STSL 18/19 H:13 | Ankaragücü 1-4 Beşiktaş | MS | 24 Kasım - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu tesadüf degil arkadas yok yani

Trabzon - fenerbahce
Ankaragücü besiktas
Bursaspor besiktas

Besiktas ve fenerbahcenin en rahat oynadıkları takım bunlar. Kim kime nefret kin besliyorsa kim baska takımlarla bu kadar ugrasıp isine bakmiyorsa hep tokatlanmıstır.
Topunu oynayıp isine bakmak en güzeli.
Bizimde fener maclarımız o sekilde geciyo. Bu psikoloji galibiyetlerden ediyo bizi.

bjk bizim leşlerin karşısında uçuşa geçer gibi duruyor

bjkda iş yok. ankaragücü açık oynuyor. ilerdeki pozisyonları değerlendiremediler dönenlerde gol oldu. bjk gollerine bakılırsa organizasyon yok. ekşite bakarsan sanarsınki 2 senelik takım oldukları döneme girdiklerini sanıyorlar. fakat gollerin hiç biri organize değil. ankara açık veriyor geride ve ofans oynuyor artı ankaranın defans ve kale tırt. bir de bjk a.gücünün 1 lira ayarına çok içerlemiş fena gaza gelmişler hepsi bu. tam kadro olsak 3-5-2de puan alırdık ama bjk deplasmanında bu kadroyla (konya maçı kadrosu) çıkarsak 3 tane de biz yeriz. yok eğer gençlerden ozan gibilerini koyarsak beraberlik rahat alırız. beraberlik alırız diyorum çünkü maça çıkmadan 2-0 önde başlasak bile bana sanki bi şekilde 2 golü napar eder yeriz gibi geliyor

boş yapma. bunun aynısı birkaç hafta önce bjkliler bize diyordu şenola sitem ediyordu

onlar zorunluluktan oynatıyor zaten

ne boşu yahu? bu atar gider ne anlamıyorum. 3 tane genç oynatıyor dedim. 2 tane değil, 4 tane de değil. 3 tane genç oynattıkları için 3 tane genç oynattılar diyorum. sanırım bir şeyleri söylemek suç. 2+2 her yerde 4tür. matematik yanılmaz.

ilk golde faul yok,
ismailin stratejisi yanlış. gömülüp kontra oynasalardı deşerlerdi bjkyı. kanatlar hızlı çünkü.

bjk deplasmanında 3 5 2 ile sağlama almak gerek defansı. biz gol yemedikçe bjk gerilecek daha da zora girecektir. gol atmak erenle imkansız. kayserideki gibi onyekurunun hızından yararlanıp gol bulmaya çalışmak gerek.

ankaragücü normalde bjkdan 3 gol yiyecek takım değil. ismail yaktı ankaragücünü

bjkda iş yok. ankaragücü açık oynuyor. ilerdeki pozisyonları değerlendiremediler dönenlerde gol oldu. bjk gollerine bakılırsa organizasyon yok. ekşite bakarsan sanarsınki 2 senelik takım oldukları döneme girdiklerini sanıyorlar. fakat gollerin hiç biri organize değil. ankara açık veriyor geride ve ofans oynuyor artı ankaranın defans ve kale tırt. bir de bjk a.gücünün 1 lira ayarına çok içerlemiş fena gaza gelmişler hepsi bu. tam kadro olsak 3-5-2de puan alırdık ama bjk deplasmanında bu kadroyla (konya maçı kadrosu) çıkarsak 3 tane de biz yeriz. yok eğer gençlerden ozan gibilerini koyarsak beraberlik rahat alırız. beraberlik alırız diyorum çünkü maça çıkmadan 2-0 önde başlasak bile bana sanki bi şekilde 2 golü napar eder yeriz gibi geliyor
bizim takımda gol atabilecek insan yok hocam,
her maç gol yememiz %99 ihtimal; muslera formundan çok uzak, defansta serdar yok ozan heryere koşmaya çalışıyor yetmiyor,maicon ne yaptığını kendi bile bilmiyor bence. hadi hepsi muazzam işledi illa biri penaltı yapıyor bizim takımda :unsure:
dünkü maçta da kendi kalelerine attılar golü zaten, kaleye fernandonunki hariç şutumuz var mı bilmiyorum. düşün ki maç kendi sahamızdaydı.

bizim takımda gol atabilecek insan yok hocam,
her maç gol yememiz %99 ihtimal; muslera formundan çok uzak, defansta serdar yok ozan heryere koşmaya çalışıyor yetmiyor,maicon ne yaptığını kendi bile bilmiyor bence. hadi hepsi muazzam işledi illa biri penaltı yapıyor bizim takımda :unsure:
dünkü maçta da kendi kalelerine attılar golü zaten, kaleye fernandonunki hariç şutumuz var mı bilmiyorum. düşün ki maç kendi sahamızdaydı.

zaten takımlar anladı bizi kenarları kitleyince gkl atamıyoruz. bi de arena olduğu için kapanıyorlar. biz arenada daha çok zorlanıyoruz bu sezon zaten. deplasmanda daha kolay gol buluyoruz çünkü daha çok açık alan bulabiliyoruz. arenada çıkmıyor takımlar ve alan bulamıyoruz. anca rakip cezasahasının etrafında top çeviriyoruz. halbuki cezasahasının ordan dikine pas yapıp girsek ya da bunu denesek. nede olsa diğer türlü de topu kaybediyoruz. hiç değil girişimimiz olsun.

fakat deplasmansa gol yeme problemi var. belki 3 5 2 ile aşabiliriz onu. ama arenada gol atmak deplasmandan daha zor.

Üst Alt