STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık - Sayfa 80 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık

ben ne diyorum

tek suçlu fatih terim diyorsunuz hepiniz. tek suçlu terim değil terim dahil yöneticiler futbolcular ve medya suçlu

hepiniz o kadar absürt ve gereksizce konuşuyorsunuz ki türkçeniz mi yok anlayamadım. ayrıca tek işiniz sabah akşam birini eleştirmek forumda. çok biliyorsanız başlayın teknik direktörlük yapmaya. pc başında tek taraftar forumu burası değil beyler diğer forumlarıda takip edin de neler konuşuluyor bir bakın

Ne dediğin beni zerre ilgilendirmiyor. Bu benim görüşüm ve en büyük suçlu bana göre Terim. Hakaret etmemisim elestirmisim. Senin gibiler gibi düşünmek zorunda değilim. Sizin gibiler yüzünden ülke de bu halde. Basimizdakileri de eleştirenler hemen vatan haini ilan ediliyor sizin gibiler yüzünden. Bitin artık, defolun gidin...

Ne dediğin beni zerre ilgilendirmiyor. Bu benim görüşüm ve en büyük suçlu bana göre Terim. Hakaret etmemisim elestirmisim. Senin gibiler gibi düşünmek zorunda değilim. Sizin gibiler yüzünden ülke de bu halde. Basimizdakileri de eleştirenler hemen vatan haini ilan ediliyor sizin gibiler yüzünden. Bitin artık, defolun gidin...
pouahhahahahahahhahaha

boş birisin evlad. hemen ne güzel yargıladın beni bravo. ben başımızdakileri eleştirdim diye ifade verdim zamanında kaç kere. hatta daha 1 ay bile olmadı daha yeni çağrıldım ifadeyi göstereyim istersen?

bir daha birini direk yargılama böyle. 42 yaşında olduğunu sanmıyorum böyle yargıladığına göre direk damgayı yapıştırdın bana. 42 yaşında isende muhtemelen el bebek gül bebek büyütülmüşsündür bu yaşa kadar. capiche ;)

Son düzenleme:
pouahhahahahahahhahaha

boş birisin evlad. hemen ne güzel yargıladın beni bravo. ben başımızdakileri eleştirdim diye ifade verdim zamanında kaç kere. hatta daha 1 ay bile olmadı daha yeni çağrıldım ifadeyi göstereyim istersen?

bir daha birini direk yargılama böyle. 42 yaşında olduğunu sanmıyorum böyle yargıladığına göre direk damgayı yapıştırdın bana. 42 yaşında isende muhtemelen el bebek gül bebek büyütülmüşsündür bu yaşa kadar. capiche ;)

Bak çocuğum sulalendeki adam sayısının kat ve katında çocuk yetiştirdim, insanı üslubundan tanırım. İfade zart zırt Ergen muhabbeti bunlar. Önce yorum yapmayı öğren, sonra eleştirme aşamasını denersin. Capicheymis te Allah'ım yav ???

Daha iyisini konya macinda da kalemizdeki penaltidan 30 sn once kacirmisti , porto macindaki 3 uncu yedigimiz golden once ikisinden de beteri kacirdi

3 macta kaderimizi onyekuru negatife cevirdi , zaten avrupalilarin 3 kurus icin slimani , onyekuru gibi adamlari kadroda tutmayip buralara gondermesi de muhtemelen aynidir

Ne ugrasacagiz bu adamlarin dengesizlikleri ile diyip alt liglere gonderiyorlar

Onyekuru kader adamı oldu hakkaten hemen her maçta net kaçırdığı pozisyonlar var, bjk maçındaki penaltı pozisyonu var ama elde var sıfır.
onyekuru konyaya kaçırdı olmayan penaltı verildi
onyekuru basaksehire karsı kötü vurdu 1-1 bitti
onyekuru rize maçında 2-0 ya da 2-1ken rodriguese uzun top attı rakibi 3 e 1 ya da 3 e 2 mi ne yakalamıstık...
onyekuru portoya kaçırdı,gol yedik

ömer bayram 0-0 ken bursaya kaçırdı,penaltı oldu
ömer bayram bjk macında aynı pozisyonu yine kaçırdı
ömer bayram oyuna girdi,gol yedirdi.rizeye aynı pozisyonu yine kaçırdı

bize son vurusu olan kanat,bek lazım abi

Rize ve bjk maclarini unutmusum , hakikaten basaksehir , porto ve konyaya ek olarak bunlar da vardi

5 macta kader adami olmus ama hepsi aleyhte

onyekuru konyaya kaçırdı olmayan penaltı verildi
onyekuru basaksehire karsı kötü vurdu 1-1 bitti
onyekuru rize maçında 2-0 ya da 2-1ken rodriguese uzun top attı rakibi 3 e 1 ya da 3 e 2 mi ne yakalamıstık...
onyekuru portoya kaçırdı,gol yedik

ömer bayram 0-0 ken bursaya kaçırdı,penaltı oldu
ömer bayram bjk macında aynı pozisyonu yine kaçırdı
ömer bayram oyuna girdi,gol yedirdi.rizeye aynı pozisyonu yine kaçırdı

bize son vurusu olan kanat,bek lazım abi
Ömerin girdiği pozisyonlara kimse giremiyor yalnız

Sad but true

Bir de Onye Rize maçında da net bir pozisyonu yemişti 2-1 iken yanlış hatırlamıyorsam

Porto maçlarında kaçanların çeyreği gol olsa şu an 10-12 Milyon Euro daha fazla kazanmıştık gruptan çıkıp.

Onyekuru Rize, Beşiktaş ve Başak maçında girdiklerini atsa 2 değil 7 puan almıştık.

Başak 33
Galatasaray 31
Olacaktı.

Bak çocuğum sulalendeki adam sayısının kat ve katında çocuk yetiştirdim, insanı üslubundan tanırım. İfade zart zırt Ergen muhabbeti bunlar. Önce yorum yapmayı öğren, sonra eleştirme aşamasını denersin. Capicheymis te Allah'ım yav ???
bak evlad senin bu önyargında çok kötü. beni yargıladığın şeyle alakam yok yani yanıldın. inanmıyorsan teklifim geçerli atayım sana verdiğim ifadeyi? o kadar çocuk yetiştirmekle vs olmuyormuş demek ki. ayrıca bu katı önyargıyı onlarada aşıladıysan vah o o çocukların haline. bir daha birini birşeyle itham ederken yanılacağını düşünerekten veya birşeyi bilerekten ona göre yorumunu yap.

bu kadar katı önyargı kötüdür. 42 yaşına gelmişsin ama ''forum''un ne demek olduğunu veya nasıl kullanılmasını öğrenememişsin. bir daha alıntı yapmazsan sevinirim çünkü forumda yazdığın tüm mesajların olumsuzluk üzerine.(isteyen tüm arkadaşlar profilinden bakabilir bana hak vereceklerdir) bu kadar olumsuz mesaj yazan adamla muhattap bile olmam gereksiz.

Son düzenleme:
Önce hitap etmeyi öğren sonra eleştiri yapabilmek için ilk adımları atmana yardım ederim çocuğum. Yalama olmayın bu dünyada ya da birilerinin adamı olmayın. Gördüklerinizi eleştirin, yalama olmak, birilerinin adamı olmak sizi sadece soytarı sınıfına sokar çocuğum. Ben çocuklara yalamayı değil, birilerinin adamı olmayı değil doğrular önünde eğilmeyi, yanlışlar karşısında da dik durup eleştirmeyi öğrettim çocuğum. Senin degiminle chapish ergen çocuğum ???

Üst Alt