STSL 18/19 H:16 | Beşiktaş 2-2 Trabzonspor | MS | 16 Aralık - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Trabzonspor 2. yarı golü buldu. Ama müthiş bir baskı yedi. Sosa varken bile yediler bu baskıyı. Sosanın tamamen çıkmasıda oyunu bjk ye verdi. 2-1 den sonra gelen goldeki iptal kararından sonra bjk oyundan düşmüştü. Trabzonspor iyi değerlendiremedi net pozisyonları.

Maçın tamamını izlemedim ama şampiyon olacak takım çok ekstra olacak böylesi bir üç puanı iki sıfır öne geçip vermemeli. Üstelik böyle bir baskı hiç yememeli, aksine rakibin bu denli ileri çıkmasını akıllıca değerlendirip fişi çekmeli.

Sosa’nin sakatligi olmasa trabzon rahat almisti maci

Yazik oldu,cok güzel oynuyorlar

Unal karaman coskulu bir takim ortaya cikarmis

Trabzonspor 2. yarı golü buldu. Ama müthiş bir baskı yedi. Sosa varken bile yediler bu baskıyı. Sosanın tamamen çıkmasıda oyunu bjk ye verdi. 2-1 den sonra gelen goldeki iptal kararından sonra bjk oyundan düşmüştü. Trabzonspor iyi değerlendiremedi net pozisyonları.
Trabzon her an patlamaya yakın bi balon. Düzgün bi forvetleri olması tek farkları

Trabzon her an patlamaya yakın bi balon. Düzgün bi forvetleri olması tek farkları

Bazilari egitilmez
Kabullendim artik
Avcı kötü bir hoca değil ama çok iyi bir hoca olduğunu da düşünmüyorum. Ne zaman Başakşehir takımını izlesem bu intiba oluşmuyor bende. Dünki maçta bile iyi değildiler, bir 15 dakika futbol denebilecek bir oyun oynadıklarını düşünüyorum. Biz daha iyiydik diyebilirim ve bizim sezon başından beri ne oynadığımız belli.

trabzonun iyi bitiricileri olduğunu irkilerek okuyorum. bitiricilik görmesek yutarız bunu. trabzonda bitiricilik aramak ekvatorda kar aramak gibi. ts 40 pozisyon bulsa 2 tane anca atabiliyor. tek artı yanı tsnin iyi oynaması

İlk yarı trabzonspor ligin en iyi oynayan takımı. İkinci yarı kötü oynayan takımı oldu. :asd: Oysa Ts 1-0 önde kapattıklarında trabzonun iyi oynamadıklarını çok baskı yediklerini söylemiştim. Bende şaşkınlıkla bakıyorum herkes gibi bazı arkadaşlara. Sadece ts-bjk falan değil anadolu takımlarının maçlarını izlemenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar.

Sosa sakatlanmadan önce de bjk olumlu sinyaller veriyordu. Ünal özellikle oyuncu tercihleri ile maçı vermeye kalktı.
Lens yerine eli ayağı düzgün bir topçusu olsa ya da Q7'siz bjk maça başlasa galibiyet şansları daha fazla olurdu.
Bu arada bjk'ye hakem desteği nereye kadar devam edecek hayret ediyorum. fenerle yarışması gereken takım zirveyi takip ediyor.

Üst Alt