STSL 11/12 H:27 | Beşiktaş 3-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:27 | Beşiktaş 3-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Beşiktaş 3-2 Gençlerbirliği | İkinci Yarı | 19 Şubat

Bence biz Bjk kadar takım oyunu oynayamıyoruz ama daha dengeli bir takımız.

Sayfa 12 de yazdığım bu ama sen yanlış okumuşsun sanırım.

bu beşiktaş takım oyunu oynuyor ha. hemde bizden iyi oynuyor helal olsun. takım oyununun kralını biz oynuyoruz kardeş. bizim sorunumuz yaratıcılıkta.

Takım oyunu oynamıyoruz demiyorum.Bjk kadar oynamıyoruz diyorum.Bu da normal kanat oyuncularımız yok geniş alanda oynayıp ileride iyi top çeviremiyoruz.

BJK kadar mı? Eminim sert bir kahve açılmana yardımcı olacaktır.

Hayatımda izlediğin en iğrenç futbol oynayan takım hangisidir deseler Beşiktaş derim. Kendimi bildim bileli bayık bir futbol oynuyor bu takım. Fener'in, Çatladıkspor'un maçları bile daha heyecanlı geliyor bana.

Takım oyunu oynamıyoruz demiyorum.Bjk kadar oynamıyoruz diyorum.Bu da normal kanat oyuncularımız yok geniş alanda oynayıp ileride iyi top çeviremiyoruz.

Bjk dediğin 2 tane iyi futbolcusuyla ayakta duran bir takım.

Takım oyununun T si yok.

Asıl takım oyununu biz oynuyoruz ama ekstra iş yapma noktasında sıkıntılıyız.

Bildiğin nutkum tutuldu bunu okuyunca. Beşiktaş takım oyunu mu oynuyor ? Allahım rüyada olmalıyım

BJK kadar mı? Eminim sert bir kahve açılmana yardımcı olacaktır.

Hayatımda izlediğin en iğrenç futbol oynayan takım hangisidir deseler Beşiktaş derim. Kendimi bildim bileli bayık bir futbol oynuyor bu takım. Fener'in, Çatladıkspor'un maçları bile daha heyecanlı geliyor bana.

Bu maçla veya ligde oynadığı son maçlardan ölçü alarak söylemedim.Özellikle Bjk nin potansiyeli açısından dedim nitekim avrupada bunu gösteriyor.

Bizim avrupa olmadığı için ligde bakarsan organize atak yapacağız ama kanat olmadığı için bunu gösteremiyoruz.Son maça bak hepside yapılan presle atılan goller.

Cevap: STSL 11/12 H:27 | Beşiktaş 3-2 Gençlerbirliği | Maç Sonucu

sanırım levent abi beşiktaşın kanat oyuncularının verdiği artıyı yani atağa,kontraya çıkarken falan bizimkilerin veremediği ki yokta :) söylemek istedi.

gerçi çoğu kontramızda golle bitiyo :)

Biz şimdi Fernandes oynamasın dedik dedik adam yedi sarıyı oynamıcak. İnsallah haftaya keske Fernandes oynasaydı dedirtecek biri olmaz. :)

sanırım levent abi beşiktaşın kanat oyuncularının verdiği artıyı yani atağa,kontraya çıkarken falan bizimkilerin veremediği ki yokta :) söylemek istedi.

gerçi çoğu kontramızda golle bitiyo :)

Evet kardeş daha kötü takımız demiyorum.Dediğin gibi kanat oyuncularımız yok bu da oyunu sahaya yaymamıza engel.Maçlarda bariz kanat oyuncularının eksikliğini hissediyoruz.

Serhat Ulueren: Beşiktaşta delik büyüdü borç var.

Lafa baksana kasjfşlksbfjsvfdsv

Egemen' in sakatlığı ne durumdaymış oynayacakmıki bize karşı

Üst Alt