STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 313 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:31 | Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Aydın atsaydın o golü varya, benim gözbebeğim olurdun. Ama nerde sende o beceri.

Olm açmayın şu konuyu yahu:( Aklıma geldikçe kahroluyorum. Bildiğin kaçtı gitti ya. Bomboş kale 3 oyuncu sokamadı topu orada:(

Ulan sanki aydın direğe nişanladı topu. Tamam ben de istemiyorum takımda bu adamı ama başkasının beceriksizliğinide bi adama yüklemeyin. Aydın'a gelene kadar elmander'den tutun melo'ya engin'den tutun necati'ye bir çok futbolcu net pozisyonları kaçırdı veya yanlış tercih yaptı. Artık koyun olmaktan vaz geçin bir kişi kötüleyince arkasından sizde sallamayın.

Bu bizim truvaların yazdıklarından olmasın :D :D :D

eğri oturup doğru konuşalım

hiç çalışanla çalışmayan takım‚ ( bizde hiçbir sistem taktik yokken onlar bizi pas manyağı ettiler )

inananla inanmayan takım‚ (50000 kişinin önünde 2-0 geride iken bile galibiyet için saldırdılar)

cesur olmayanla cesur olan takım‚ (2-0 geriye düşmelerine aldırmadan 2 forvetle cesurca gol için oynadılar)

güçlü olmayanla güçlü olan takım‚ (25 dakikadan sonra adım atacak halimiz yokken adamların forvetleri 90. dakikada hala pres yapabiliyordu)

BİR OLUR MU ?

... ve sayın aykut hocam seni gerçekten çok seviyoruz zor günlerimizde tıpkı bir baba gibi futbolcularına ve takımına sahip çıktın

ammaa teknik direktörlük gerçekten sana göre değilmiş bunu bize gs maçları ile kanıtladın. unutmaki büyük maçlarda büyük hoca olunur. hiçbir derbi maçını çıkıp eze eze yenemediğimizi boşver 2 yıldır yendiğimiz maçların % 80 inde maalesef ecel terleri döküyorsak

hala oyuncu saplantıların varsa

aynı yanlıştan dolayı defalarca puan kaybediyorsan

geriye düştüğün maçı çeviremiyorsan ( belki bir iki maç vardır )

öne geçtiğin bir çok maçta puan kaybedebiliyorsan

takımın güçsüz inançsız ruhsuz haline 30 haftadır bir çözümün yoksa

üzülerek söyleyeyimki sorun sendedir sayın hocam.

antu

2-0 olunca evde beraber izlediğim kardeşim ve arkadaşlarım, başladılar söylenmeye. ya daha durun yeni başladı maç dedim. Ardından gümbür gümbür geldi aslanlar. İstediğimiz gibi hücum edemedik galibiyet golünü bulamadık ama adamları ezdik. Büyü müyü kalmadı artık. Darısı play-off'un başına.Bu sefer kurtulamayacaksınız kuşlar..

memento1907 - 19.03.2012 17:03

Mesajı Gönderen: sidella:cLink:3540583

şampiyonluğun gittiği mittiği yok alın size kötü senaryo kalan maçlarda trabzon´a da yeniliyoruz Gs hiç puan kaybetmiyor normal sezonu 12 puan geride bitiriyoruz playoff´a 6 puan geriden başlıyoruz play off´da bismillah diyerek bambaşka bir hava ile 6 da 6 yaparsak gene matematiksel olarak şampiyon oluyoruz biz bunu başarabilecek bir camiayız arkadaşlar geçen seneyi hatırlayın lütfen olumsuz konuşmayın.

nası kazanıyosun hocam 6 tane derbiyi üstüste barcelona mısın

akıllı fblilerde varmış:D

Antu'dakiler futbolcularımızın dopingli olduğunu iddaa ediyor :D neremle gülcem şaşırdım yeni bahaneleri bu

şampiyonluğun gittiği mittiği yok alın size kötü senaryo kalan maçlarda trabzon´a da yeniliyoruz Gs hiç puan kaybetmiyor normal sezonu 12 puan geride bitiriyoruz playoff´a 6 puan geriden başlıyoruz play off´da bismillah diyerek bambaşka bir hava ile 6 da 6 yaparsak gene matematiksel olarak şampiyon oluyoruz biz bunu başarabilecek bir camiayız arkadaşlar geçen seneyi hatırlayın lütfen olumsuz konuşmayın.

birisi şu mallara geçen seneki maçları şike ile kazandıklarını hatırlatsın :D

419271_10150740983920269_218864095268_12158700_621098411_n.jpg

Alexin tipine bak ya , ezik suratli

hayal dünyasindan cikamadilar bi, biri cikar azizi gördüm lale bahcesinde cicek topluyorduk o bana ben ona bakiyordum der, biri cikar tuvalete girdim büyük abdestimi yaparken azizi duvarda gördüm der. hay Allahim ya :D yaaa SABIR

eğri oturup doğru konuşalım

hiç çalışanla çalışmayan takım‚ ( bizde hiçbir sistem taktik yokken onlar bizi pas manyağı ettiler )

inananla inanmayan takım‚ (50000 kişinin önünde 2-0 geride iken bile galibiyet için saldırdılar)

cesur olmayanla cesur olan takım‚ (2-0 geriye düşmelerine aldırmadan 2 forvetle cesurca gol için oynadılar)

güçlü olmayanla güçlü olan takım‚ (25 dakikadan sonra adım atacak halimiz yokken adamların forvetleri 90. dakikada hala pres yapabiliyordu)

BİR OLUR MU ?

... ve sayın aykut hocam seni gerçekten çok seviyoruz zor günlerimizde tıpkı bir baba gibi futbolcularına ve takımına sahip çıktın

ammaa teknik direktörlük gerçekten sana göre değilmiş bunu bize gs maçları ile kanıtladın. unutmaki büyük maçlarda büyük hoca olunur. hiçbir derbi maçını çıkıp eze eze yenemediğimizi boşver 2 yıldır yendiğimiz maçların % 80 inde maalesef ecel terleri döküyorsak

hala oyuncu saplantıların varsa

aynı yanlıştan dolayı defalarca puan kaybediyorsan

geriye düştüğün maçı çeviremiyorsan ( belki bir iki maç vardır )

öne geçtiğin bir çok maçta puan kaybedebiliyorsan

takımın güçsüz inançsız ruhsuz haline 30 haftadır bir çözümün yoksa

üzülerek söyleyeyimki sorun sendedir sayın hocam.

antu

bunlar maca göre yorum yapiyor. dün gibi hatirliyorum aykut#u kral ilan ettiler gecen sene. 2 mac alsin aykutdan iyisi yok bunlar icin. gercekten komikler

Cesurlar bir gün, korkaklar her gün ölür!

Forza'dan okudum, durumu en iyi özetleyen kelime.

Adamlar önceden Fenerbahçe balıyla kazanıyolardı, şimdi de Fenerbahçe balıyla berabere kalıyorlar. Bi hafta önce yatıp kalkıp direğe söveceksin deseler güler geçerdim. Şimdiki halim tam o oldu :D Alex'in tabiriyle "son 70 dakikada" :asd: eze eze oynadık. Ama o direk?! Her laf dönüp dolaşıp o direğe geliyor ya bişey demiyorum ben.

Son dakika;

Fenerbahçe'ye 2 maç seyircisiz oynama cezası verildi.

Tahkim 1 maça düşürür.. :ays:

Üst Alt