STSL 14/15 H:32 | Beşiktaş 0-1 Konyaspor | M.S | 18 Mayıs - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:32 | Beşiktaş 0-1 Konyaspor | M.S | 18 Mayıs

İhtimal dahilinde bile degil. En basarili kadrolarini arsenal 4 atip gitti.

Besiktas en azindan bi sekilde kosuyor falan, sonucta yine kaybediyorlar ama form tutmayan avrupa takimlari sallamaz kaza orda olur.

Fenerde volkan gercegi diye birsey var

Biz kazanırsak Beşiktaş kazanamaz bu maçı.

Ama ben G.Birliği'nden çok korkuyorum nedense.

KONSANTRASYON lütfen.

aykut bu maçtan beraberlik çıkartır.çünkü şaibeli camiasının şampiyonlar ligine gitmesini ister..

Mehmet - Mahlangu
Torje - Rangelov - Djalma
Kabze

Aykut hoca böyle çıkmalı. İnşallah 7 puan gerimizde maça çıkacaklar, fişi çekerler.

7b542e161d-54811.png

Beşiktaş'ta kenarda hamle oyuncusu olarak Kerim Frei ve Cenk Tosun var. Ellerinde fazla malzeme bulunmuyor.

Beşiktaş puan kaybetse mi kazansa mı bilemiyorum bu maç. Bi tarafım kazansınlar bizim maça stresli gelsinler, elleri ayakları dolaşsın diyor. Bir tarafım kaybetsinler bizim maça umutsuz öylesine gelsinler diyorum. Hangisi bizim için hayırlıysa o olsun. :)

Demba ba kart gorurse veya sakatlanirsa ne gulerim ama fenevli kuslara dunden beri resmen yaladilar babayi :D
Kart gorurse veya sakatlanirsa etmedikleri kufur kalmaz sikeci demba ba falan diye :D
Isin ilginci fenevli angutlar 8jkye kendi takimlarindan daha cok guveniyorlar reziller :D

Son düzenleme:
Üst Alt