STSL 18/19 H:31 | Kasımpaşa 1-3 Fenerbahçe | MS | 4 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:31 | Kasımpaşa 1-3 Fenerbahçe | MS | 4 Mayıs

435b27efd72e4dabb813a21d3159dfb3.jpg

Fenerbahçe kazanacaktır, Kasımpaşa leş bir takım, bu maçla birlikte Ali Koç ve Ersun Yanal Fenerbahçe'yi şahlandırma dönemine geçirecekler.​
1-4 biter.

Son düzenleme:
paşa kazansa menerim kümeye gitse biz şampiyon olsak ne güzel olur

menerliler başakşehir şampiyon oldu nasıl olsa, biz de zaten düşmeyiz diye düşünürken iki taraftan aparkart yemeleri efsane olurdu

Roman - Serdar ikilisiyle rakip kim olsa zorlanırsın. Trezeguet gününde olursa kevgir eder o defansı. Ancak takımın kalanı çok kırılgan. Biraz üstlerine gidebilirsen kazanıyorsun. Fener gidebilir mi onu bilmiyorum :D

Bu maçtan sonra dusme hatti kizisir ağa Son hafta düşme hattındaki rakipler fener göztepe erzurum kıyasıya mücadele eder ben zaten maç saatlerine baktım son hafta bu üç takımın macı ayni saatte baslar bülent kaptan sikecilere öldürücü darbeyi vurur :) sorun yok lig 20 takım olur play out filan gelir düşürmezler ama tarih yazar kümeden kurarildi diye buda yeter:)

Kasimpasaaa, sen cok yasaaa, fener feda olsun sanaaa.
Bunlarin düsme korkusunu görmek paha bicilemez bir keyif:asd:.. Orgazm gibi bir sey

Üst Alt