STSL 12/13 H:14 | Galatasaray 1-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 30 Kasım - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:14 | Galatasaray 1-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 30 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:14 | Galatasaray 1-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 30 Kasım

0 pozisyon mu ? Ya bırak Allah aşkına. Bugun elmander umut burak vs birbirlerine pas vermeye calısacaklarına yada ceza sahasında çalım atmaya calıscaklarına gelen topları direk kaleye vursalardı çok rahat alacaktık maçı.

Bu kadar da körü körüne eleştirmeyin.

Aynen öyle pozisyona giremediğimizi düşünmüyorum özellikle ilk yarı kanatlardan ceza sahasına heralde 3 yada 4 kere indik hepsinde de zoru yaptıktan sonra kolayı yapamadılar ... Fazla pas düşündüler kaleye vursalar belki çok farklı olabilirdi ... İkinci yarı çok kötüydük ama bence ilk yarı bu işi bitirebilirdik ...

Nasıl böyle saçma sapan goller yemeyi beceriyoruz anlamıyorum ya var bi cenabetlik ama hayırlısı ...

dün en çok anlamadığım olay kaleye şut atmamak için takımın elinden geleni yapmasaydı hele kalecinin önünde top geldide kaleye vurup gol atmak yerine burak'a kafayla indirmeye çalışmasını umut'un hiç. anlamadım ulan kalenin 2 metre önündesin daha ne pası

dün en çok anlamadığım olay kaleye şut atmamak için takımın elinden geleni yapmasaydı hele kalecinin önünde top geldide kaleye vurup gol atmak yerine burak'a kafayla indirmeye çalışmasını umut'un hiç. anlamadım ulan kalenin 2 metre önündesin daha ne pası

Benimde en çok kafamı bozan bu. Barcelona gibi sürekli pas pas pas nereye kadar bizde yok ki iniesta,xavi,messi gibi adamlar biz ancak öle pozisyonları harcarız.

Karabük , eskisehir , antep giden 7 puan cok arıyacaz lig sonunda yazık gercekten..

ta sezon basindan hataliyiz

1.necati gitmicekti

2. transferde cok topcu yerine üc tane nokta atisi yeterdi

mesela huntelaar,S.Tasci ve elia tarzi üc topcu ucardik

burak-dany-hamit-ambramat-umut gereksizdi toplam bonservisleri 21,5 mio arti melo kira 1,5 = 23 mio euro

cok yazik oldu,ne topcular alinirdi

birde G.zan-sercanY.-Baros-caglar-sabri gibi oynatilmayanlara ödenen yillik garanti paralar

düsündükce cildiriyorum

ne takim olurduk bu sezonu iyi planlasaydik

ah ah ah

takımın çoğu kötu özellikle hamit amrabatın hedef gösterilmesi çok yalnış! dun takımda iyi oyanayan bir tane ii oyuncu saya bilirmsiniz! futbolcuları yuhalayan taraftarada yazıklar olsun! çarşamba gunu hayati önemde maça çıkıcaz bir futbolcularımızı yuhalıyoruz! çok daha farklı şeyler yazıcam zor tutuyom kendini!

Bu macın hakemi hakkında hala bir acıklama yapılmaması beni cok sasırttı. Yıllardır hakem hatalarına maruz kalıyoruz ama kararları,durusu ve tavırlarıyla hic bu kadar art niyetli bir hakem görmedim. Biz böyle sessiz kaldığımız sürece bu sene şampiyon Fener olur beyler söylemedi demeyin.

takımın çoğu kötu özellikle hamit amrabatın hedef gösterilmesi çok yalnış! dun takımda iyi oyanayan bir tane ii oyuncu saya bilirmsiniz! futbolcuları yuhalayan taraftarada yazıklar olsun! çarşamba gunu hayati önemde maça çıkıcaz bir futbolcularımızı yuhalıyoruz! çok daha farklı şeyler yazıcam zor tutuyom kendini!

cekirdekci taraftardan bu kadar

2 sezondur antepi yenemiyoruz arenada ve ciddi hakem kıyımları ile karşı karşıyayız . Adamlar arenada aslan kesiliyolar yahu

2 sezondur antepi yenemiyoruz arenada ve ciddi hakem kıyımları ile karşı karşıyayız . Adamlar arenada aslan kesiliyolar yahu

peki karabüğü yenebiliyormusun? yada mersini, yada ne biliyim eskişehiri gençleri vs... bu uzar gider. evet hakemlerin formsuz olduğu doğru ama biz ne yapıyoruz asıl ona bakmak lazım

tamam hakemler iyi degil ama her macta yanlis karar veriyorlar tek bizde degil, hic birinde is yok ama bizim takimda da is yok

Cevap: STSL 12/13 H:14 | Galatasaray 1-1 Gaziantepspor | M.S | 30 Kasım

Burak ve Umut yetersiz 20 orta açıyoruz ortalama yüzde 62 topla oynuyoru Burak 1 gol atınca hepsi unutuluyor.

Biz seninle aynı şeyleri düşünüyoruz ama bunları paylaşınca tepki alıyoruz abi. Dün akşam oynanan maçta melo yerine yekta olsaydı ve kırmızı kart yeseydi bugün forumda desteklediğiniz yekta bu mu? diye başlıklar açılır, yektaya söylenmedik söz bırakılmazdı. Rakip takımın hocası biraz uyanık olsa melonun üzerine oynasa melo her maç sarı görür. O tip bir oyuncu çünkü. Ve bu oyuncuyu hala savunanlar var bana. Adalet herkes için geçerli olmalıdır. Baros'un hakemle papaz olup kırmızı kart yedikten sonra bir daha forma şansı bulamaması melo içinde geçerli olmalı diyorum fakat ben eminim ki braga maçında aynı kadro sahada olacak. Melo dahil. Bunun adı adaletsizliktir. Dün gece melo bana göre takımına ihanet etmiştir.

golleri ofsayt kimse konusmuyor bunu ?

fenere olsa aynısı ortalık ayaktaydı

0 pozisyon mu ? Ya bırak Allah aşkına. Bugun elmander umut burak vs birbirlerine pas vermeye calısacaklarına yada ceza sahasında çalım atmaya calıscaklarına gelen topları direk kaleye vursalardı çok rahat alacaktık maçı.

Bu kadar da körü körüne eleştirmeyin.

Karambol pozisyonları sayma bana.Onları sayıyorsan doğru 20 30 tane pozisyonumuz var.

Üst Alt