STSL 15/16 H:27 | Gençlerbirliği 0-1 Konyaspor | M.S | 2 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:27 | Gençlerbirliği 0-1 Konyaspor | M.S | 2 Nisan

Alakası yok renkdaş fenerdeki başarıları ortada aykut hocamın terime kafa tutan tek hoca

Her mac eziliyordu Terim'in Galatasaray'ina karsi oyun olarak. Tabi takim güclüydü o dönemler ama Fener acayip aciz oynuyordu Aykut zamaninda.

Bence de büyük takim hocasi degil.Ayrica bu basariyi tekrarlayabilecek mi onu da görecegiz.

hocam mutlu bis mutlu

aykut_kocaman_kimdir.jpg

Her mac eziliyordu Terim'in Galatasaray'ina karsi oyun olarak. Tabi takim güclüydü o dönemler ama Fener acayip aciz oynuyordu Aykut zamaninda.

Bence de büyük takim hocasi degil.Ayrica bu basariyi tekrarlayabilecek mi onu da görecegiz.
Galatasaray tarihinin en iyi 2.kadrosuydu o takım normal oyun olarak ezmesi ona rağmen dep de galibiyet koparmışlığı var şansada olsa

Klişelerden sıkıldım artık yok terim gazman taktik bilmiyor yok aykud küçük takım hocası halbuki alakası yok birisi kuyuya taş atıyor 40 akıllı çıkaramıyor

yav tabiki büyük takım küçük takım hocası var kimi teknikdirektör büyük takımda başarılı olmaz çünkü adam o stresle baskıyla çalışamaz saçma sapan işler yapar ufak takımda veya gelişmekte olan takımda da stres yoktur bişey yoktur en ufak başarıda zaten şehrin kahramanı olursun. büyük takımda öylemi biraz tökezle direk tefe koayarlar adamı.
hamzayı ele alalım mesela enbasitinden bir özürdileme vakasını cıvık cıvık etti ağzına yüzüne bulaştırdı alt tarafı bi özür meselesini bile yönetemedi.

Fener Aykut'un hakkini yedi bence. Asla kötü bir hoca degil Aykut, ama adasim Can'in da söyledigi gibi biraz daha defansif takilan bir hoca.

Büyük takimlarda pek sevilmez böyle adamlar bunu da hepimiz biliyoruz zaten. Bana göre Ersun dan daha iyi bir teknik direktör.
Futboldan anlayan adamın hali bi başka oluyor

Fener Aykut'un hakkini yedi bence. Asla kötü bir hoca degil Aykut, ama adasim Can'in da söyledigi gibi biraz daha defansif takilan bir hoca.

Büyük takimlarda pek sevilmez böyle adamlar bunu da hepimiz biliyoruz zaten. Bana göre Ersun dan daha iyi bir teknik direktör.

Hakkını yemedi,Fener'in kadrosu defans oynatılacak bir kadro değildi.Defansı iyi yaptırıyor ama her kadroyla bu olmaz.

Üst Alt