STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: STSL 10/11 H:13 | Kayserispor 0-0 Galatasaray | 21 Kasım | Maç Sonucu

Hagi kapalı kutu felan dememiş misi için medya tam şerefsiz ya sadece gerekli açıklamayı siteden yaptık dedi konuşmak istemiyorum dedi

isimlere gıcık olmuşuz herkesi aynı kefeye koyup yargılıyoruz.ayhanın bu maçtaki mücadele ve performansı takdir edilmeli.adı ayhan değil mayhan olsun aynı..keza ali turanda öyle..

takımda servet ve sarp kadar ön plana çıkan kötüler yok..kewell da 3 maçtır ruh gibi düzelme emaresi yoksa o da gönderilebilir.

Şu ortamda kimsenin kapris yapmaya hakkı yok.Bu takımın oyuncusuysan sahaya hangi bölgede çıkarsan çık elinden geleni yapacaksın.İyi veya kötü çabalayacaksın.Ben burda oynayamıyorum diyip işin içinden çıkacaksa Misimoviç değil en kralı olsun Galatasaray'da oynayamaz.Hagi 1 puana sevindim diye birşey demiyor.Bilmiyosunuz madem adamın basın toplantısını izleyin.Bi tarafınızdan saçma sapan şeyler yazmayın şuraya

Bir taraflarımızdan bişey yazdığımız yok kardeş ne görüyorsak onu yazıyoruz!! Misimovicin sol kanat oynadığını sen ömrü hayatında gördünmü? Hagi yıldız düşmanlığını sürdürüyor devre arası doldurur romenleri senin gibilerde onları izler avutur kendini...

burasi gercekten SIKTI artik!

bu macta hagi ve takimi böyle elestiren futbol bilgisi kit insanlarla

bu takimi hagi düzeltecek!!!!!!

simdiden hagiye giydirmeye baslayanlar isler düzelince elbet hagiyi yalamaya baslayacak "ay lav yu" yapacaklar!

bende o zaman tekrar yazmaya baslayacagim!

Sen kimsin milleti yargılıyorsun?

Td ismi önemli değil. Fatih Terim'i sevmem fakat yapılanma yapacaksa o bile gelsin. Hagi ile biz yapılanma falan yapamayız. Çünkü artık takımdaki futbolcuların kişiliği takımı kişiliksezleştirmeye hatta onun üstüne çıkarak kulübün adını kişiliksizleştirmeye başladı. Zorda kaldıklarında en iyisi yansıtan, diğer taraftan çoğu zaman onun bunun aldığı parayla uğraşan, ona buna küfreden, salak-saçma açıklama yapan futbolcular kalmasın. Küme düşmeyiz kimse de korkmasın. Digitürk ve TFF izin vermez ve bir şekilde 5-6 futbolcu gönderip-2-3 tane alabildiğimiz kadar alıp, yeniden yapılanma yapabilecek bu geçmişin izlerini ve bazı salakça takımdaki gelenekleri silecek birisi geldiğinde zaten küme de düşmeyiz. 6. olsak ne olur 14. olsak ne olur.

Dostlar maçı izleyemedim

Kısa bir özet geçebilecek varmı? :eek:

Bir taraflarımızdan bişey yazdığımız yok kardeş ne görüyorsak onu yazıyoruz!! Misimovicin sol kanat oynadığını sen ömrü hayatında gördünmü? Hagi yıldız düşmanlığını sürdürüyor devre arası doldurur romenleri senin gibilerde onları izler avutur kendini...

Hoca sana ne derse onu yapacaksın.Banane ister sol kanat oynasın ister oynamasın o beni ilgilendirmiyo.Çıkacak elinden geleni yapacak o kadar.İyi oynar veya kötü oynar ama çalışır çabalar.Kewell eşşek başı mı stoper oynadı bu takımda,Mehmet Topal stoper oynadı.Bunların ağzı yok mu biz burda yapamayız diyecek kadar.Sana ne görev veriliyosa onu yapacaksın bu iş böyle olur

Hoca sana ne derse onu yapacaksın.Banane ister sol kanat oynasın ister oynamasın o beni ilgilendirmiyo.Çıkacak elinden geleni yapacak o kadar.İyi oynar veya kötü oynar ama çalışır çabalar.Kewell eşşek başı mı stoper oynadı bu takımda,Mehmet Topal stoper oynadı.Bunların ağzı yok mu biz burda yapamayız diyecek kadar.Sana ne görev veriliyosa onu yapacaksın bu iş böyle olur

Misimovic özel bir futbolcudur 10 numara oynayan adamdan o tür şeyler beklenmez.Kewell stoper oynadıda ne oldu nasıl oynadı ona bakmak lazım ayrıca isteyerekmi oynadı? Topalın stoper oynama özelliği vardı zaten, çünkü ön libero oynayan bi adam zorlanmaz o bölgede misi 8 maç oynamış son 3 maç sol kanat saymıyorum 5 maçta adamı nasıl asarsın dar ağacına ? Ki bu adama sen milyon eurolar bağlamışsın kızdığım nokta misi tek kalemle silinecek adam değil üstünde durabilirdi.Kararı yönetime bildirdim misimovic defteri kapanmıştır diyor.Yerine daha iyisi geleceğine inanıyormusun sen? İmkansız...Elanoyuda f.rç küstürmüştü silmişti hagi geldi en azından elano savaşıyor sahada demek istediğim üzerinde durulması gerekir bu kadar kısa performansla silinmez bir yıldız...

Misi takıma bir mesajdı ne performansı, ne disiplinsizliği. Disiplin ve performansa Misi'den önce daha fazla futbolcu vardı. Misi kolaydı, onu simge olarak gösterip, takıma mesaj yollamak kolaydı fakat yanlıştı Misi ile bunu yapmak. Bunu Servet ya da Ayhan gibi birisi ile yapacaktı. Ne oldu bugün koştular, mücadele ettiler, haftaya gene aynısını yaparlar belki, sonra gene aynısı olur, artık kaset sürekli başa sarıyor.

Bu işte de kesin yönetimin parmağı vardır her ne kadar yok deselerde. Yönetim salak değil, attığı her adımı hesaplayıp atar ( futbol dışında bu tür konularda ), kendisine gelen tepkiyi, taraftarın isteğini nasıl saptıracağını bilir. Zaten bunca zaman hepsi başarılı oldularki bu konuda halen ve halen görevlerindeler ve sürekli 3-4 yıla bir geliyorlar.

Bu arada hagi elindeki kadroya göre takımı doğru oynatıyor ve eskiye göre takım daha iyi(manisa maçı hariç)..Bu maçtada doğru işler yapıyordu ama 2 tane yaptığı değişiklik normal değişiklik değil bu yüzden eleştiriyi hakediyor.Hagiye saldırmak değil bu

Bugün diğer maçlara nazaran iyi bir maç çıkardık. 2. yarıdaki penaltıyı hadi göremedi diyelimde Elano^nun pozisyonu nu nasıl göremedi hakem anlamıyorum. bu arada Elano iyiye gidiyor ama gitme durumunun olması Misimıviç te yokken dusunduruyor. Arda ve Baros gelince daha iyi olacağız orası anlaşıld ama puan kaybetmemiz iyi olmadı

Gol atamıyoruz arkadaş. Tamam Hatice de önemli ama netice olmadan anlamı olmuyor.

Üst Alt