STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:4 | Galatasaray 1-0 Gaziantepspor | 13 Eylül | Maç Sonucu

2 yarı yaptığı değişiklikler 10 numaraydı neyden bahsediyorsun. İlk yarı bir tane atağımız varken 2. yarı 5 dkda 2 gollük atak bulduk. Golu atınca çekildik sadece buda 3 yıldan beri olan bir sorun.

Elano-Ali TURAN, Aydın-Sabri değişikliği 10 numara ama, Kewell, Pino değişikliği ve sonrasındaki saha içi diziliş için aynı şeyleri söylemek güç.

Elano-Ali TURAN, Aydın-Sabri değişikliği 10 numara ama, Kewell, Pino değişikliği ve sonrasındaki saha içi diziliş için aynı şeyleri söylemek güç.

Hocam kewell'a 5 dk'da 3 faul yapıldı. Sakatlanmasından korkmuş olabilir çünkü arda'nın daha ne zaman geleceği belli değil. Kewell narin oyuncu. Sarı kart yemese ben devam edeceğini düşünüyordum.

Bu kadar koşmasının sebebi Ayhan ve Sarp. Topu ileriye taşıyamadılar. Misimoviçde top almak için geriye döndü ve takıma katkı sağlayamadı. Misimoviçi böyle oynatırsak verim alamayız. Mutlak şekilde oyunu ileriye taşımamız lazım. Buda bu orta saha ile zor gözüküyor. Bide Ardanın satılmasından bahsediliyor, görüldiki Arda bu takımın yarısı ve yerinin doldurulması çok zor. Misimoviç Arda gelince umarım daha rahat oynayacak. Ama Sarp ve Ayhan ile nasıl bir sezon daha geçiricez bilmiyorum. Ayrıca Cana'yada bu taraftarada yazık oluyor ayrıca...

en azından gayretini gorebiliyoruz bu kadar koşması tabiki verimini düşürüyor umarım Cana ve Ardanın takıma katılmasıyla daha iyi olacaktır.

6(Neil-İnsua-Cana-Pino-Misimoviç-Baroş )+2(Kewel-Elano) ile başlamalıyız

Hocam kewell'a 5 dk'da 3 faul yapıldı. Sakatlanmasından korkmuş olabilir çünkü arda'nın daha ne zaman geleceği belli değil. Kewell narin oyuncu. Sarı kart yemese ben devam edeceğini düşünüyordum.

Bencede sari kart yüzünden alindi oyundan, ayrica dedigin gibi sert faullerde yapildi.

Yoksa Kewell ancak son 10-15 dk kala alinirdi oyundan.

en azından gayretini gorebiliyoruz bu kadar koşması tabiki verimini düşürüyor umarım Cana ve Ardanın takıma katılmasıyla daha iyi olacaktır.

6(Neil-İnsua-Cana-Pino-Misimoviç-Baroş )+2(Kewel-Elano) ile başlamalıyız

Benim de tercigim bu kadro ama iste Kewelle yedek otur demek ne kadar dogru olur bilemiyorum. Haketmiyor yedek oturmayi kesinlikle. Adamin hirsi bile yetti bana dün.

Diger yandan Pinoyu kesinlikle sIkca ilk 11 de görmek istiyorum.

Adam resmen kalite kokuyor. Hiz, teknik, cabukluk, pas, MasAllah fena topcuya benzemiyor.

Benim de tercigim bu kadro ama iste Kewelle yedek otur demek ne kadar dogru olur bilemiyorum. Haketmiyor yedek oturmayi kesinlikle. Adamin hirsi bile yetti bana dün.

45 dk oynasa yeter kanımca ilk yarı olur veya ikinci yarı.o onemli degil pino genc ve topla hızlı oldugu ve karşı takımı yoracagı icin Kewelin 2. yarı daha verimli olacagı gorusundeyim.

İş orta sahada bitiyo beyler bu orta saha oldukça hiç bi rakibe baskı kuramayız biz

İş sadece orta sahada bitmiyor. Ayhan ve Mustafa topa sahip oldukları zaman ileride veya kanatlarda oynayan oyunculardan yeterli desteği alamıyorlar.Bu mevkiilerde oynayan oyuncularımız çakılı oynuyorlar ve markaj altında bulundukları için pas alış verişinde bulunmaları mümkün olmuyor. Bu nedenle gerek Ayhan gerekse Sarp çoğunlukla kendi eksenleri etrafında dönüp geri oynamak zorunda kalıyorlar. Bu söylemimden her iki oyuncuyu çok beğendiğim anlamı çıkmasın. Takım oyununu tam olarak oynayamadığımıza dikkat çekmek istiyorum.

Piyango gibi bi galibiyetti sadece 10dk futbol oynadık sonra bildiğimiz utanç verici durum vardı böyle 10 tane maç oynasak 2sini 3ünü anca kazanırız

Bide Servetin Ufuğa geri pasları tehlikeli olmaya başlayacak.Demedi demeyin.Artık o da neill gibi uzun pasları öğrenmesi lazım.

Servet ayni Servet. 2 metre yanindaki Neill´e verdigi paslar haric hepsi karavana :) Hele yine bi pozisyonu vardi sag acik gibi :D Sinirden gülemedim ama cok komikti :D

Çok kötü oynuyoruz abi acilen düzelmemiz lazım

Çok kötü oynuyoruz abi acilen düzelmemiz lazım

Başka maç izledin galiba.. İlk yarı 7 net 2. yarı 5 net pozisyon var %75 e %25 topla oynamışız.

Rijkaard ın sistemi coşmuş taraftar mest oldu. Tek sıkıntı 6 direkten dönen topumuz yoksa skor da iyi olacaktı.

Galatasaray Rijkaard ile BARÇA dan 1 gömlek iyi futbolla dolu dizgin yoluna devam ediyor. Adam ne yapsın kendi mi atsın golleri.

Haydo Galatasaray Tüm sezon G.Antep ve Sivas maçlarındaki süper performansı sergile Özellikle ASY de FEnere karşı sergile ki Yönetim - Hoca vs kalmasın ortada... AMİN

Servet acik ara en iyi oyuncumuzdu,Neillin aciklarini kapatmak icin cani cikti,bence Neilli kesmenin zamani geldi,yerine Gökhan oynar,yabanci hakkinida ortasahada kullanabilir Rijkaard.

Servet acik ara en iyi oyuncumuzdu,Neillin aciklarini kapatmak icin cani cikti,bence Neilli kesmenin zamani geldi,yerine Gökhan oynar,yabanci hakkinida ortasahada kullanabilir Rijkaard.

Gökhan dügünde bile oynayamaz.

Unutun o adami, bu sene sözlesmesi bitiyor zaten, insAllah uzatmayiz.

Üst Alt