STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 20 Ağustos - Sayfa 107 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 20 Ağustos

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | M.S

Hocam işte iyi oynuyor gibi gözüküyor derken bunu kastettim.

Bu şuna benziyor.Bir matematik problemi var 4 aşamalı.İlk 3 aşamasını mükemmel şekilde yapıyor sonuca çok yaklaşıyor.Ancak 4. aşamada tıkanıyor yapamıyor.Doğal olarak problemin çözümüne ulaşamıyor.İşte Hakan Baltada aynen bu problem gibi.SOnuna geliyor ama doğru düzgün 1 tane orta açamıyor aklını kullanamıyor,kararlarını çok kötü seçiyor.Diyorum işte görüntüler olsada keşke göstersem ne demek istediğimi :eek:

Sınava göre değişir , hoca 4/3 ünü doğru yaptı diye 20 Tam puan vereceğin 15 tam puan verebilir + ki verir.

Sol bek bir maç içerisinde defalarca bindirmeler yapıp, hücuma aktif katılıp, son orta hariç herşeyi (senin tabirinle 4'de 3'ünü) doğru yaptıysa (ki üstüne 1-2 tane gayet iyi ortası da vardı) o maç çok iyi oynamıştır. nokta. ince işleri her seferinde doğru yapmasını beklemek abes olur. o zaman sınavlardan %75-80 alan öğrenci başarısız ve yetersiz olurdu, kim her sınavdan 100 almış? ayrıca, bu mantıkla eboue bugün az bindirme yaptı, orta açtı mı ben hatırlamıyorum. bugünkü Balta bugünkü Eboue'den çok daha iyiydi. O zaman Eboue'yi yerin dibine sokmak lazım.

Ebouenin bildiripte sonuç aldırdığı(illa orta açma değil mevzu) bir çok örnek gösterebililirim ama hakan baltanın fenere attığı gol dışında olumlu yaptığı tek bir örnek bile gösteremem.Benim için başarı yaptığı olumlu bir işi olumlu sonlandırabilmesidir.Olay bu kadar basit.Hakan balta yerine eboue kadar bir futbolcumuz olsaydı takımda oluşacak farkı o zaman anlardınız.Hakan balta Türkiye liginde bazı maçlar hariç idare edebilir ama avrupayı kaldıramaz.İnşallah kaldırırda ben utanırım ama görülen köy kılavuz istemez.Anlaşamadığımız yer senin nokta dediğin yerin benim için noktalı virgül olması :)

Ebouenin bildiripte sonuç aldırdığı(illa orta açma değil mevzu) bir çok örnek gösterebililirim ama hakan baltanın fenere attığı gol dışında olumlu yaptığı tek bir örnek bile gösteremem.Benim için başarı yaptığı olumlu bir işi olumlu sonlandırabilmesidir.Olay bu kadar basit.Hakan balta yerine eboue kadar bir futbolcumuz olsaydı takımda oluşacak farkı o zaman anlardınız.Hakan balta Türkiye liginde bazı maçlar hariç idare edebilir ama avrupayı kaldıramaz.İnşallah kaldırırda ben utanırım ama görülen köy kılavuz istemez.Anlaşamadığımız yer senin nokta dediğin yerin benim için noktalı virgül olması :)

Tamam da ben bu maça göre konuştum. Sen de bu maçta da iyi oynamadığını iddia ettin, başka maçlardan örnekler göstermenin manası yok. Başka maçlara bakarsam ben de Eboue kat kat iyi derim. Balta da genel performans olarak çok iyi bek değil zaten, ona itirazı olan yok burada zaten ama performanı yükseltiyor gibi, bakalım devam edecek mi? Sadece bu maç için konuşursak ama çok iyi ve bugünkü Eboue'den de iyi bir maç çıkardığı bence su götürmez.

Cevap: STSL 12/13 H:1 | Galatasaray 2-1 Kasımpaşa | Maç Sonucu | 20 Ağustos

Amrabat tutuk filan değil alınmasından hemde o paraya hiç yana değildim ama geldi artık ve ilk maçlarından yaptığım analize göre bu adam beklenildiği gibi kapalı defanslara karşı hiç bir şey yapamıyor ve yapamayacakta çünkü çalım yeteneği herkesin düşündüğü kadar gelişmiş değil Kayseri'de ki ve genel kariyerinde ki asistlerine ya da gollerine bakarsanız bu adam bulduğu boş alanlarda topla bulduğu dribblinglerle sonuca gidebilen bir adam bunu da bize süper ligde hiç bir takımın vermeyeceği çok açık ve Amrabat'ın işi oldukça zor umarım kendini geliştirir ve katkılı olur çok erken bir tanıda olsa yanlış bir transferdir "bence".

Hamit nasıl bu kadar kötü oynayabiliyor anlamadım ilk yarı boyuncu felaketti inanamadım tartışmasız takımın en zayıf halkası resmen maç içinde bir elin parmak sayısı kadar olumlu haraketi yok ilk yarıda sanırım Emre Çolak'tı sol açıkta bire birde ve Hamit'te ceza sahası yayı civarında boşta iken gidip 1-2 yapabilecek durumda ya da alıp vurabilecekken umarsızca yaklaşık 5-10 saniye bekledi Emre'de içeri daldı sonunda neden böyle bi şey yaptı hiç anlamadım ikinci yarıda direkten dönen topunda zamanında pas atsaydı "gol atıp kendini bulma" fantezisinden kurtulup değerli bir asist yapmış olurdu takımı adına ama yapmadı çok bencil ve faydasız oynuyor umarım düzelir maçın berabere gelmesindeki en büyük etkendi ve çıkarken kaybettiği toplar göze batıyor 4-5 maçtır çok kötü oynuyor ilginç..

Neyse hep kötülerden bahsetmeyelim güzel bir galibiyetten sonra Emre Çolak bugün ayrı bir seviyede oynadı maçın çok büyük kısmını elit bir oyuncu gibi oynadı ve takımı yönetti bugün etkisiz kalan Selçuk'un yerine inanılmazdı umarım böyle devam eder.

Bu 7 yabancı saçmalığıda trişkadan bi namedir sadece.

lan bu angutlar gece 11 den beri bizim yabancı sayımızı konusuyolar nekadar tırsmıslar bizden anlayın artık ulan oyuncu değişikliği 2 futbolcu birden yapılıyor fatih terim yazıyor 2 futbolcuyu birden kağıda veriyor hakeme 30 sanıye sahada 7 yabancı oldu diye hukmen mağlubiyetmi olur lan nelerden medet umuyorlar 4 sene unutun oğlum şampiyonluğu değil hükmen mağlubıyet eksi 10 puan da verilse şampıyonuz

ayrıca bu kasımpasa bizden sonrakı en iyi takım ilk maçlara bakarakdan diğer anadolu takımlarını delik deşik ederler yazın buraya

Amrabat hakkinda izlenimlerim; gayet iyi bir oyuncu. Oyun gorusu ve uygulayisi muthis. Kapali defanslara karsi da cok etkili olacaktir. Sezon icinde goreceksiniz.

Angutlara gelince; forumlarina ufak capli bir goz atarsaniz, 1996-2000 doneminin geri geldigini dusunuyorlar. O donem yasadiklari korku ve eziklik geri geldi. Bu bir nevi bir hastaliktir. Eger okuyorlarsa bu yazimi, bunun tek panzehiri "GALATASARAY'in fenerbahcelerinden daha buyuk oldugunu artik kabullenmektir".

7 yabancıymış falan Antu yıkılıyor :) Mantıksız geliyor ama dikkat etmek gerekirdi..

yalnız o kadar korkmuşlar ki bizden ayak oyunlarıyla yıkmaya çalışıyorlar.

valla Hükmen verilse de verilmese de bu ligde eze eze şampiyon olacağız..

7 yabancıymış falan Antu yıkılıyor :) Mantıksız geliyor ama dikkat etmek gerekirdi..

yalnız o kadar korkmuşlar ki bizden ayak oyunlarıyla yıkmaya çalışıyorlar.

valla Hükmen verilse de verilmese de bu ligde eze eze şampiyon olacağız..

ne hükmeni birader ya elmander melo el sıkısıyor aynı anda adım atıyorlar ha belki 30 saliselik bi fark olabilir bunun için hukmen alacaksak oynamayalım bu ligi süper kupa maçında hatırlarsan golden sonra yedek oyuncular sahaya girmişdi iyi ozaman fazla oyuncudan hükmen yenıl olalım

hakan balta eleşrılmesı sacma hakan unsaldan sonra en ıı sol bek tamam hucumu zayıf ama napabılırızkı yabancı 5 dusucek seneye cok ovduğumuz hasan alı kaldırımı gorduk ısmaıl koybasını gorduk hucum var defans yok.

lan bu angutlar gece 11 den beri bizim yabancı sayımızı konusuyolar nekadar tırsmıslar bizden anlayın artık ulan oyuncu değişikliği 2 futbolcu birden yapılıyor fatih terim yazıyor 2 futbolcuyu birden kağıda veriyor hakeme 30 sanıye sahada 7 yabancı oldu diye hukmen mağlubiyetmi olur lan nelerden medet umuyorlar 4 sene unutun oğlum şampiyonluğu değil hükmen mağlubıyet eksi 10 puan da verilse şampıyonuz

Tartismaya degmeyecek bir konu. Kurallar ortada. Kaldi ki bütün önemli isimler macta bir kural hatasi olmadigini da söyledi.

Mac durmustu. 2 degisiklik yaptik. Ikisi de girdi, mac öyle basladi. O yüzden tartismak bos.

Onlarin korkusunu anlayabiliyorum. Böyle seylerden medet umuyorlarsa sampiyonlugumuz yakin zaten :)

hakan balta eleşrılmesı sacma hakan unsaldan sonra en ıı sol bek tamam hucumu zayıf ama napabılırızkı yabancı 5 dusucek seneye cok ovduğumuz hasan alı kaldırımı gorduk ısmaıl koybasını gorduk hucum var defans yok.

Türkiye´de Hakan Balta kadar hücuma cikan baska bir sol bek yok. Baska takimlarda sag ve sol bek bile yok.

Hakan müthis oynuyor. Herkes bunu kabul edecek artik. Daha ne yapsin Hakan?

50 kere bindiriyor, teknik, rahat, ortalari gayet yerinde, kosuyor, savasiyor. El insaf.

Durmadan Hakan Balta´yi yumusak karnimiz olarak gösterenlere söylüyorum bunu.

Hakan bizim yumusak karnimiz filan degil. En iyi oyuncularimizdan biri

Hakan Balta'ya laf yok, eski halinden eser yok çünkü.Çok iyi oynuyor.

Ekim'e kadar alınacak her galibiyet kârdır. Takım birbirine alışsın daha iyi olacağız, aynı geçen sene olduğu gibi.

Dünkü maçı Fenerbahçe maçının gerisinde buldum. Fenerbahçe maçında daha derli toplu oynamış Hamit'in aksaklığına rağmen ortasahaya daha egemen olmuştuk. Bu maç ortasahamız yeterince etkili değildi bana göre... Pozisyon bulmakta da cok sıkıntı yaşadık. Ancak skoru değiştirebilecek çok kaliteli ayaklarımız var. Beklenmedik bir anda iyi bir organizasyonla cezasahasına gelebiliyoruz. İlk maçlar malum zordur o sebeple de takımı negatif değil pozitif eleştirmekte fayda var. Oynadıkça daha iyi olacağımızı düşünüyorum.

Bu maça 8-0 kazanırız ağır fark atarız kasımpaşa kimmiş gibi yorumlar yapan arkadaşların gerçekten futboldan haberi varmı acaba? Alın size sonuç. Zar zor kazandık. Emre çolak inanılmaz oynadı. Umut çok iyiydi. Dany semihi aratıyor. Özellikle hava toplarında ve man to man de.

Tartismaya degmeyecek bir konu. Kurallar ortada. Kaldi ki bütün önemli isimler macta bir kural hatasi olmadigini da söyledi.

Mac durmustu. 2 degisiklik yaptik. Ikisi de girdi, mac öyle basladi. O yüzden tartismak bos.

Onlarin korkusunu anlayabiliyorum. Böyle seylerden medet umuyorlarsa sampiyonlugumuz yakin zaten :)

İnsan utanır zaten böyle bir bahanenin arkasına saklanmaktan, bu kadar mı zavallı olur bir topluluk? Bu kadar ağlayacaklarsa 10 puan avans verelim.

Üst Alt