STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 211 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSF 11/12 H:1 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | Maç Sonucu

alakası yok baskıyla falan. o zaman 2-2 lik fener maçındada baskı vardı neden feneri sahasına hapsettik derim o zaman. dün akşam kötüydük sadece kontrol oyununu ve takım savunmasını iyi yaptık o kadar. hücum olarak hiçbirşey üretemedik çok etkisizdik ve pazar günü karşımızdaki takım beşiktaştan çok daha etkili bir takım olacak

onlarında karşılarında çok etkili bi Galatasaray olucak :)

Beyler şimdi biz şampiyonluğu önceden garantiledik diyelim.Gene de kadıköy demi vercekler bize kupayı?

İster fb ile bjk karma yapıp çıksınlar karşımıza. Düdükleriz her halükarda.

alakası yok baskıyla falan. o zaman 2-2 lik fener maçındada baskı vardı neden feneri sahasına hapsettik derim o zaman. dün akşam kötüydük sadece kontrol oyununu ve takım savunmasını iyi yaptık o kadar. hücum olarak hiçbirşey üretemedik çok etkisizdik ve pazar günü karşımızdaki takım beşiktaştan çok daha etkili bir takım olacak

Benimde bahsetmek istediğim bu baskıya rağmen oyundan kopmuyoruz disiplinimiz bozulmuyor ve gerisi kendiliğinden geliyor. Tabi herşey bukadar toz pembe değil. Ama benim inancım tam.

İlla kupa almamıza gerek yok. Şampiyonluk turunu orada atacak olmamız kudurtacak ezikleri.

düşen takımdan 19 puan önde olan ve liderden 22 puan fark yemiş takıma süper finalist dersen taraftarı da tabi kendini süpermen sanar sahaya falan atlar...fenerden nefret ediyorum ama beşiktaşa harbiden acıyorum...

Kesinlikle şampiyonluğu garantileyerek girmeliyiz son maça.

Ama Fener son maçta bizi yener falan diye de düşünmüyorum. Zira bu Fenerle 100 kere oynasak, bizi şans ve hakem dışındaki etkilerle yenemezler. Son maç olması sıfatıyla şampiyonluğumuzu şans ve hakem faktörlerine bağlamak istemiyorum sadece.

Son maça kalmadan şampiyonluğu garantileyip, kupayı son maç sonunda almalıyız. Ezeli rakibin stadında kaldırılacak şampiyonluk kupası çok anlamlı olur. Üstelik bu durum ilahi adaleti de temsil eder, zira 31.nci hafta maçında biz bu şampiyonluğu Kadıköy 'de kutlamış olmalıydık.

10-15 dakika topa sahip oldugumuzdan sonra golü bulduk ve rahat bir sekilde savunmaya cekildik.

besiktas'in dandik kadrosunun bize gol atacak gücü zaten yoktu. Sonrada aydin'in mükemmel golü ile maci bitirdik.

oyuncularimizin rahatligi beni memmun etti, hicbir zaman gol yiyecegiz hissine kapilmadim gercekten.

rakibin pozisyonu kadar gol atmamizda güzeldi.

hakem diyorlar bana göre takdir haklarini hep bjk yana kullandi bizim her atagimizi kesti onlarin sert oynamasina izin verdi.

mesela oyunun basinda eboueye yapilan foulde sari verilmesi gerekirdi hele selcugun pozisyonu hepten kirmizi.

dedigim o ilk foullerde otoritesini koysa bjklilar bukadar hakemin üzerine gidemezdi herseylerine izin verdi.

adamlar kötü futbollariyla maca ortak oldular yoksa bukadarini bile oynayamazdilar.

birde hakem GS icin mac calmis eger bjk biraz iyi olsa bu hakemle maci kazanirdi ama futbollari cok kötüydü ve bütün

sezon kötü sanki hep iyi oynuyorlardida bu macla mi bitti hersey.

ama dogru nasilsa playoff diyip o kötü oynayan takimlara bile prim verdiler biran icin kendilerini potaya sokabilirdiler bu

bile türk futbolu icin yazik bir görüntü. 22 puan fark attigin takim bir anda potaya girebiliyor.

bi yandan futbolla bu isi cözemicegini bilen bjkli oyuncular her pozisyonda hakemle ugrasdilar öte yandan buna katilan

taraftar. bu macta GS lehine bir calinan pozisyon var oda 20 cmlik bir ofsayt bunu dünyada her hakem kacirabilir.

hatta söyle söyleyim görse zaten bayragini kaldirir cünkü camia ve lobbi olarak federasyonda agirlimiz yok !

GS pazar günü galip gelirse lig bitiyor bunu ne yayinci kurulusu ister ne suan basta olan federasyon.

bir tarafin tepki vermeye hakki varsa oda GSdir cünkü dedigim gibi hakem takdir haklarini hep bjktan yana kullandi ve

mactan önce böyle olacgini biliyordum.

Tertemiz ışıl ışıl bi maç oldu. Yok gol ofsaytmış da Eboue şöyleymiş Melo böyleymiş. Gına getirdiler artık. Bir rakip de çıksın arkadaş Galatasaray bizden daha iyiydi, daha üstün oynadı o yüzden kaybettik desin. Bu nasıl çirkefliktir yahu? Gören de arkadaşları her maçlarını kazanan şahane bir takım zannedecek bu kadar itiraza. Neyse tadımızı bozmaya güçleri yetmiyor şükür. Bizim önümüz açık herkes kendi pisliğini temizlesin.

beyler en çok huseyin göceğin bir daha gs maçlarına verilmeme ihtimaline seviniyorum huseyin göcek dunku maçta asıl bizi biçti ama gözü fanatiklikten başka birşey görmeyen fb ve bjk liler adamı koyu gsli ilan etti umarım bizim maçlara huseyin göcek bir daha asla verilmez, bide şu cuneyt çakırdan kurtulsak 10 numara olucak

maçı izlerken şunu çok rahat hissedebiliyoruz.

istediğimiz an golü atabilir istediğimiz an tamamen kapanıp yemeyiz. Ama yinede hücum anlamında çok zayıf kalıyoruz. Maçı daha erken koparmamız gerekiyordu bence. 80 e kadar beklemek kötü oldu. skor üstünlüğünü ne kadar erken alırsak o kadar iyi olur.

Ayrıca maç içersinde herkes alkışı hak etti ama özel olarak Melo çok fazla hak etti. Tamamen tirübünlere oynayarak işimizi kolaylaştırdı. Tirübünlerdeki baskı karakter olarak zayıf bir takım kimliğine sahip beşiktaşı tamamen bitirdi.

Tebrikler aslanlar Allah yardımcınız olsun her daim.

Üst Alt