STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:8 | Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:8 | Galatasaray – Gaziantepspor| 26 Ekim | 20.30

Gol yeme konusunda sorun yaşamıyacağımızı antalyaspor maçı için söylemiştim. Ama en azından bir tane atarız diye düşünmüştüm. Aynı şeyi tekrarlıyorum Gol yemeyiz. Kazımın oynamaması değil ama Engin mevkisindeki baskısıyla bizim için çok önemli olduğunu kanıtladı. Onun eksikliğinde gol konusunda ne yaparız bilmiyorum. Yekta oynamalı. Eboue ye kızılıyor ama mevkisinde oynatmadığın birisi için niye böyle kızgınlık oluyor anlamış değilim. Herife takımda yer arıyoruz deli danalar gibi. Oysaki adamın yeri belli aslında. Ya oynat ya oynatma. Bu arada bu Antalya maçını izlemeden sadece okuduklarımla yorum yapıyorum. Hatalıysam 444.... no lu telefona bildirin :)

Stadda 40 bin olmalı enaz. Kimse gitmekten korkmasın milletin galeyanına gelmeyin yok oyleymiş yok boyleymiş. Sadece cıkışta bi 20 dk bekleyin ölmezsiniz. Gerisi rahat zaten. Bursa macında taraftarın cok iyi baskısı vardı. Antepede aynı baskıyı yapıp oynatmayız ve yeneriz. Stad ve taraftar zaten bizi 1-0 onde başlatıyo maça yenmemiz lazım.

yenelim ve derbiyi zevle izleyelim ezikler yenilirse lider oluyoruz.

Şu dünyanın iyi bekleri arasında olan Eboue kardeşimizi artık forvet arkası, sol kanat gibi gereksiz mevkilerde oynatmaktan vazgeçmemiz gerekiyor.

Sırf sabrinin sağ bekte oynaması için böyle bir tercihe gerek yok çünkü böyle giderse Eboue'yi kaybedeceğiz...

Eğer sabri oynatılmak isteniyorsa, sağ kanatta oynatılsın ama Eboue'nin yeri değişmesin artık...

-------------------- Muslera-----------------------

---------Ujfa-------Gökhan---------------Balta---

-----------------------------------------------------

Eboue-----Engin----Melo-----Selçuk--------Riera

-----------------------------------------------------

--------------Sercan--------Elmander-------------

Aynı Uefa taktiği gibi, orta sahadaki 1 kanat ( burada Eboue) ileri geri yapabilecek hem defansif hem ofansif olmalı.

Yani taktik oyun içinde 4-4-2 ile 3-5-2 şeklinde değişiyor.

Kanat oyuncusundaki yorgunluğa göre de Eboue - Sabri, Riera - Kazım değişikliğine gidilir.

Bence bu şekilde oynanmalı.

Yalnız 2 konu var dikkat edilmesi gereken.

Semih Kaya denilen futbolcu, futbolculuğu tartışılan Gökhan Zan'ın arkasında eriyor. Bu çocuğa şans verilmeli.

İkincisi Eboue ya bu şekilde ya da gerçek yeri olan Sağ bek'te değerlendirilmeli. Yoksa Eboue'yi performanssız diye haksız yere eleştirtip kaybedeceğiz.

S.aleyküm renkdaşlar bu zor zamanlarda her ne kadar maçımız gölgede kalacaksa da maça gitmeyi düşünüyorum halk olarak ayakta kalmalıyız..İzmitten maça gidicem dönüş için tavsiyelerinizi duymak isterim esenler garına otobüs kalkıyormu?

Çok keyifli geçmeyecek maç ama net bi skorla kazanacağız bence.

Arena'da affetmeyiz. Keşke Antalya'yı da yenmiş olsaydık. Bu maçın ardından Kayseri'ye de büyük moralle giderdik.

İbrahim Seten: Ünal Aysal'la konuştum, "G.Antep maçının hasılatını Van'a bağışlamayı" teklif edecek yarınki yönetim kurulunda.. Sağlam bir bağış da yapacak.

S.aleyküm renkdaşlar bu zor zamanlarda her ne kadar maçımız gölgede kalacaksa da maça gitmeyi düşünüyorum halk olarak ayakta kalmalıyız..İzmitten maça gidicem dönüş için tavsiyelerinizi duymak isterim esenler garına otobüs kalkıyormu?

Esenlere otobüs bulabilirmisin bilmiyorum hacı ama Kadıköy'e kadar ulaşabilirsen belli aralıklarla Söğütlüçeşme İstasyonundan ekspresler kalkıyor onlarla İzmite Rahatlıkla gidersin.

Biletleri aldım gıdıyoruz arkadaslarla hadi hayırlısı:)

-----------Muslera-------

Sabri--Ujfalusi--Zan--Balta

------Selçuk------Melo---

Eboue----Elmander--Riera-

----------Sercan---------

Üst Alt