STSL 11/12 H:26 | Trabzonspor 4-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 10 Şubat - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:26 | Trabzonspor 4-1 Gaziantepspor | Maç Sonucu | 10 Şubat

Cevap: STSL 11/12 H:26 | Trabzonspor 4-1 Gaziantepspor | 10 Şubat | Maç Sonucu

Hikmet Karaman : 7 yabancı ile oynadık benimde hatam vardır ama , teknik ekibin görevi zaten bu.

Burak çok ama çok havalandı .Halil'e yaptığı hareket hiç şık değil .Bizim oyuncularımızın kaybettiği nokta bu .Messi ,Ronaldo bir kez bile takım arkadaşına bu tepkiyi vermez .Bizimkiler 25 gol attımı kendimi Maradona sanır .İnşallah Trabzon yönetimi ceza verir.

İlk yarıda kaçırdığı bir pozisyon sonrası deli gibi bağırıyordu (tamda orada açmıştım maçı öncesini bilmiyorum) Halilemiydi o tepkisi öyleyse çok ayıp etmiş.

hükmen yenilme sadece 3-0 olsa 5-6 gol yiyen takımlar kasıtlı olarak kural ihlali yapıp averajı düzeltmek isteyebilirler.3 golun üstü atılmışsa o geçerli olur brolar.

Emrah Kaya

Skor 4-0 olarak tescillenecek.

Goller ve kartlar sayılacak.

Ligtvde söyledi..

Sende ''4-0 falan kim uyduruyor bunları?'' diyerek bizim ikna olacağımızı sanma yeter.

Kim uyduruyor dedim. Yazarsın yasayı önceki arkadaşın yaptığı gibi geçersin. İkna ol ya da olma. Basitçe bir soru sorulmuş kim uyduruyor. Kural bu ülkede hükmen mağlup olunduğunda 3-0dır. Uzun süredir böyledir. Net bir açıklama kuralı yazmakla olur. Bıdıbıdı yapmakla değil.

Emrah Kaya

Skor 4-0 olarak tescillenecek.

Goller ve kartlar sayılacak.

Ligtvde söyledi..

Teşekkürler. Ancak LigTV ben en son açtığımda (depar dı) sanırım 3-0 dedi. Kesin bilgiyi önceki sayfada arkadaş yazdı. Kural açık. 3-0 altı olduğunda (ben sordum çok bilmiş "tipler" cevap veremedi) attığı gol kadar geçerli olacakmış. Kuralı yazın. O söyledi bu söyledi değil. Kuralı yazın emin gibi konuşanlar.

Üst Alt