STSL 18/19 H:33 | Trabzonspor 2-1 Beşiktaş | MS | 18 Mayıs - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:33 | Trabzonspor 2-1 Beşiktaş | MS | 18 Mayıs

kotamiyoruz cunku hata yapma sansi taniyamiyoruz, o lüksümüz yok. O yuzden diyorum ya surekli oynatma garantisiyle yeni cikan takimlardan birine gidip vermek gerekiyor teklif gelse degil sportif direktorumuz kulup bulup anlasıp oyunculari vermemiz gerekir.
Gidip 1.-2. lige kiralıyorlar çoğunlukla ama o ligleri izliyorum yani taktik maktik hiçbir şey yok, çocuklara daha fazla zarar veriyoruz. Süper lige yeni çıkan takımlar da kesinlikle gençlere şans vermez, nerede kaşar süper lig topçusu varsa toplayıp ilk sezon ligte kalmaya çalışıyorlar. Bizim alt yapıdaki gençler için başka formüller bulmamız lazım

Şampiyonluk stresi diye bisey var. Trabzon şu an kafası rahat oynuyo stres yok heyecan yok.

Işte besiktası görüyoruz 2 mac kazandı potaya girdi geldi tt arena'ya eli ayaģına dolandı
Basaksehir kac mactır kazanamadı
Galatasaray dışında bu stresi kaldıracak kulüp göremiyorum. Biz şampiyonluktan düşersek besiktas fener filan götürüyo işte

quaresmayi 90 dakikada tutan senol gunes de elestirilecek heralde

çingene tabiri caizse bok gibiydi geri pas bos çalim geri pas bos calim

@Ahmed Arif Kesen 2.lik şansları bile kalmadı bu kekoların ne diyorsun son duruma ?
Kimse puan filan çalmadı.

2-0 önde maçı taç atışından dolayı verdiğini idda edersen millet sana bi tarafıyla güler ve dalga geçer ki geçiyorlar.

Kendi sahamızda 3 maça da önde girdik u3 maçta da puan kaybettik.

Serdar'in rakibe haince ve bilinçsizce müdahelesi net penaltı.

Fener maçını veren bizzat terim.

Rize maçı ise terimin tüy dikmesi.

Kendini kandırma.

Belki bjk başak'i geçemeyecek ama bizi çok rahat geçecek.

Bana kalırsa bjk şampiyon olacak.
üstadın cevap burada

Bu arada yusufun temposuz olduğuna katılmıyorum..Bence yeteneklerine göre baya mğcadeleci adam.

Maçında en çok koşan oyuncusu olmuş

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

trabzondan kimi istersin deseler bir oyuncu hakkım olsa 5 saniye düşünmem direkt Yusuf derim.Yürüyor dediğiniz adam sahanın en çok koşanı.Adam ortasaha direkt ileri oynuyor pres var şut var ara pası var daha ne olsun.abdül top eziyor iddaa ediyorum ikisi avrupaya gitse abdül geri döner yusuf büyük takımlara gider

Üst Alt