STSL 12/13 H:21 | Galatasaray 2-0 MP Antalyaspor | Maç Sonucu | 10 Şubat - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:21 | Galatasaray 2-0 MP Antalyaspor | Maç Sonucu | 10 Şubat

Cevap: STSL 12/13 H:21 | Galatasaray 2-0 MP Antalyaspor | Maç Sonucu | 10 Şubat

İşimden dolayı maçı izleyemedim. Nasıl oynadık renktaşlar._

Yine akıcı futbol oynayamadık,memnun etmedi takım,ismimizle-kaliteyle fark yarattık,ama bu durağan-pasif futbolu izlemek istemiyorum şahsen ben.

İşimden dolayı maçı izleyemedim. Nasıl oynadık renktaşlar._

Antalya çok kötüydü, Burak ve Sabri en çok sivrilen oyunculardı.

Sneijder hemen hemen her topu olumlu ve kaleye doğru kullandı.

Gerçek bir ölçek değildi bugünkü Antalya rakip olarak bana göre

önümüzdeki 5 hafta çok önemli çok ekstra motivasyonla şampiyonluğu ilan ederiz

Normalde Kanat dedin adam.. depar atar, hizli olur, dribling yapar.

BIzde ise, iki tane "Güresci" var. Hem Amrabat, hem Hamit, ice kat edioyr, topu sakliyorlar..."güresiyorlar.."

Antalya çok kötüydü, Burak ve Sabri en çok sivrilen oyunculardı.

Sneijder hemen hemen her topu olumlu ve kaleye doğru kullandı.

Gerçek bir ölçek değildi bugünkü Antalya rakip olarak bana göre

Şimdi özetine baktım;söylediğin gibi Burak ve sabri göz önüne çıkmışlar. Özetten izlediğim kadarı ile olumlu işler yapmış takım bugün.

Defans açısından çok iyiydik. schalke maçı açısından önemli bir durum

Normalde Kanat dedin adam.. depar atar, hizli olur, dribling yapar.

BIzde ise, iki tane "Güresci" var. Hem Amrabat, hem Hamit, ice kat edioyr, topu sakliyorlar..."güresiyorlar.."

Bence ikisi de çizgi oyuncusu değil.

Hamit zaten göbek oyuncusu, en iyi yaptığı iş top kapmak ve dikine top sürmek göbekte.

Amrabat ise Kayseri'de serbest oynadığı dönemde parladı, 2. forvet tadında bir adam bence açıktan çok

Çok iyi oynadık.Defansın maşallahı var.uzun bir süre sonra gol yemedik.İmparator'un deyimiyle Muslera'nın yere yattığını görmedik:lol:

cok iyi oynmadık ama cok akıllı oynadık ve muthiş oynadık.sneijder form tuttuğu zaman puan falan kaybetmeyiz.4-5-1 oynadık sut bile çekemediler.

Hayırlı olsun :) Pozisyon vermeden bitirmek güzel ..

rHvomJ7.jpg

Yapanı taktir etmek lazım. Kahkaha attım :haha::haha:

cok iyi oynmadık ama cok akıllı oynadık ve muthiş oynadık.sneijder form tuttuğu zaman puan falan kaybetmeyiz.4-5-1 oynadık sut bile çekemediler.

tam tamina italian takimi gibiydik hemen hemen. az posisyona gir vur oyunu garantiye al orta sahinla ve savunmanla. göze hos gelmez pek ama is yapior dünya futbolunda. ligin en cok posisyona giren takimlardan birisi antalyanin posisyonu yokdu yahu. saka gibi

tam tamina italian takimi gibiydik hemen hemen. az posisyona gir vur oyunu garantiye al orta sahinla ve savunmanla. göze hos gelmez pek ama is yapior dünya futbolunda. ligin en cok posisyona giren takimlardan birisi antalyanin posisyonu yokdu yahu. saka gibi

Melo drogba ve eboue takıma katıldıktan sonra çok daha iyi olacak. Birde bildiğin gibi şablon yeni abi. Bir alışma süreci olacak. Bundan sonra sneijder bu takımda olduğu sürece şablon 4-2-3-1 olur. Bugün Umut kanat oynadı dikkat ettin mi? Sneijder oyundan alınmıştı fakat yinede değiştirmedi şablonu hoca. Ne kadar çabuk adapte olursak o kadar iyi. Sonuçtanda çok memnundu haliyle.. Sabri/eboue - Yekta/Melo - Amrabat/drogba değişiklikleriyle şablon tam oturacak. Saha içinde de ufak bir değişiklik olur tabi. Selçuk biraz daha önde oynayacak meloya göre. Burakta çok büyük ihtimal solda başlayacak. :)

Üst Alt