STSL 18/19 H:18 | Trabzonspor 2-4 Başakşehir | MS | 20 Ocak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:18 | Trabzonspor 2-4 Başakşehir | MS | 20 Ocak

Onazi'nin yerine adam almadılar, üstüne kucka'yı yolladılar. Güç kaybettiler. Beraberlik yeterli benim için, iki rakibimizde puan kaybetmiş olur.

Trabzon'un işi zor. İki iranlı oyuncusu Asya Kupası'nda. Sosa sakat. Onazi sakat. Kucka gidecek gibi. Transfer yasakları da var sanırım.

Bu maç eğer 16,17. haftada falan oynansa net favori Trabzon derdim ama bugün net biçimde Başakşehir favori. 2 haftada işler değişir mi? Sanmıyorum.

10 gün önce böyle yazmıştım. Kucka gitti. Sosa'nın oynama şansı varmış ama zor deniyor. Oynasa bile ne kadar hazır? Orta sahayı devşirme oyuncularla oynayacak Ünal hoca.

Başakşehir'in en iyi yönü zaten orta saha. Beraberlik koparırsa iyi bence Trabzon. Şampiyonluk şansı bence yoktu ama artık netleşti.

1 ön libero ve Sosa olsa Trabzon rahat alacaktı bence ama şu an ne olacağı belli değil.Trabzon burak ve onur adlı virüsler temizlendikten sonra ligin en iyi top oynayan ekibi.Başak yine 1-0 almasın da ne olursa olsun.Bıktım yatarak maç almalarından.

Üst Alt