STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor 1-3 Galatasaray | 29 Ağustos | Maç Sonucu - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor 1-3 Galatasaray | 29 Ağustos | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:3 | Eskişehirspor 1-3 Galatasaray | 29 Ağustos | Maç Sonucu

A. Albayrak Futbol Şube Sorumlusumu oldu

kesin mi? Nereden ogrendiniz?

Cok sevinirim olursa. Daha once dedigim gibi, ne yapar eder, en iyisini bulur, parayi da bir yerlerden getirir bu adam. Galatasaray'a inanilmaz bagli gercekten. Eger gercekten ali basinda calisirsa efsane olur, hatta Ustunel'i bile tekrar getirebilir.

Arkadaşlar biri abdurrahim albayrak olayını tam olarak anlatabilir yada link verebilir mi? :D bu arada tebrikler aslanlar en azından moral oldu.

Takım genel olarak nasıldı renktaşlar, cok yarım yamalak bakabildim de maca.

daha önceki maçlara göre mücadelesi çok iyiydi. O yüzden ilk yarı sonrası herkes çok karamsarken forumda kazanırız dedim. Ayhan ve Barış çok iyiydi. Baroş rakip defansı inanılmaz yıprattı. Arda çok iyiydi. Sol bekte Serkan yerini yadırgamasına rağmen kesinlikle Balta dan kat kat iyiydi. Takımda tek kötü Sarptı ve maçta hiç yoktu. Takım önceki maçlara göre çok daha seri oynamaya çalıştı. Bir başka olumlu yan gelenm topu kanatlara aktarma çabası ve özellikle Ali ve Barışın sürekli bindirmeler yapmaya çalışmasıydı. Elano ilk yarı çok mücadele etti ama sanırım çok yorulduğundan çıkarıldı. Bu oyun temposu şampiyonluk yarışında tutmaya yeter takımı. Umarım arkası gelir.

ibriçiç ve misimoviç kötü haberler var :(

Kaynak : lig tv

eskisehirin bu halini gordm ya sampıyonlk kadar sevdm besıktasa gene yatarsınız artık seref yoksunlar soyledıklerı marslar bıle bejekeden çalıntı yatın besıktasa keyıfle ızlıcem o macı ve kume dusmenızı sıvasıda alın defolup gidin bu ligdenn

bu maççı alacağımıza inanıyorum demiştim... avrupadan elendik ama yeni bir sayfa açılabilir demmiştim... çoğu arkadsım gibi karamsar olsamda.... şimdi abdulrahim albayrakın dediği gibi 2 3 transferde gelirse, vee gercekten kaliteli olurlarsa işlerrr lig için yoluna girebilir...

Ne iyiydik, ne de cok kotuyduk.

Hucumda yine cok tehlikeli degildik, klasik orta saha sendromu. Top ileride kalmadi bir turlu..

defansta hatalar yaptik, cok pozisyon verdik. Allahtan karsida Batuhan denen futbol fukarasi vardi..

Ali Turan yine kotuydu ama en azindan defansif anlamda cok ciddi bir hata yapmadi. Elano ilk yariyi zor tamamlayabildi. Kondusyonu yok..

Ufuk bir hareketiyle guven verdi, bir de buyuk hata yaptik ki golu oyle yedik zaten.

Guzel oynadik diyemem. Bu takim cok daha fazlasini rahat oynayabilir. Ama galip geldik yine de, ve onemliydi bu.

Ne iyiydik, ne de cok kotuyduk.

Hucumda yine cok tehlikeli degildik, klasik orta saha sendromu. Top ileride kalmadi bir turlu..

defansta hatalar yaptik, cok pozisyon verdik. Allahtan karsida Batuhan denen futbol fukarasi vardi..

Ali Turan yine kotuydu ama en azindan defansif anlamda cok ciddi bir hata yapmadi. Elano ilk yariyi zor tamamlayabildi. Kondusyonu yok..

Ufuk bir hareketiyle guven verdi, bir de buyuk hata yaptik ki golu oyle yedik zaten.

Guzel oynadik diyemem. Bu takim cok daha fazlasini rahat oynayabilir. Ama galip geldik yine de, ve onemliydi bu.

Tesekkür ederim renktaş.

Çok önemli bir galibiyet. Keskin bir virajdı takım için. 15 günlük bir ara var şimdi. Bu arada Riijkard takımı toparlarsa bir anda gaza basabiliriz. Bu galibiyet şanssızlığımızı kırar umarım.

serkan kurtuluş nasıldı sizce?

bence çok iyi değildi ama mücadelesi takdiri hak ediyor. koşmayan balta'dan sonra sevindim ben.

Eskişehir'de bizim gibi takım kimyası, takım olma gibi kriterlerde vasat oldugu için daha rahattık. Değişen onemli birsey de, erken golun payı olabilir, kontraya dayalı bir oyun oynayışımız oldu. Defans çakılı sayılırdı, bu nedenle gobek pek açık vermedi. Eskişehir'in bize ASY'de yaptıgı gibi kaptıgımız toplarla hızlı cıkabildigimzde ya da onlareın hataları sonucu kaptırdıkları toplarla pozisyon bulduk. Biraz da sanslıydık. İlk gol cok erken ve kaleci hatası yine maç ortada giderken 5dk da 2 gol bulduk. Daha sert bir es-es beklerdim, buna karsı adıkları yeknik- nispeten pahalı adamlarla daha yumusak, top oynamaya calısan bir takım olmuş es-es. Ama TSL gercekleri bir kez daha işledi. Acık oynayıp, set hucumu yapacagına, kontra oyna, hızlı ve agresif ol, rakip hatalarını degelendirerek maçı kazan.

Eskişehir'de bizim gibi takım kimyası, takım olma gibi kriterlerde vasat oldugu için daha rahattık. Değişen onemli birsey de, erken golun payı olabilir, kontraya dayalı bir oyun oynayışımız oldu. Defans çakılı sayılırdı, bu nedenle gobek pek açık vermedi. Eskişehir'in bize ASY'de yaptıgı gibi kaptıgımız toplarla hızlı cıkabildigimzde ya da onlareın hataları sonucu kaptırdıkları toplarla pozisyon bulduk. Biraz da sanslıydık. İlk gol cok erken ve kaleci hatası yine maç ortada giderken 5dk da 2 gol bulduk. Daha sert bir es-es beklerdim, buna karsı adıkları yeknik- nispeten pahalı adamlarla daha yumusak, top oynamaya calısan bir takım olmuş es-es. Ama TSL gercekleri bir kez daha işledi. Acık oynayıp, set hucumu yapacagına, kontra oyna, hızlı ve agresif ol, rakip hatalarını degelendirerek maçı kazan.

Kısacası macı biz kazanmadık, biraz sans ve birazda es-es yardımı ile aldık diyorsun.

Hmmm, ozaman fazla sevinemedim bak.

Tesekkür ederim analizin için.

Üst Alt