STSL 14/15 H:15 | Konyaspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 28 Aralık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Konyaspor 1-2 Beşiktaş | M.S | 28 Aralık

Aykut en az bi 2 gol de bunlardan yer.

Hlebi falan kadro dışı bırakmış futbol fakiri herif.

I am the one who knocks!

Belec,
Ali Turan, Selim, Kokalovic, Mehmet Uslu,
Ali Çamdalı, Mehmet Güven, Uğur İnceman,
Ömer Ali, Hasan Kabze, Djalma,

Maçı izleyecektim ama Aykut uyuzu sağ beke Ali Turan'ı koymuş hevesim kaçtı.Ulan hadi Tolga'yı kadro dışı bırakıyorsun anlıyorum da Fuchs varken Ali Turan'ı niye sağ bek oynatıyorsun be adam?Hasan Kabze Beşiktaş'ı sever.Yaparsa o bir şeyler yapar.Djalma da Serdar'a sarı yedirse yeter.

Tolga,
Serdar, Pedro Franco, Ersan, İsmail,
Veli, Atiba,
Gökhan Töre, Sosa, Olcay,
Demba Ba

Ba'ya sarı vermezler.Umarım sakatlanır.Serdar'a sarı verebilirler.Umarım Djalma iyi oynar bugün.

Aykut gibi zeka yoksunu adamlar futboldan ekmek yiyor ya en cok ona uyuz oluyorum. Cikardigi kadroya tüküreyim.

Ali Turan'i sag beke koymus, orta sahada 3 tane düz ön libero oynatiyor. Tolga, Fuchs ikisi bundan daha iyi.

Torje yedek, Hleb ve Rangelov'u da kadroya almamis.

Konyaspor'un kadrosunu oldugundan daha kötü gösteren Ayküt efendi umarim defolup gider. Rize ve Balkes yavas yavas gelirken Konya bu teknik direktör bozuntusuyla fazla rahat davranmasin.

Bugün Konyaspor'un alacagi puan veya puanlar büyük sans olur, Ayküt'ün gram katkisi olmaz.

Sülo sezonunda böyle futbol dışı ilişkilerin kolay olacağı bir maçta puan kaybı mümkün değil

1-2'ye bağlamışlardır.

Aykut'un derbilerdeki tercihleri aklıma geldikçe gülüyorum.3-1'lik maçta Bienvenu'yu sağda Alex'i forvette oynatmıştı.Önceki hafta 2 gol atan Stoch'u yedek bırakıp Caner'i sol önde oynatmıştı.Kadıköy'de kupa aldığımız maçta da Alex yedekti.Son dakikalarda oyuna almıştı. :D

Real'e gitse ilk 4'ten düşürür takımı bu herif.Hala bunun başında olduğu takımın şikesiz şampiyon olduğuna inananlar var.Prandelli ile birlikte gördüğüm en kötü 2 hoca.

Konya gol atmamak için büyük çaba gösteriyor sanki. Ha sanki atsa ne olacak orası ayrı.

Futbol sahalarının kahramanı hakemler yardıma koşacaklar.

Konya genelinde demeyelim de ama ben ligde bir çok takımda bazı oyuncuların bağlandığını düşünüyorum.

Üst Alt