STSL 14/15 H:20 | Gaziantepspor 0-5 Fenerbahçe | M.S | 14 Şubat - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:20 | Gaziantepspor 0-5 Fenerbahçe | M.S | 14 Şubat

Haftalarca Beşiktaş övüldü forumda sonra ne oldu. Mutlaka bu tarz sonuçlar can sıkıyor fakat bu kadar veryansın edecek büyük fark yok.

Bizden tek iyi yanlari bizden daha iyi defans yapiyorlar. Gerçi bu maçta 1. yari follofoş oldular ama genelde böyle. Biz aşiri bireysel hata yapiyoruz. Fener o Beştaşa göre daha tecrübeli.

Vallah ben NTV Sporu hic seyretmiyorum, ne pislik olduklarini bildigimden. Erman hoca vardi, herhalde yollamislar onu. Belli birsey di muhtemelen dedigi birsey birilerine dokundu.

Ben Erman'ın Trt'deki performansından memnun değildim ya.Erman Telegol,Beyaz Futbol tarzı programlarda iş yapıyor.Ayrıca Göktuğ denen Fenerli de uyuz ediyordu adamı,kovulması iyi olmuş.

Ben Erman'ın Trt'deki performansından memnun değildim ya.Erman Telegol,Beyaz Futbol tarzı programlarda iş yapıyor.Ayrıca Göktuğ denen Fenerli de uyuz ediyordu adamı,kovulması iyi olmuş.

O Göktug da cok itici biri, bence moderatör olmak icin cok capsiz biri. Eskiden Futbol Atesini severek izlerdim cok zevkli oluyordu ama Arif gittikten sonra bakmiyorum. Hem zaten Oktay Derelioglu hirbosu gelmis artik.

Daha kaybedilmis hicbirsey yok. Ben fiksturu kolaymis zormus anlamam. Galatasaray bitti demeden bitmez. 52 bin fenerlinin arasindan kupayi soke soke alip gelmis takimiz. Gerekirse kadikoydede bu sene sikecileri yeneriz. Evet o sene neden bu sene olmasin

ilk yarı antep 6 tane karşı karşıya kaçırdı. ama bunun sebebi ismail'in yanlış kadro seçimiydi, ikinci yarı hatasından dönerek başladı ve pozisyonların gazıyla iyice açılan antep'i 5 ledi.

melo, muslera, sneijder hariç her mevkide bizden oldukca üstünler malesef. 3 zenci forvetle(kuyt zenci sayılır) oynuyorlar ve bu lige cok uygun bir sistem. futbolcuların hemen hepsi özverili oynuyor, böyle olunca da kalite farkıyla götürüyorlar cok rahat.
bence şampiyonlukları hemen hemen garanti malesef. 2.olsak yeter bize

bizim 3 macda fenerin ise 8 macinda puan kaybetme ihtimali var
hadi bunlarin 3-4ünü sikeyle aldilar diyelim
yine hala bizden daha cok zor maclari var...
bi halt olmaz bunlardan rahat olun

basında teknik direktör olmayan bir takımdan bahsediyor takımını birebir başkanın yönettigi bir takımdan bahsediyoruz

şans bal hakemler bir yere kadar fener sezonun en rezil topunu oynadı dün akşam ilk yarı aynı pozisyonları bursa bulsa 4-1di skor

takımın başında hoca olmadıgını pek çok şeyden anlasılır ama enbasiti ortasahaya duran fizik gücü zayıf diegoyu oynatması rezillik

aziz diyor para verdik tonla bu adama oynat hemen başkanım

Üst Alt