniz?

BLA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu şu yatar bu yatar diyen arkadaşlara soruyorum;
Siz cidden bu yazdığınızı inanarak mı yazıyorsunuz.
Siz olsanız bir takıma sempaniz var diye size güvenmiş, sizden başarı bekleyen bir camiayı ekmek yediğiniz kulübü satar mısınız?
Eğer cevabınız evet ise zaten tartışacak bir şey yok.
Bu maçı Alanya aldığında bu şekilde yazdığınız için özür dileyecek misiniz?

BLA-L09 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yatma felan değilde rakipler bize yenildikten sonra kıyamet koparıyorsa bunlara yenildikten sonra (üstelik hakem hatalarıyla) sessiz sakin kabulleniyorsa bi gariplik yokmu. Adamlar maçtan sonra böyle köpürüyorsa demek ki bizim maçlara nasıl bir hırs ile çıkıyorlar.

SM-N960F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt