STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım - Sayfa 74 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım

Cevap: STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | Maç Sonucu | 24 Kasım

Sergen Yalçın; Penaltı atışında böyle çıkış mı

olur? hakem görmüyor mu sanıyorsun ama Özgür Yankaya korkudan penaltıyı

tekrarlatamadı

Sergen Yalçın: Melo kadar saygısız antipatik ve sevimsiz

bir oyuncu görmedim.

Sergen Yalçın: Melo bizim zamanımızda olsaydı

derbide karşımda falan oynasaydı ikimizden biri bitiremezdi o

maçı.

Sergen Yalçın: Penaltı kesinlikle tekrarlanmalıydı.Uydurduktan bi

hakem bu Özgür Yankaya.GS son dklarda gol yemesin diye napıcağını

şaşırdı.

bu kurtarış sadece elazığa değil tüm türkiyeye girdi sanırım helal melo :ayatollah:

Sergen üzgün bugün. Öğleden sonra şirketlerarası bir futbol turnuvasının finali vardı. Sergen Acun'un şirketinde oynuyor. Bizim şirket 5-2 koydu, şampiyon oldu. Kahroldu Sergen :(.

Sergen Yalçın; Penaltı atışında böyle çıkış mı

olur? hakem görmüyor mu sanıyorsun ama Özgür Yankaya korkudan penaltıyı

tekrarlatamadı

Sergen Yalçın: Melo kadar saygısız antipatik ve sevimsiz

bir oyuncu görmedim.

Sergen Yalçın: Melo bizim zamanımızda olsaydı

derbide karşımda falan oynasaydı ikimizden biri bitiremezdi o

maçı.

Sergen Yalçın: Penaltı kesinlikle tekrarlanmalıydı.Uydurduktan bi

hakem bu Özgür Yankaya.GS son dklarda gol yemesin diye napıcağını

şaşırdı.

bu kurtarış sadece elazığa değil tüm türkiyeye girdi sanırım helal melo :ayatollah:

Sergen Yalçına gelsin o zaman

[video=youtube;Z_6g_JlJ90s]https://www.youtube.com/watch?v=Z_6g_JlJ90s[/video]

Melo reis adamsin Manu macindan sonra bu mactada gosterdi kendini aynen devam :).

STSL 12/13 H:13 | S.B Elazığspor - Galatasaray | 19.00 | 24 Kasım

Bu rotasyon konusunda yazilanlara katilmiyorum.

Gecen sene cok daha agir bir mac temposu vardi, her hafta 2 mac oynaniyordu. Takimlar da cikip oynuyordu.

Bence bizim sorun oyuncular CL maclarinda yorulmasi falan degil.

Ciddi ciddi mac seciyorlar, lig maclari umurlarinda degil, bitse de gitsek havasindslar bircogu. Sadece bu mac icin soulemiyorum. Son 4-5 mactir boyle takim.

Bu maçı boşverinde biz bu futbolla g.antep ve Fb hatta sivasspor maçlarını nasıl geçicez bunu düşünelim..

Bu maçı boşverinde biz bu futbolla g.antep ve Fb hatta sivasspor maçlarını nasıl geçicez bunu düşünelim..

en kısadan düşünürsek o maçta sabri,aydın,cris,emreç. falan olmıcak zannemıtmıyorum (he bu arada sabriyi bugun begendım)

selçuk,hamit,burak falan normal kadromuz olucak ve

en önemlisi ciddiyet olucak bugün çok ciddiyetsizdik küçümsedik

Melo'nun yaptıkları neden bu kadar Zergen'e dokanmış acep?

bilmiyorum bana mı öyle geliyor yoksa gerçekten mi öyle, ben şu amrabatın oynadığı futboldan nefret ediyorum adamı görmeye tahammül edemiyorum. adamı dribling yapsın adam geçsin diye aldık bikez yaptığını görmedim. sürekli geri pas veriyor saçma paslar atıyor takımın pas akışını bozuyor hiç bi halt yaptığı yok sahada ama bu durum umrunda da değil.

sergen gibi akıllı doğru yorum yapan birinden beklemezdim o saçmalığı adam tribüne el kol hareketi çekmiyorya istediği sevinci yapabilir sizene kardeşim

Beyler macı ızleyıpte emre çolaga sövmeyen bır tane kısı var mı merak edıyorum?? bır insan bu kadar mı geriye gider allah aşkına..fatıh hoca bıle kufur ettı..emre emre afferım sana .............dedı resmen vıdeolarda bulabılırsınız, en sonunda adamı bıle cıldırttı helal olsun!!

bilmiyorum bana mı öyle geliyor yoksa gerçekten mi öyle, ben şu amrabatın oynadığı futboldan nefret ediyorum adamı görmeye tahammül edemiyorum. adamı dribling yapsın adam geçsin diye aldık bikez yaptığını görmedim. sürekli geri pas veriyor saçma paslar atıyor takımın pas akışını bozuyor hiç bi halt yaptığı yok sahada ama bu durum umrunda da değil.

dediğine katılmıyo değilim ama amrabat bana hoş geliyor nedeni ise takımda burakla beraber topu alıp dikine gidebilen tek adam boş alan olunca falan göze hoş geliyo hızlı çıkıyo bi heycan yaratıyor bende yani topu alıp stoperlere pas verenlerden daha çok heycan veriyor. şöylede bişi var kafasımı rahat değil alındıgımı ucretmı baskı yarattı ne oldu kayserideki gibi rahat değil.

Çok iyi oynuyor bence. Deli top tutuyor ilerde, bunu yapabilen tek hücumcumuz (Elmander'in şu anki haliyle). İnsanlar dikkat ediyor mu bilmiyorum ama anormal güçlü adam, bir omuzla pazara yolluyor rakibi. Avrupa seviyesinde fiziğe sahip ender topçularımızdan.

Şu an en büyük sıkıntısı; çok şut deniyor ama atamıyor. Bu da tepki alır haliyle. Arada birkaç tane sıkıştırırsa yakın zamanda, insanların bakış açısı değişir diye düşünüyorum.

Bir de bence maçları en çok yaşayan topçularımızdan biri, sahada olup bitenler umrunda bence. Biraz fazla agresif gibi, kendisine de gereğinden fazla kızıyor gibi görünüyor, onlar garip görünüyor olabilir.

dediğine katılmıyo değilim ama amrabat bana hoş geliyor nedeni ise takımda burakla beraber topu alıp dikine gidebilen tek adam boş alan olunca falan göze hoş geliyo hızlı çıkıyo bi heycan yaratıyor bende yani topu alıp stoperlere pas verenlerden daha çok heycan veriyor. şöylede bişi var kafasımı rahat değil alındıgımı ucretmı baskı yarattı ne oldu kayserideki gibi rahat değil.

bende biraz paslaşma takıntısı var belki de o yüzden öyle geliyor bana. paslaşma özelliği iyi olmayan oyuncuları sevemiyorum amrabat umut falan pas oyununa yatkın oyuncular değil, ayağa isabetli oynayamıyorlar. sürekli pas hatası yapıyorlar

Beyler macı ızleyıpte emre çolaga sövmeyen bır tane kısı var mı merak edıyorum?? bır insan bu kadar mı geriye gider allah aşkına..fatıh hoca bıle kufur ettı..emre emre afferım sana .............dedı resmen vıdeolarda bulabılırsınız, en sonunda adamı bıle cıldırttı helal olsun!!

bildiğin küfür etti fatih hoca :D

Engin gibi koşan rakibi bozan ve en önemlisi ayağında top tutabilecek meziyetlere sahip bir adam neden oyundan alınır size sadece şunu söliyin Engin varken oynadığımız futbol Engin çıktıktan sonra oynadığımız futboldan kat kat daha iyiydi..

Aralarından bir tek Sivas maçından çekiniyorum.Antep ölü top oynuyor o defansla kayseri maçı gibi olur skor.

Fener maçına gelince ezer geçeriz son iki sezonda olduğu gibi ama skoru kestirmek zor.

Kalecisi penaltıdan gol atar oyuncusu penaltı kurtarır.. İşte başarının sırrı :)

------------------muslera

eboue------semih------3--------riera

(sabri)------(danny

hamit-------selçuk------melo--------amrabat

(engin)-----------------(yekta)------(emre)

-------------------10

-----------------Burak (umut-elmander)

Ben ligde rotasyon yapılmasını destekliyorum. En azından CL'de devam ettiğimiz sürece. CL'de gruptan çıkarsak porto, dordmund, shalke, shaktar ve malaga olası takımlar. yani bu takımlardan biri çıksa içten bile değil. benim görüşüm bu kadro ile çok zor. Yukarıda da yazdığım gibi kale ve sol bek alternatifsiz, stoper ve 10 numarada ise mutlaka transfer yapılmalı.

Ben CL'de yine tek forvet oynamalıyız diye düşünüyorum, arkasında ise meşhur çilek. çünkü burak-elmander ve umut'un teknik kapasiteleri sınırlı, takımın direncini kırıyor diye düşünüyorum.

Bize rüya takım diyorlar ama 5 mio eur'dan fazla bonservisle oyuncu (amrabat'ın olayı biraz farklı tabi) almadık. biz takıma seviye atlattıracak bir 10 numaraya en az 15 mio eur verebilmeliyiz. 10 numarayı gerçek bir sahibinin giymesini istiyorum, herşeyiyle tam bir 10 numara, yoksa kimse giymesin. meloya 10 değil 1 numara daha çok yakıştı

Üst Alt