STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | 10 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | 10 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:1 | Eskişehirspor 2-1 Beşiktaş | 10 Eylül | Maç Sonucu

bjk liler iyiki play off sistemi var diyordur simdi ))

ben bosuna demedim, play off sistemi en cok bjk, ts ve diger anadolu kuluplere yariyor.

en pis bize dokunuyor.

fener icin pek birsey farketmiyor ama bu sene puani silinirse o zaman cok isine gelicek

Bütün şikeciler yenilsin.Bursa dışında bütün anadolu takımlarına da düşmanım.Bir de Trabzon bunlar bizim liderliğimizde olmak koşulu ile ilk 4'e girebilir.

jpbs0o.jpg

:asd:

şeref aydın twittera dönmüş.bilmeyenleri bilgilendirmek isterim

tahmin etmiştim maçtan önce es-es'in yeniceğini bejeke deplasman fobisine devam ediyor..

besiktas bu sene heryeri dagitacak.bizden bin kat daha iyiler....dermisim.

o takimdan bi mok olmaz.9834 stoper var,ama sagbekleri yok.simao ve q7 haric kanat oyuncusu yok.ersan sakat,bebe yok.

sidnei oynadi mi?

Beşiktaş'tan bir halt olmayacağı çoktan belliydi zaten. Rahat şampiyonuz bu sene.

Dikkat ettınızmı bılmıyorum ama , rıza eskişehirden gıttıkten sonra nasıl bjkden puan almaya başladılar.Darısı Şifo Mehmetın basına inşallah, bu adam her sene bjkye 6 puan hedıye edıyor, bize köpek gıbı top oynatıyor..tut bülentte aynısıydı , bunlara çok dikkat etmek lazım

90 dakika izledim maçı, aklımda kalan tek şey "Batuhan o muhteşem golü attıktan sonra taraftarlara matador selamı vermeliydi" arkadaş.

Beşiktaş'ı gören oldu mu?

Üst Alt