STSL 18/19 H:23 | Galatasaray 1-0 Akhisarspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Benim anlamadığım maçıda izledim biz iyimi oynadık kötümü, yani istatistik olarak iyi oynadık görünüyor ezmişiz hatta ama skora göre kötü oyun yani aynı oyun olup 5-6 tane falan atsaydık çok iyimi oynadık dicektik istatistik veri olarak iyi oyunun kıstası nedir dün akşamki veriler gol sayısı hariç iyi oyun demek değilmi

Benim anlamadığım maçıda izledim biz iyimi oynadık kötümü, yani istatistik olarak iyi oynadık görünüyor ezmişiz hatta ama skora göre kötü oyun yani aynı oyun olup 5-6 tane falan atsaydık çok iyimi oynadık dicektik istatistik veri olarak iyi oyunun kıstası nedir dün akşamki veriler gol sayısı hariç iyi oyun demek değilmi

2.yarı gayet iyi top oynadık rahat gol olucak pozisyonları değerlendiremiyince kendi işimizi zora soktuk.

Benfica maçı sonrası açıkçası en çok çekindiğim olay bu maçta yaşanacak olası bir puan kaybıydı.

Önümüzde, Erzurum gibi hava şartları konusunda sıkıntılı bir deplasman var.

Kadıköy'e kadar kayıpsız gidersek fişi erkenden çekeriz. Ama mümkün mü? Sanki değil.

Benfica maçı sonrası açıkçası en çok çekindiğim olay bu maçta yaşanacak olası bir puan kaybıydı.

Önümüzde, Erzurum gibi hava şartları konusunda sıkıntılı bir deplasman var.

Kadıköy'e kadar kayıpsız gidersek fişi erkenden çekeriz. Ama mümkün mü? Sanki değil.

Erzurum
Bursa
Fb

Paso küme düşme hattındaki takımlarla deplasmanda oynuyoruz.

Yeri değil belki ama şuan önümüzdeki iç saha maçları için kombine satışı varmı geçen sene son 5 maç için çıkmıştı almıştık

Nisan ayı ortasındaki Kayseri maçıyla 3'lü paket çıkabilir diye düşünüyorum. Kayseri, Beşiktaş, Başakşehir.

Erzurum
Bursa
Fb

Paso küme düşme hattındaki takımlarla deplasmanda oynuyoruz.

Tokatlaya tokatlaya geçmek lazım ama pek mümkün değil.

Şampiyon olursak bu maç şampiyonluk hikayesinde yer alacaktır. 90 dakika boyunca etkili oynadığımız maçta gol bir türlü gelmedi. Tam şampiyonluk gitti dediğimiz anlarda çok değerli bir gol oldu. Son zamanlarda en çok sevindiğim maç oldu.

Sirf amigoul yapsin diye teknik ekibte tutmakda muthis fikirmis.

Buna amigoluk gibi bakmak cok buyuk haksizlik olur

Antrenor dedigimiz adamin yegane sorumlulugu futbolcunun gelisimini saglamak, taktiksel bilgiler aktarmak degildir

Hasan Sas Galatasaray'i, ust seviye turnuvalari, zorlu sampiyonluk yarislarini cok iyi biliyor. Oyunculara mental olarak destek cikabilecek, gercek bir perspektif sunabilecek, dogru tutkuyu aktarabilecek adam

Hatta kendisi evliliginde problemler yasamisti, benzer problemler yasayan Maicon'la cok ilgilendi cok yardimci oldu. Galatasaray'a gelen futbolcularin aidiyet hissetmesi acisindan da cok onemli yani

Buna amigoluk gibi bakmak cok buyuk haksizlik olur

Antrenor dedigimiz adamin yegane sorumlulugu futbolcunun gelisimini saglamak, taktiksel bilgiler aktarmak degildir

Hasan Sas Galatasaray'i, ust seviye turnuvalari, zorlu sampiyonluk yarislarini cok iyi biliyor. Oyunculara mental olarak destek cikabilecek, gercek bir perspektif sunabilecek, dogru tutkuyu aktarabilecek adam

Hatta kendisi evliliginde problemler yasamisti, benzer problemler yasayan Maicon'la cok ilgilendi cok yardimci oldu. Galatasaray'a gelen futbolcularin aidiyet hissetmesi acisindan da cok onemli yani
Amigol olmayi anlatmissin renktas.

Yardimci antrenor taktisyen degilse pilyancoluk mu yapicak yardimci antrenor?

Su adamin VAZOlugunu inkar edip bahane bulmanj ne anlami bar.

Fernandoya hafiften salladığım için ceza almışım dün efsane bir maç oldu ses tellerim yok oldu Mitro ağanın golünde, Şampiyonluk giderdi berabere kalsak

Mitroglou 25'te golü atsa 5-0'a giderdi maç. Bu tarz takımlara karşı bulamadığın gol rakibe direnç olarak geri dönüyor. Bu maçı kazanmamızın nedeni de bir de Alanya deplasmanı gibi aptal saptal gol yiyip rakibi iyice heveslendirmemek oldu. Bu tarz takımlara karşı ilk golü yemezseniz bir ufak icraatla galibiyeti alabilirsiniz ama bizim gibi hücumu zaten kısıtlı takım bir de geri düşerse dönüp galip gelmek çok zor oluyor. O yüzden bilhassa deplasmanda ilk golü yememek için biz öne geçene kadar full konstrasyon ve kontrollü oynamalıyız. Gerçi biz yıllardır Kadıköy'e bile ilk biz atacağız diye çıktığımız için heriflere alamayacakları maçları bile hediye ettik, Anadolu deplasmanında bu mantaliteyi beklemek biraz hayalcilik heralde. Yine de azami puan kaybı için bu refleksi geliştirmemizin elzem olduğunu düşünüyorum. Anadolu deplasmanlarında da, tüm Avrupa maçlarında da, hemen hemen bütün derbilerde de.

Üst Alt