STSL 18/19 H:11 | Galatasaray 2-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Portekizde porto tribunlerinde bolca GS li vardi , kiskanmadim degil , biraz tribun coskusu olsun diye gittim bizim tribune girdim pisman oldum

Yogun bir gorus engelleyen ag , sahaya uzak ve caprazdi . Skandal bir tribundu acikcasi

Ama almanyada turklere ozel bir engelleme varsa onu bilemem . Bu maca gitseydim kenar tribunde olmayi tercih ederdim

Can efendi daha iyi bilir , o gidiyor bazen maclara ,ona danis tribune girip girememe problemleri ile ilgili

Hatta gorusup birlikte gidin kardesim allah allah ya ,

Di mi ama arda kardesim ... ?

Yedek kulubesine yakin 160 euro'ya bilet buldum

Schalkelilerle izlemek sorun olur mu,alirlar mi stadyuma
Hayir olmuyor, daha önce Galatasaray formasi ile Schalke taraftarinin icinde Schalke Galatasaray macini izledim.
Tek sorun olabilecek yer bunlarin organize taraftar grubunun oldugu kale arkasi.
Biletin oradan ise girebilirsin yine de ama tabii Galatasaray formasi ile girersen sorun cikabilir.

a spordaki cavuslari izlerken biseyi farkettim
tac pozisyonunda firat taci fbye veriyor mu? yahut angutun gecen dedigi uzre tac hirsizligi mi yapilmistir
zira baktim da herif hicbir hareket yapmiyor, bizimkiler de heralde bize verecek diye beklerken valbuena tacimizi caliyor

a spordaki cavuslari izlerken biseyi farkettim
tac pozisyonunda firat taci fbye veriyor mu? yahut angutun gecen dedigi uzre tac hirsizligi mi yapilmistir
zira baktim da herif hicbir hareket yapmiyor, bizimkiler de heralde bize verecek diye beklerken valbuena tacimizi caliyor

bu konuda aciklama yapmistim ama tekrar yapayim , hakemler icin "kor pozisyon" denen bir sey vardir , ve bu genelde onem derecesi en az olan tac pozisyonlarinda ve yuksek olasilikla yardimci hakemin olmadigi yari alanin uzak kisminda olur , yani tam bizim disaridan cikan topta alper den yedigimiz gol , ve hafta sonundaki derbideki olay gibi

bu pozisyonlarda hakemler duduk calmaz, genelde taraf da gostermezler . orman kanunlari gecerlidir , kim eline topu alir atarsa tac onundur

cuneyt in olayinda (tarik ongun) daha buyuk kabahat vardi cunku yardimci hakem cizgi ihlalini uzak da olsa gormelidir .. fakat firatin olayda adam gormedi , hakem de gormedigi bir seye taraf gosteremez , bu durumda eline topu kim ilk alirsa kullanir oyun devam eder

bilirsiniz , ofsaytlarda , faullerde hakemlere ne denir ? gormedi isen duduk calma ,devam ettir .. bu tac atislari icin de gecerli aynen .. adam gormedigi pozisyonda neye gore bir takima verecek topu , haliyle eliyle gostermiyor

eger iki taraf da topa hareketlenmez hakeme bakarsa , hakem mecburen sallamasyon sekilde bir tarafi gosterir .. gostermedi ise o zaman zarfinda alan kullanir

City - UTD maçını izledim. Orada da gri bir penaltı verildi ve 2-0'dan 2-1 oldu skor. City UTD'ye top göstermedi 3-1 yaptı bitirdi maçı. Biz az kalsın 2-4 maçı veriyorduk. Bir de üstüne hocamız ve en değerli futbolcularımız bilmemkaç maç cezalı oldu.

City - UTD maçını izledim. Orada da gri bir penaltı verildi ve 2-0'dan 2-1 oldu skor. City UTD'ye top göstermedi 3-1 yaptı bitirdi maçı. Biz az kalsın 2-4 maçı veriyorduk. Bir de üstüne hocamız ve en değerli futbolcularımız bilmemkaç maç cezalı oldu.

3 0 dan 3 4 yenildigimiz maca yasimiz yetmedi ama arsivden izledik
Şu maci 2 0 dan 2 3,2 4 verseydik tarihimizin en rezil yenilgilerinden biri olurdu.

Şu maça gerçekten sinir oldum ya. Aklıma gelince üzülüyorum. 5-0 bitecek maç 2-2 bitti. Bu maçın telafisi Kadıköy'de alınabilecek bir galibiyet olur ancak. Hani puan kaybettik neyse 5-6 hafta çok önemli oyunculardan mahrum kaldık belki bu yüzden Başakşehir şampiyon olacak.

Üst Alt