STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor 1-3 Fenerbahçe | 16 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor 1-3 Fenerbahçe | 16 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:2 | Gaziantepspor 1-3 Fenerbahçe | 16 Eylül | Maç Sonucu

antep bu yıl 8 maçtan 1 inin kazanmış.hazırlık maçları falan.bu yıl çok formsuzlar.bu galibiyet aldatıcı.

34 lük Alex bile Antep e yetiyor. Adamlar 3 gola atıypr penalı kaçıyor. Baskı kuruyorlar Kısaca bu ligin tek iyi takımı FB dir. 2. de TS dur. Gerçekler bunlar biz İBB gibi 5-6 yeni adam almış takıma rezil olduk. Utandım bizim maçı izlerken 90 dk boyunca şut yoktu. Kafe de kuzenler tip tip adamlar dalga geçti bizimile. Bu kadar par a harcadık sonuç 0 bu pisliklerden kurtulmadıkça rahat yok. Ordu boş kaleye atamaz. Antep saçma sapan oynar. Bize gelince yırtarlar.

Eğer bu hafta da kaybedersek ligi izlemeye gerek yok şampiyn belli fener dir. güç kaybeden fener üstelik!! Tek tesellimiz ise 2 lige düşecekleri içn sorun yok :=)

Samimi cevap bekliyorum maçı izledin mi?

.la oğlum geçen sene ancak bütün takımı birleştirirsen alex kadar gol atabilmiş hala alexe laf sölüyonuz .

ne içip bu kafayı yaşıyosanız aynısından bende istiyorum.
sen angut com beyninle aklın sıra bizim futbolcularla dalgamı geciyosun şikebahceli. defol git lan burdan angut.

bu panik neden ya, herkes fbye takmis, fb sampiyon olsada olamiyor artik!

sampiyonlar ligine gitse de gidemiyor..

ama iste bizim takimda isik yok, yoksa fb kazansada kaybetsede burda bu tur yazilar olmazdi.

biz olamiyoruz bunlar da olmasin tripleri daha 2.haftadan basladiysa, kimsenin yine umidi yok demektir.

hersey bu hafta ortaya cikar, Samsunspor maci donum maci, (evet oyle daha 2.haftadan donum maclari basladi), olasi kotu sonuc da yine bu super toto super lig forumunda fbnin rakipelerine dua etmeye devam..

Bu arada Topuz da gitmis 3-4 hafta, daha ne kadar dayanacaklar?

alexin attığı gollerde karce hatalıydı bence.üstüne gelen topları içeri aldı

Hiç bahane bulmuyalım.Şike bile yaptılarsa biz neden İbb maçında yeniliyoruz? Biz Gs isek bahane aramamalıyız.Adamlar Süper Ligde açık ara en iyi pas yapan takım.Bahaneye gerek yok.Alex gibi sihirbazları var.Takımda iyi pas yapıyor.Kalecileri iyi.Şike bile varsa iyi organize takım ;)

34 lük Alex bile Antep e yetiyor. Adamlar 3 gola atıypr penalı kaçıyor. Baskı kuruyorlar Kısaca bu ligin tek iyi takımı FB dir. 2. de TS dur. Gerçekler bunlar biz İBB gibi 5-6 yeni adam almış takıma rezil olduk. Utandım bizim maçı izlerken 90 dk boyunca şut yoktu. Kafe de kuzenler tip tip adamlar dalga geçti bizimile. Bu kadar par a harcadık sonuç 0 bu pisliklerden kurtulmadıkça rahat yok. Ordu boş kaleye atamaz. Antep saçma sapan oynar. Bize gelince yırtarlar.

Eğer bu hafta da kaybedersek ligi izlemeye gerek yok şampiyn belli fener dir. güç kaybeden fener üstelik!! Tek tesellimiz ise 2 lige düşecekleri içn sorun yok :=)

buraya kadar okudum, gerisini okumaya bile gerek duymadim. ama pardon ya nasil olsa sezon bitti butun maclarimizi oynadik ve sonuc 0, haklisin.

Ziegler'i ciddi beğendim Juve'de seneye bol bol şans bulur bu gidişle..

ulan bir alex 256 yıldır götürüyor bunları .

avrupa'da modern futbol anlayışı içerisinde bir işe yaramıyor olsa da , taş devri kasaplar liginde bu tip oyuncular çok iş yapıyor .

ne ligimiz var bee ...

Elin oğlu 1 maçta Alex'i çözer,bizim kulüplerimiz 10 yıldır çözemedi. Adam tek bacaklı olsa bile Kralex olur bu ligde.Yapı olarak örtüşmüş bir kere adam.

Nasıl bilgisayarın açma tuşu varsa, Alex için de Anadolu kulüplerinin kapama tuşu var. Hiç değişmiyor, prototip aynı...

sarp effect. yine pas yeteneğinden hiç bir şey kaybetmemiş. ilk günki gibi isabetsiz.

emre ve orhan şam takıma dönmüşler... geride kalan 2 maçlarında adeta dökülüyordu sağ bek ve selçuk'un tarafı...

emre ve orhan şam oynayacaklarmış büyük ihtimal... isaac de yokmuş manisada... kağıt üstünde fener 2-0, 3-0 yener gibi...

ama kalbimiz manisa ile...

Burak suan buraya bakan o gozlerini ...... =)

Üst Alt