STSL 11/12 H:1 | Fenerbahçe 1-0 Orduspor | 12 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | Fenerbahçe 1-0 Orduspor | 12 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:1 | Fenerbahçe 1-0 Orduspor | 12 Eylül | Maç Sonucu

Stancuyu yollamakla ne kadar iyi ettiysek culiı yollamak o kadar yanlış bence.Fatih Tekke eskisi gibi olsaydıu maç 2-1 biterdi en azından.Fenerde bişey yok ama bizdede bişey olmadığı için sewvinilecek bi taraf yok...

düştüysek kalkarız evel allah. valla yenildikçe fanatizmin daha da üst doruklarına çıkıyorum nasıl bi iş anlamıyorum. ne kadar da yenilse tapacak duruma geldim artık ailemden bile Galatasaray'ın önce gelmesi beni düşündürüyo. Ailem takımımı bırakmamı istiyor artık. onları bırakırım ama bunu yapamam.neden söyledim bunu bilmiyorum, bu maç bizim ama :(

orduda fatih tekke yerine başka bir forvet olsa coktan gol atmıştı. bizim mactada baros yerine başka bir forvet olsaydı bizde gol atmıştık.

Maçı Yıldırım da izledi

Cem TURSUN / İSTANBUL DHA

12 Eylül 2011

Şike soruşturması kapsamında Metris Cezaevi’nde tutuklu bulunan aralarında Aziz Yıldırım’ın da bulunduğu başkan, yönetici ve futbolcuların Süper Lig maçlarını koğuşlarında izlediği öğrenildi. Aziz Yıldırım’ın avukatı Faik Işık’tan alınan bilgiye göre Adalet Bakanlığı'ndan alınan özel izinle yayıncı kuruluş tarafından dün işlemlerin tamamlandığı belirtildi. Avukat Işık Yıldırım’ın bugün oynanan Fenerbahçe-Orduspor maçını cezaevinin revir bölümünde bulunan 37 ekran televizyondan izlediği söyledi. Bu arada Avukat Işık, dün oynanan İstanbul Büyükşehir Belediyespor- Galatasaray arasında oynanan maç sırasında Aziz Yıldırım’ı ziyarete gittiğini, bu sırada maçı seyreden Yıldırım’ın avukatına gülerek, “Burada maç izliyoruz. Ziyaretin sırası mı?" diyerek espri yaptığını da kaydetti.

İnşallah sürekli orda izlersin maçları

Aykut'a soruyorlar F5 şampiyon olduğuna göre neden açılış maçını yapmadı..

Aykut : Bunu bende bilmiyorum...!!! Fener Şampiyonlar Ligine Neden Gidemedi diye sorsan ona da bilmiyorum diyecek..

Dingil sen neyi biliyorsun ? ŞİKEDEN Dolayı ŞAİBEDEN dolayı Şampiyonlar ligine gidemediniz ve Açılışı Maçını size oynattırmadılar...

Öğrendin mi şimsi çakma imparator..

Cevap: STSL 11/12 H:1 | Fenerbahçe 1-0 Orduspor | 1.Yarı | 12 Eylül

beyler maçı izleyemedim dışardaydım.

şike varmıydı maçta ?.

Aykut : Bunu bende bilmiyorum...!!! Fener Şampiyonlar Ligine Neden Gidemedi diye sorsan ona da bilmiyorum diyecek..

Dingil sen neyi biliyorsun ? ŞİKEDEN Dolayı ŞAİBEDEN dolayı Şampiyonlar ligine gidemediniz ve Açılışı Maçını size oynattırmadılar...

Ne imparatoru yahu kahpe bizansta bile imparatorluk vermezler ona.

bildiği bir şey var ise oda hiç birşey bilmediğidir :asd:

gecen sezon´da bursa ligin acilis macini oynamadi,biz oynamadi.

fene.v kompleksi

ben fenerli olsam susarim sadece isime bakarim

ama bunlar akilanmiyacak bir laf carpmalar falan bi havalar lan yüzsüz sikeci pislikler yüzünüz hicmi kizarmiyor lan

hicmi seref denilen sey yok sizde

umarim dahada beter olursunuz hayatiniz boyunca yüzünüz gülmez

bu kadar ballı takım olmaz abi her sene beleş bir 3 puanla başlıyorlar moralleri yükseliyor sonra daha cok motivasyon oluyorlar

hep soyluyorum. ligin en iyi "takımı" fb hala oyle. kotu durumunda ne olursa olsun kazandi. oturmus , birbirini taniyan , ne yapabilecegini bilen takimdir fb.

Fener bugün gercekten ekstra bir 3 puan kazandı. Haketmedigi bir maçtı, Orduspor cok can yakabilir, kendi canınıda yakabilir. Ama fener demek Alex demek bu maçtada ortaya cıktı. Yeni transfer Henri silik bir performans gösterdi. Ziegler fena degildi zamanla daha iyi olabilir, ama yetenekleri kısıtlı. Bizim acımızdan Culio bir maestro gibi ama kücük denizlerin adamı oldugu ortada. Stancu icin söylicek fazla birsey yok...

Ya şike varsa?Nerden bileceğiz sonuçta şikeci takım.Yorumlamaya değmez isterlerse Barca gibi oynasınlar.Üstlerindeki leke asla çıkmayacak.

Üst Alt