STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:23 | Galatasaray 4-2 Orduspor | Maç Sonucu | 25 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:23 | Galatasaray - Orduspor | 20.00 | 25 Şubat

Bu zeminle hicbir puana garanti diyemem, o zeminin halini görünce aglayasim geliyor.

Bu maçta iyi bir rotasyon gerek şu yüzden Braga - Sivas (D) gibi :ka21:

YAni bu maçta Hamit'i oynatsan birşey vermez 0. Burak yada Drogba'dan biri yerine Umut yada Elmander'i oynatabilirsin

Zaten Melo-Yekta değişikliği yapıcaksın bide Sabri-Eboue tamamdır.

Rotasyon 11 oyuncuyu değiştirmek değildir. Schalke kadrosu maçı çıksın eminim hiçberşey yapmıcaycak çünkü küçümsecekler.

Onur

Serkan-Egemen-Giray-Cale

Selçuk-Colman

Burak-Jaja-Engin

Umut

Trabzon'un şampiyon kadrosu aşağı yukarı böyleydi.Bu kadronun kemik oyuncuları+fazladan daha kalitelisi var.

Muslera

Eboue-Semih-Dany-Riera

Yekta-Selçuk

Burak-Sneijder-Engin

Drogba

Engin'in yerine Hamit olur,Amrabat olur.Cale pek ileri çıkan bir oyuncu değildi.Belki bizde buna bakarak sol bekte Hakan Balta'yı oynatmalıyız.

Schalke facia'sindan sonra bir kac gün Futbol izlemek istemiyorum acikcasi, Mac'in Pazartesi olmasi benim icin ''Avantaj'', belki biraz olsun kendime gelirim.

hakan baltayı ben de beğenmiyorum ama defansif açıdan 2 bekten biri defansif olmak zorunda.

Sneijder kanatta oynamasında kadronun geri kalanı ne olursa olsun...

-----------------Muslera------------------

Eboue-----Semih-----Danny----------Hakan

-------------------------------------------

-----------Hamit-------Selcuk--------------

----------------Sneijder-------------------

Burak---------------------------------Riera

-----------------Drogba-------------------

Orduya karsi deneyebilir hoca aslinda

-----------------Muslera---------------------

Eboue---Semih--------Dany--------Riera

-------------Hamit----Selçuk---------------

Burak-----------Sneijder------------Engin

-------------------Drogba-------------------

Bencede bu sistem ve bu 11 ile başlamalıyız hamit altıntop bu mevkide kendini bulabilir.Ayrıca aydın emre çolak amrabat gibilere şans vermektense geçen senenin yıldızlarından engin'e şans vermeliyiz bunu hakediyor.

danny eleştirenler neden şunu anlamıyor bu sistemde galatasaray oynadığı surece ileride çift forvet ust duzey takımlara karşı defansta puyolla pigue de olsa surekli hucum oyunularıyla karşı karşıya kalıcak surekli onları karşılmak zorunda kalıcak! takımda defansla hucum arasında inanılmaz bir boşluk var neden kimse anlamıyor bunu. danny hamit,melo, yada herkim oynuyorsa ş.ligi seviyesinde bu sitemle oyandıkça bi halt olmaz.

Sneijder kanatta oynamasında kadronun geri kalanı ne olursa olsun...
ben bunu anlamıyorum işte akhisar maçında snejder solda adeta döküldü adamın suçu kesinlikle değil ne zamanki drogba girdi snejder ortaya geçti takım 4-2-3-1 döndu takım kendine geldi neden Fatih terim ısrarla bunu yapmaktan kaçınıyo aklım almıyor aklı alan varsa açıklasın mantık ne

ben bunu anlamıyorum işte akhisar maçında snejder solda adeta döküldü adamın suçu kesinlikle değil ne zamanki drogba girdi snejder ortaya geçti takım 4-2-3-1 döndu takım kendine geldi neden Fatih terim ısrarla bunu yapmaktan kaçınıyo aklım almıyor aklı alan varsa açıklasın mantık ne

herkesin dedigini yapmam. Ben ne dersem o olur kafadan malesef.

hamit diyorum ben acikcasi.

649076_Galatasaray_SK.jpg

burda hamite yer kalmiyor acikcasi. ancak drogbayi cikartirsin sonra burakida öne kaydirirsin. burakin oldugu yerede hamiti monte edersin mac icinde. yada melo-selcuk durumlarina göre degisiklik yaparsin hamit ile. hamit yedek birakmasi lazim ki buna sicak bakmiyor hoca su an belki ama perfomansi zorluyor hocayi yavas yavas ve kadrodaki durumu

Üst Alt