STSL 18/19 H:13 | Göztepe 0-2 Başakşehir | MS | 26 Kasım - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
basaksehir zaman zaman iyi oynadı.ama gassamanın kanadı çok aksadı.oraya önlem almadıkca yenilgi kaçınılmazdı.ayrıca göztepe son işlerde ve son vuruslarda iyi olsa maç en azından berabere biterdi..

puan farkı ise hiç önemli degil.bjk deplasmanına,trabzon deplasmanına ve GS deplasmanına gidecek bi basaksehir ve taraftarı olmayan bi basaksehir kendi evinde de puan kaybedecektir.ilkyarıyı 3-4 puan geride kapatırsak iyi olur tabi o ayrı.ha keşke ilkyarıyı lider kapatsak.bazen böyle şeyler gerçekleşiyo,ümitsizliğe kapılırken.

Son düzenleme:
basaksehir zaman zaman iyi oynadı.ama gassamanın kanadı çok aksadı.oraya önlem almadıkca yenilgi kaçınılmazdı.yrıca göztepe son işlerde ve son vuruslarda iyi olsa maç en azından berabere biterdi..

puan farkı ise hiç önemli degil.bjk deplasmanına,trabzon deplasmanına ve GS deplasmanına gidecek bi basaksehir ve taraftarı olmayan bi basaksehir kendi evinde de puan kaybedecektir.ilkyarıyı 3-4 puan geride kapatırsak iyi olur tabi o ayrı.ha keşke ilkyarıyı lider kapatsak.bazen böyle şeyler oluyo,ümitsizliğe kapılırken.

Ali yavuzun konusunda paylastigim videoya bak

alanya basaksehirden puan alacaktır veya yenecektir.sergenden sürpriz bekliyorum.ankaragücü de bjk macına oldugu gibi yanlıs taktikle cıkmazsa beraberlik alır en azından basaksehirden

Başak'ın şikeci malum 2 İstanbul takımlarla olan maçları dışında izlemememin ne kadar isabetli karar olduğunu bir kez daha gördüm.
O maçlarda her türlü Başak'ı destekliyorum ama. bu 2 malum kulüpte taraftarlarıyla bir anda yok olup gitseler umrumda olmaz.
Dünya dışı bir yere yani, ışınlanma falan :) ölmesinler.

Keske diger takimlari da izleseydin
Çoğu maçını izledim başakşehirin.Galatasaray taraftarı olduğum için kesinlikle söylemiyorum ancak hakemler deplasmanda olsun içerde olsun takdir haklarının neredeyse hepsini başakşehirden yana kullanıyor.Başakşehirin taktiği belli öndeki elemanlar rakip takıma baskı kuruyor orta saha ve defans gömülü kalıyor önce gol atıp kilidi açıyorlar sonra kontra ataktan gol arıyorlar.

Çoğu maçını izledim başakşehirin.Galatasaray taraftarı olduğum için kesinlikle söylemiyorum ancak hakemler deplasmanda olsun içerde olsun takdir haklarının neredeyse hepsini başakşehirden yana kullanıyor.Başakşehirin taktiği belli öndeki elemanlar rakip takıma baskı kuruyor orta saha ve defans gömülü kalıyor önce gol atıp kilidi açıyorlar sonra kontra ataktan gol arıyorlar.

malesef işe yarıyor taktikleri kolay kolay anadolu takımları bu taktiğe karşı maç alamaz.

Alamazdan ziyade çoğu almak istemiyor zaten bence.Rizenin 9 puanı var maça çıkıyor kendi evinde sanırsın şampiyon olmuş da kutlamalardan önceki maça çıkar gibi bir hali var.Birileri itiyor başakşehiri ama nereye kadar itebilecekler bakalım.

anadolu takımları 3 büyüklere karşı oynadığı futbolu bunlara karşı oynamıyor orası doğru katılırım.

Ben diger takimlar bir halt oynamiyora getirmistim lafi
Basaksehir oyun disiplinine sadik kaliyor
Oyuncular ne oynadigini biliyor en azindan

emre adebayor ve elia

en iyi 3 oyuncuları yokken deplasmanda güle oynaya maç alıyorlar

excuse master gsclileri analım bu vesileyle

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt