STSL 14/15 H:22 | Beşiktaş 2-2 Balıkesirspor | M.S | 1 Mart - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:22 | Beşiktaş 2-2 Balıkesirspor | M.S | 1 Mart

Liverpool Olimpiyat'taki maçtan sonra binlerce kilometre yol yapıp bugün Beşiktaş'tan daha erken saatte oynayıp ManC'yi 2-1 yendi.

Bugün spor programlarında (!) "Beşiktaş neden pazar oynadı?" sorusu sıkça sorulacaktır. Hatta Rıdvan ve Güntekin başladı bile.

Hay gözünü sevdiğimin ülkesi...

Sinirlendirdiler bak tutamadım kendimi foruma girdim. :D

haksizlik yapiorsun ama- city bir balikesir ile kiyaslayamayasin :(

60 tan sonra bjk nin dili dışarı çıkmış resmen 120 liverpool la oynamak zor olsa gerek

Adamlar yurduna döndü üstüne gündüz City'i yendiler bugün bi de. Bizim ligin fizik gücü en yüksek takımı bu düşün yani. Onun dışında yorumlar çok abartı ya bi bok yok yok bilmem ne. Kendine göre bi karakteri var Beşiktaşın. Ama başarı yaşayacak bi takım değil bu en fazla 2.olur ligde Uefa'da da ne kadar giderler bilemiyorum max. diğer turda elenirler bence. Karakterli top oynuyorlar ama kadro yetersiz. Mesela şu Pedro'nun yaşadığı durumu bizim stoperler her maç yaşıyor bazen haksızlık yapıyoruz diyorum. Adam ilk defa açık alanda kaldı normalde takım o aciziyette bırakmıyor stoperleri.

dünyanın hiçbir yerinde maç erteleme (bunların belirttiği sebeple) olmadı. biz bugün oynayamayız diyorlarsa çıkmasınlar maça madem çok yorgun beyefendiler..
lideriz ulan oturun yerinize

Cenk ağlara takıldı maçın sonlarında. Hakem maçı durdurdu.

10983215_10153190698162526_4239717861573338848_n.jpg

Biz 2000 veya diğer Avrupada başarıdan başarıya koştuğumuz dönemlerde ligde kötü sonuç aldığımızda medya " Eee ligde de kazanacaksın.
Yok öyle . Avrupada kazan ligde mağlup oluyorsan büyük değilsin" vs diyordu.

Şimdi Galatasaray dışında biri Avrupada başarılı olunca utanmasalar çıkıp " Yeaa bejekeyi direkt şampiyon ilan etmeleri lazım" diyecekler...
Hem de bunu öyle şampiyonluk çeyrek final yarı finalde değil; tur atlayınca bile diyecekler...

fikret orman,futbolcularının liverpool maçı sonrası taraftarlarla birlikte eğlenirken tineri fazla kaçırdıklarını belirterek,bu bize ders olsun bundan sonraki kutlamalarda tineri açık büfe şeklinde dağıtmayıp buna bir sınır getirmeyi planladıklarını açıkladı.

ohaaa
dün de aynısı olmuştu maçı hiç takip etmedim foruma bir girdim ve boom , şimdi bunun üzerine gotham patlattım mı deymeyin keyfime :D

Bilic'in derdi avrupa'da isim yapmak. Demba Ba desen penaltılar dışında sahada yok... Sosa'yı Sneijder'le falan kıyaslayanlar vardı :D

Yerlileri zaten sıradan. Bir Gökhan var o da bencillik yapmazsa katkı veriyor.

Kısacası bu tür sonuçlar normal BJK için.

Forumda herkes sallasa da bizim kadromuz da hocamız da çok daha iyi.

Üst Alt