STSL 18/19 H:2 | Galatasaray 1-0 Göztepe | MS | 19 Ağustos - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
belhanda,eren ve sinan 8 kişi oynattı.resmen bu 3lü göztepenin işine geldi.donkta iyi değildi.onyekuru her topu olumlu kullandı,cok begendim.keşke yanında ona yardım edecek iki tane ''FUTBOLCU'' olsaydı,tek başına oynadı yavrum.onyekuruya yeterince pas atılmıyo.önüne top atılmıyo. ama bunlara ragmen onyekuru çok iyiydi,oyuna girdikten sonra emre akbaba cok iyiydi.gomis iyiydi.

2.yarı 4-5 net pozisyona girdik.ama oyun anlamında 2 tarafta iyi değildi.evet göztepenin eksikleri olabilir.ama poko ve castro olsaydı borgeste oldugu için ortasahada biri yedek kalabilirdi.bizim de 2 eksiğimiz vardı.serdar aziz,rodrigiues gibi.gomisi de sayabiliriz ,sonradan oyuna girse de...feghouli yine bi eksikti sahadaki.

ve takım eren,sinan ve balhanda yüzünden felç oldu uzunca bi süre.8 kişi oynadık resmen...iyi olacagız yeni takviyelerle...onyekuru ve emre akbaba 2 yeni oyuncu.takım değişecek.

göztepe sağlam takım.umarım bjkye yatmaktan vazgecerler artık

Son düzenleme:
Linc yemem umarim ama FT geldiginden beri dominant bir oyun goremedik sahada.

Goztepe geldi 90dk top oynadi
Gecen sene osmanli arenada bizden daha cok pas yapti

Bilmiyorum ters giden birseyler var.

Belhanda direk kadro dışı bırakılıp bir daha floryaya ayak bastırılmamalı.Tsak mı geçion len sen bizle.2.ligden bi tane ofansif orta saha al getir koy bu maldan daha faydalı işler yapar.Kesinlikle defedilme 3 5 e bakmadan.

Katiliyorum... Bunu da hocamiz her oyuncuyu hazir hale getirme istegine bagliyorum.
Onyekuru golu disinda 2-3 defa guzel isler yapti ama macin cogunda yokmus gibi oynadi
Sinan da ayni sekilde oyunda yokmus gibi oynadi.
Eren ayni sekilde...

Hucum hattimiz etkili olamayinca is topu tutmakta orta sahaya dusuyor. burda da baya eksik oynadik. Donk-Fernadno-Belhanda 3lusu topu takimda tutmak icin uygun bir 3lu degil malesef. Kendi evinde ilere cikmakta zorlansan bile orta 3lu ile savunma hatti ile sabaha kadar topu elimizde barindirmamiz gerekir.

Hocanın sevmediği tip topçular var ondan öyle oldu yavaş yavaş kendine göre ayarlıyor bu sene olmazsa bile seneye banko tam kurar kafasında ki takımı.

Abartıyorsun yusuf ama haklı olduğun kısımlar da var bir kere göztepenin pozisyonu bile yok tayfurun kafası dışında...Topla oynamalarına müsaade ettik özellikle 1-0dan sonra ama atağın olgunlaşacağı kısımlarda iyi savunduk.. Bjk dün erzurumdan ilk yarıda 4 yiyecekken maçı 1-3 aldı fbnin hali oratada biraz da rakiplere bakmak lazım . Ankaragücü maçında daha çok pozisyon vermiştik bu maç nispeten iyiydik..
Ayrıca kötü görünmemizin en büyük nedeni temposuz orta saha 2lisi ve belhandanın sinanın sorumluluk alamamamsı.. Her topu Maicon veya Mariano çıkarmak zorunda kaldı. Stoperlerden resmen kilit pas bekledik bu kilit paslar da arada hatalı gidince kontraya yatan göztepe pozisyonlara girdi ama olgunlaştıramdılar
Ayrıca bir takımın orta sahasında topu dikine kullanacak adam lazım..Donk ve fernandonun önün bomboş hala sağa sola geriye atıyor orada ndiaye veya emre olsa topla dikine hareketşendirip raakip savunmanın dengesini bozacak..Sağa sola pasla kimsenin dengesini bozmazsın.. Geçen yılki dominantlığın olmayışının da en büyük nedeni donk-fernando durağan orta sahası ve kaçak güreşçi belhandadır..

Üst Alt