STSL 19/20 H:3 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 1 Eylül - Sayfa 54 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bak dostum verdiğin örneğin benzeri bu forumda her Allah günü bol bol yapılıyor zaten her rakip taraftarı antudaki gerizekalılarla bir tutulmasın eşimiz dostumuz var nkvfas tepkimiz buna,ha başkası yapınca bir anda ahlak bekçisi olamazsın önce kendimize bakacağız ,bastı mı şimdi kafan ?Sen yaparsın yapmazsın beni bağlamaz ben yazarken senin ismini kullanmadım zaten forum dedim sadece sen mi varsın forumda neyin tribine girdin ?Burası forum tepki verirken sormayacağın gibi tepki alırken de mızmızlanmamasını bileceksin,uzatma mevzuyu istersen artık

ben bu foruma 10 yıldır üye değilim. nfkas yazısını 1 kere bile görmedim. vardır yoktur, o forumun modlarının meselesi. varsa da hep göremiyoruz dolayısıyla 20 bin kişinin olduğu forumda 1-2 kişinin nfkas yazmasını foruma mal edemezsin. o bireyseldir forumdaki topluluğun sorunu değil.

kaleciye sövülen durumda ise stadda koro halinde küfür var. üstelik adamın hiç bir suçu yok. yaptığı tek şey takımı için kritik tonlarca kurtarışlar.

eğer bu küfre tepki gösteremeyecek kişiler varsa nfkas yazan bir kaç kişidir. eğer o da iddia ettiğij gibi varsa.
burdaki 20 bin suçsuz adam değil.

yani forumun buna tepki göstermeye hakkı yok, argümanın yersiz mantıksız ve boş bir argümandır.

ben bu foruma 10 yıldır üye değilim. nfkas yazısını 1 kere bile görmedim. vardır yoktur, o forumun modlarının meselesi. varsa da hep göremiyoruz dolayısıyla 20 bin kişinin olduğu forumda 1-2 kişinin nfkas yazmasını foruma mal edemezsin. o bireyseldir forumdaki topluluğun sorunu değil.

kaleciye sövülen durumda ise stadda koro halinde küfür var. üstelik adamın hiç bir suçu yok. yaptığı tek şey takımı için kritik tonlarca kurtarışlar.

eğer bu küfre tepki gösteremeyecek kişiler varsa nfkas yazan bir kaç kişidir. eğer o da iddia ettiğij gibi varsa.
burdaki 20 bin suçsuz adam değil.

yani forumun buna tepki göstermeye hakkı yok, argümanın yersiz mantıksız ve boş bir argümandır.
şu ilk paragrafı okuyunca cevap verme gereği hissetmedim artık mevzuyu kapat bir zahmet..

basit sensin hangi küfürü savunmuşum ben, bunu da kanıtlamazsan duble karaktersizsin ona göre şimdi

Karaktersizlik trabzon kalecisine edilen küfrü senin gibi normal göstermeye çalışanlar için kullanılır.

Senin annene bu şekilde küfür etseler bu forum için normal mi diyecektin.

Bir kaç kendini bilmez nkvfs yazmış diye bütün foruma mal edemezsin bu durumu

Foruma bir garezin var muhtemelen ya da dediğim gibi asosyal kendini bilmez basit herifin tekisindir muhtemelen ve fbli olmadığını da kanıtlamadın hala

şu ilk paragrafı okuyunca cevap verme gereği hissetmedim artık mevzuyu kapat bir zahmet..

cevap verme gereği hissedip hissetmemenin benim için herhangi bir değeri yok. fakat saçma sapan bir şekilde tartışma başlatan zaten sensin. fikrinin saçma olduğu 10 kişi tarafından söylenince hemen kaçmaya yeltenip olayı halının altına süpürmeye çalışıyorsun. yoksa keşke en başından alıntılayıp cevap verme gereği hissetmeseydin de bunca adamı da bu gereksiz ve saçma tartışmanın içine çekmeseydin

cevap verme gereği hissedip hissetmemenin benim için herhangi bir değeri yok. fakat saçma sapan bir şekilde tartışma başlatan zaten sensin. fikrinin saçma olduğu 10 kişi tarafından söylenince hemen kaçmaya yeltenip olayı halının altına süpürmeye çalışıyorsun. yoksa keşke en başından alıntılayıp cevap verme gereği hissetmeseydin de bunca adamı da bu gereksiz ve saçma tartışmanın içine çekmeseydin
10 yıldır burdayım hiç görmedim,bu nasıl bir yalan acaba ?Önce yalan konulmadan yazmayı öğren sonra daha fazla kaale alırım işine bak

assosyal kendini bilmez senin gibi verecek cevap bulamayınca iftira atan zavallılara denir.bu forumda bu yapılıyor ne zaman yapmayın dedin çakma ahlak bekçisi seni.ben galatasaraylı olduğumu kanıtlayacağım herhangi bir mod admine sen defolup gidecekmisin ?

Senin gibi terbiyesizlere bırakacak değiliz forumu sen önce adam olmayı başarıp kanıtla fbli olmadığını

Daha bir ay olmamış foruma üye olmuş birisisin foruma iftira atıyorsun bu ne utanmazlıktır.

Şimdi bütün forumdan özür dilemelisin tabi o kadar erdemli olduğunu pek sanmıyorum

Senin gibi terbiyesizlere bırakacak değiliz forumu sen önce adam olmayı başarıp kanıtla fbli olmadığını

Daha bir ay olmamış foruma üye olmuş birisisin foruma iftira atıyorsun bu ne utanmazlıktır.

Şimdi bütün forumdan özür dilemelisin tabi o kadar erdemli olduğunu pek sanmıyorum
tBSQWn.jpg

foruma iftira attığım falan yok, bu forumda yapılıyor mu yapılıyor,müdahale ediliyor mu hayır ,sen ediyor musun hayır birde üstüne iftira ondan sonra karakter onurdan bahset hadi ordan. Bak resimde uğurun son yazdığı mesaj görülüyor defolup gidersin adamsan ama ihtimal vermiyorum

evet şevki efendi adam olmadığını gösterdiğin için teşekkürler,forumda yeniyiz öğreniyoruz yavaş yavaş

tBSQWn.jpg

foruma iftira attığım falan yok, bu forumda yapılıyor mu yapılıyor,müdahale ediliyor mu hayır ,sen ediyor musun hayır birde üstüne iftira ondan sonra karakter onurdan bahset hadi ordan. Bak resimde uğurun son yazdığı mesaj görülüyor defolup gidersin adamsan ama ihtimal vermiyorum

Klavyeden yazarak adamlık yarıştırma yeri değil burası adablı olmanın önemli kurallarından birisidir herkes aynı kefeye konulmaz.

Sırf fbli olmadığın için kendini adamdan sanıyorsan küçük dünyan da mutluluklar

kendini bana kanıtlama azmini göstereceğine foruma saygı gösterip özür dile

Klavyeden yazarak adamlık yarıştırma yeri değil burası adablı olmanın önemli kurallarından birisidir herkes aynı kefeye konulmaz.

Sırf fbli olmadığın için kendini adamdan sanıyorsan küçük dünyan da mutluluklar

kendini bana kanıtlama azmini göstereceğine foruma saygı gösterip özür dile
uza ya uza ,hem suçlu hem güçlü özür dileyecek mişim, sen yol al önce de adamlığınla beraber ense traşını göreyim.kendini kanıtlama azmiymiş :D adamlık testiydi bu tahmin ettiğim gibi geçemedin

Üst Alt