STSL 18/19 H:33 | BB Erzurumspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 20 Mayıs - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Avrupaya gitsin bu kekolar ne olacak sanki hem sezonu erken açacaklar hem de yorgunluk olucak avantaj işte 2 3 de maç kazanırlar ülke puanı gelir diğer takımların 0 çekeceği bariz.

Yalnız Türkiye'de formda Başşak dışında hakikaten kimsenin deplasman oyunu yok. Eskiden derbilerde iç saha takımı baskı yapardı, form durumu ne olursa olsun, anlardım. Şimdi Anadolu takımları büyük takımları hapsediyor yahu. Eyvallah, kadroları 12-13 yıl önceye göre güçlendi de İstanbul'a getirince ezim ezim ezdiğin takımlara karşı büyük takım bu kadar da aciz oynamaz ki. Bizim maçın aynısını oynadı Fener, sadece Allah'ın sevgili kulu olarak gol yemeden bitirdiler maçı. Seneye mutlaka hiç yoktan Türkiye deplasmanlarında da hükmeden bir Galatasaray görmek istiyorum artık. Her maçı Arena'da gibi pek tabii ki oynayamayız ama bir standartı olur takımın. Bugün Fener'i izlerken bizim sezonun %90 deplasmanları geldi aklıma. Biz de bundan farklı oynayamadık çoğunu. Bugün resmen Arena'ya-Kadıköy'e gelip saçma salak golle 3 puan götüren Anadolu takımı gibi kazandı Fener maçı. Şu 100 küsur milyonluk takımları baskın deplasmanlarda izlerken ben utanıyorum yahu, azıcık top oynayın.

fenerliler bayram ediyor da en cok havadan puan alan fener resmen

gs bjk ts basak ic saha maclari hepsi resmen BERABERE bitmesi icin hakemlerle el ele verdiler

bizim macta net caldilar puanlari. basak macinda var bozuldu mis gibi nizami golü yediler. ts macinda cücü tam bitirecekti düdügü calacak gibi oldu ama süre gecmesine ragmen daha epey bi oynatti ve yardimci hakemin uyduruk yerde faul demesiyle o bozuntu hemen hizlica topu fenerliye verip (!) ataga cikardi. bjk macida tam farka gidecekken bjknin sacmalamasi seklindeydi.

bizim tt arenadaki macta uyduruk tac atisindan gol attilar. bizim bjk galibiyetine gölge düsürmeye calisan salaklar o pozisyonu es gecti. daha bi sene önce hasan alinin yaptigi net penaltiyi da vermemislerdi bizim sahada. hakemle gelip yenilmiyorlar sonra it gibi seviniyorlar

fenerin ts bursa bjk ve alanya deplasmanlari cok rahat 7-8 olacak maclardi. bunlari ya kilpayi kaybettiler yada puan aldilar

kpasa ic saha macinda ex fenerli özgür cek gavati kendi kalesine usta isi bi gol atti. trezeguet salagi sahsi oynamasa yine 5lik macti

fb-rize ic saha macinda meler rizeyi dogradi

fb-sivas macinda hakan keles mali oyuna girmesi gereken kone torje ve rybalkayi maca almayip kaybetti. zaman zamna tek kale oynadiklari macta kone yarim saat oynasa cok rahat yazardi.

sunlari topladigimizda hakemlerle birlikte EN AZ 7-8 puani cebe indirdikleri görünüyor. kümede %100 kalmadan son haftaya cikacak puanda olacaklardi.

Üst Alt