STSL 18/19 H:11 | Başakşehir 1-0 Beşiktaş | MS | 3 Kasım - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
yok be noluyor
hakemler bakti sahada olana sadece baduya kkart cikardilar
onun disinda bir ceza hukuga aykiri olur
hani var olmasa tamam da, varla bakip karari verdikleri seye sonradan ceza uyduramazlar
baduya 2-3 mac gelir o kadar
bi de hasan sasa 3 ay fln verirler
ft hocaya da verirler biseyler thats it
sevk ederler tv felan diyip. yeni kayitlar cikti . yahu bunlar bizi durdurmak icin neler neler yapti bugüne kadar

3 mac sonra bjk deplasmani var

terim+ndiaye rahat kacirirlar. belki donk'ta

dsgsdg o değil de Pepe'nin pozisyonuna adamlar kafa topuna çıktı, düşerken rakibe ayağı çarptı diyorlar. Yemin ederim bu kadar zihinsel engelli bir taraftar grubu Türkiye'de yoktur.

Kimse bu adamlara kollanıyo filan demesin ben demiyorum bu saaten sonra. Hükümetmiş oymuş buymuş tamamen paranoya işleri. Adamlar geçen sene hucum bazında efsane oynuyoken şimdi atletico madride evrildiler puan almasını biliyolar. Patates tarlası gibi bi stad'da bunu başarıyorlar. Klüp kültürlerine çok güzel işletmişler sistemi her sene üzerine koyabiliyolar tam bi avrupa profesyonelliği var biz geçen sene şampiyon olduk bu sene aynı kadroyla oynadığımız oyunun uzaktan yakından alakası yok. Ki geçen senede ben kadromuzu kötü buluyordum kan değişikliği ve taraftar bize şampiyonluğu getirdi. Helal olsun başakşehir şampiyon olursa bi gram üzülmem valla aksine sevinirim hak ediyolar bu adamlar.

Kimse bu adamlara kollanıyo filan demesin ben demiyorum bu saaten sonra. Hükümetmiş oymuş buymuş tamamen paranoya işleri. Adamlar geçen sene hucum bazında efsane oynuyoken şimdi atletico madride evrildiler puan almasını biliyolar. Patates tarlası gibi bi stad'da bunu başarıyorlar. Klüp kültürlerine çok güzel işletmişler sistemi her sene üzerine koyabiliyolar tam bi avrupa profesyonelliği var biz geçen sene şampiyon olduk bu sene aynı kadroyla oynadığımız oyunun uzaktan yakından alakası yok. Ki geçen senede ben kadromuzu kötü buluyordum kan değişikliği ve taraftar bize şampiyonluğu getirdi. Helal olsun başakşehir şampiyon olursa bi gram üzülmem valla aksine sevinirim hak ediyolar bu adamlar.

sponsorların çoğu hükümete yakın şirketler. Bana göre hiç hak etmiyorlar. Fb,Bjk olursa daha çok sevinirim valla. Oynadıkları oyun da leş ötesi. Nesi hak ediyor.

sevk ederler tv felan diyip. yeni kayitlar cikti . yahu bunlar bizi durdurmak icin neler neler yapti bugüne kadar

3 mac sonra bjk deplasmani var

terim+ndiaye rahat kacirirlar. belki donk'ta

yeni goruntu degil ki hakemlerin 10 kere basa alip izledigi seyler
soyunma odasinda bisey olmadiysa ft, sas ve ndiaye harici ceza cikmasi mumkunat dahilinde olmaz

Rizespor ve Göztepe deplasmanları var 2 hafta üst üste Başakşehir'in 3 puanı görmemeleri lazım.

1 veya 2 puan alırlarsa çok iyi olacak.

Biz de Kayseri (D), Konyaspor'u yenmek zorundayız.

Sonrasında Beşiktaş deplasmanı var. Oradan 1 puan çıkartıp içeride Rizespor'u yenebilirsek toparlarız. Yani 4 maçta 10 puan almalıyız.

Başakşehir maçı orada kazanması çok zor bir maç zaten.

Alabileceğimiz maksimum puan 33 gibi duruyor.

Ulan Allahın apaçisi yine yaktın bütün takımı...Ne b.k vardı da ortalığı karıştırıyorsun.Bir futbolcu bir kulübe ancak bu kadar zarar verir.Mal herif yav...

Üst Alt